ŚWIAT ENERGII

10 - 10 - 10

Dziesiątka reprezentowana w jednym dniu trzy razy, to się zdarza niezwykle rzadko. Jak ja na to patrzę? Nie ma zbiegów okoliczności wśród liczb.

10 - 10 - 2010 ... oprócz dziesiątek mamy jeszcze 2 i 0, numery których obecność oznacza przeszkody i trudności. Należy je pokonać, by powstać i ruszyć naprzód.

Kiedy robimy karmiczną numerologiczną tabelkę zauważamy, że w tej dacie brakuje nam Nr 3 (ale jest trójka złożona z 2+1, która w tym układzie nie ma dominującej siły - tutaj nadaje jej rytm wibracja nr. 2), za to mamy aż 3 x 1. Jedynka jest prezentowana aż 3 x. W karmicznej tabelce nie liczy się 0, ale cały ten układ mówi, że uniwersalny cykl: 10 - 10 - 10 układa się w taki sposób, że jego wpływ jest mniej lub bardziej powiązany z cyklem uniwersalnym.

Cykle uniwersalne odczuwalne są przez każdego człowieka, więc przyjrzyjmy się bliżej: 10 - 10 - 10.

10 - 10 - 10 - cykl dynamiczny, powodujący olbrzymie zmiany i wydarzenia jak również przyciąga niespodzianki. Ważne w tym czasie będzie zdyscyplinowanie, o które jest niezmiernie trudno w dzisiejszym zgiełku życia. W miesiącu październiku przydałoby się włączyć hamulec przeciwstawiając się sile napięcia i konfliktów.

Rok 2010 to trójka, w tym układzie będzie miał wpływ na zdolności komunikacyjne, które dla każdego powinny być dobre, chociaż na początku może to źle wyglądać. Cykle uniwersalne są ważne - a co tak naprawdę wyróżnia ten jeden dzień: 10 października 2010?

Konfrontacja, globalna energia, agresywność, dlatego może to być dzień nieco wybuchowy! Do tego dochodzi fakt, że w tej dacie pojawia się rytmicznie 3 x 1, jest to nowe wyzwanie lub przeszkoda?! Należy spodziewać się kłopotów, prowokacji, miejmy nadzieję, że w tym dniu nie będzie politycznej brawury i innych pocisków konfrontacji (chociaż nie można wykluczyć). Wierzmy, że zwycięży zdrowy rozsądek, a nie nadęte ego, lecz musimy również wiedzieć, że 10 październik 2010 roku może być dniem naszego krnąbrnego ego i może pokazać nam co potrafi.

W tym dniu wejdą w nasze życie opozycyjne energie i należy wiedzieć, że data 10 - 10 - 2010 jest nie mniej ważna niż: 21 - 12 - 2012., która z punktu numerologii jest datą sprzecznych sobie energii, rodzaj zaćmienia cykli, które są tak ustawione, że blokują światło. Symbolizują czas destylowania dobrych i złych energii, krótko mówiąc: dobre staje się lepsze.

Patrząc na liczby możemy się wiele nauczyć. Każda liczba jest zewnętrznym i wewnętrznym lusterkiem, chociaż dla wielu osób zrozumienie tych zależności może być prawie niemożliwe.

Każda osoba ma w sobie jakiś konflikt, wynika to z otaczającego nas świata, z czasu w jakim żyjemy i przeciwstawnych sił oddziaływujących na nas, które wpływają na nasz stan umysłu. Nasze myśli, to taki ruch przeciwstawnych cząsteczek, podobnie jak gwiazdy i galaktyki. Zdumiewające bywa to, że zwłaszcza kiedy czegoś bardzo chcemy, to akurat to dzieje się odwrotnie do naszych pragnień?

Jak znaleźć balans?

Należy znaleźć spokój, nie tylko wewnątrz siebie, ale i w środowisku. Nie da się żyć nawet w najbardziej spokojnym środowisku bez własnego wewnętrznego spokoju. Wynika z tego, że musimy rozpocząć pracę od siebie. Musimy uzyskać stan równowagi, akceptacji i tolerancji.

Tolerancja nie znaczy jednak akceptacji w nas, czy w naszym środowisku zła. Zło blokuje nam światło, nie pozwala nam przebudzić własnego zrozumienia.

Liczba 10 - podstawowe znaczenie numerologiczne: umysł logiczny, świadomy umysł. Słońce wibruje jako Nr 1 lub 10 (10 zmniejsza się do 1).

10/10 - odzwierciedla punkt na osobistą odpowiedzialność, niezależność, indywidualność, wolność. Wartości, które są zawsze połączone, nie może istnieć jedna bez drugiej. Wszyscy ludzie chcą wolności, ale aby być wolnym trzeba wysokiego stopnia osobistej niezależności. W obecnym świecie wszyscy od czegoś zależą, nie mamy pełnej wolności, a to również pociąga odpowiedzialność. Odpowiedzialność bez wolności zamienia się w chaos.

W uniwersalnym cyklu 10/10 (10 października) należy poświęcić nieco więcej czasu na potrzebę wolności osobistej dla siebie i dla innych. Należy też pamiętać, że codziennie może nam się przydarzyć coś nowego, na zasadzie: wiatry wieją każdego dnia.

Ważne jest, aby nie brać pod uwagę wolności tylko od takich sił jak: rząd lub nasze osobiste uzależnienia od drugich osób, które naszym zdaniem blokują nam własne oczekiwania, pragnienia. Jeśli chcesz być wolny/a usuń rzeczy, które cię wiodą w dół, twoim zdaniem są szlabanem dla twojego szczęścia... hmmm, ale jak to zrobić, szczególnie w małżeństwie, w pracy ...?

Musimy rozpoznać swój los: kim jestem dzisiaj, kim byłam w przeszłości? I zdać sobie sprawę: tak naprawdę jestem i byłam potencjałem całości swojego bytu. Bądź po prostu sobą, ponieważ tylko otwartość twojego serca otworzy ci cały twój jeszcze niewykorzystany potencjał. Usuń z siebie strach przed tym, co na twoje nowe zachowania powie świat? To twoje życie, naucz się w nim wyrażać, tylko w ten sposób odkryjesz swoje wielowymiarowe istnienie. Wytęż myśli, odgadnij jakie masz w sobie ukryte talenty, co powinieneś w sobie rozbudzić, co da ci wyzwolenie i wzrost duchowy, pozwoli zrozumieć osobistą drogę? Drogowskaz mędrca masz w sobie, tylko go wypuść na wolność. Obecna długość kosmicznej fali 10/10, harmonijny cykl, czas zmian, oddzielania, otwiera również kompleksy, ale te dostarczają niewinności i mądrości, to czas, aby znaleźć nowe narzędzia pomocne w nowym cyklu.

Droga do naszego szczęścia nie wiedzie przez życiowego partnera, pieniądze, bogactwo, sukces; wprzódy musi być uporządkowana od zazdrości, zawiści, frustracji, gniewu, czynników powodujących wiele zagrożeń, które mogą leżeć gdzieś w naszej dalekiej przeszłości, np. w dzieciństwie. Żaden z takich ciężarów umysłu nie jest obojętny w dorosłym życiu, jest naszą kulą u nogi. Uwolnij się, nie przywołuj ciężarów dnia wczorajszego: kłopotów, niedostatków, chorób ...

Jak nad sobą pracować?

Wielu z nas musi popatrzeć na siebie szczerze i przyznać, że ogromny procent naszej mocy mózgu jest marnowane na wszelkie nasze głupoty. Najlepsze co możemy zrobić, to cofnąć się krok do tyłu i spojrzeć, co tam ukryliśmy w sobie? W jaki sposób pozbyć się własnych bzdur?

Prawda jest taka, że najtrudniejsza walka, to walka z naszym własnym umysłem, ale nie znaczy też, że niemożliwa do wygrania. Możemy znaleźć własną wolność poprzez wolność naszego umysłu i popłynąć w nowe przestrzenie życia. Tylko tak głębokie oczyszczenie umysłu da ci postrzeganie nowych form rzeczywistości.

Zrozumienie pięciu terminów:

1. 07 - 07 - 2007
2. 08 - 08 - 2008
3. 09 - 09 - 2009
4. 10 - 10 - 2010
5. 21 - 12 - 2012

07 - 07 - 2007 = 21/3

Dzień rozpoczęcia i przebudzenia. 7 jest liczbą cykli Bożych. 777 jest liczbą Chrystusa, także 777 wcieleń, a w zasadzie w tym numerze ukryta jest tajemnica 777-go wcielenia. Znajduje się w nim potrójny proces ewolucji: Manas, Buddhi, Atma. 777 wskazuje na zakończenie ważnej lekcji życia, liczba radykalnych zmian i zakończenia, ale w tym miejscu zaczyna się także coś nowego.

08 - 08 - 2008 = 24/6

Rok Boga (24 mędrców siedzących przed Tronem Bożym). Czas aby przekazać Bogu swoją miłość. Więcej mówić, pisać, wielbić Boga. To da nowy początek. 24/6, czas na informacje z niewidzialnego źródła, głęboka wewnętrzna wiedza niosąca zrozumienie i komunikat: Kim jesteś w życiu!

Nasza dusza podzielona jest na dwie części: męską (słońce) i żeńską (księżyc), dwie bliźniacze połówki, ale niestety każdy z nas obecnie żyje na Ziemi oderwany od swojej połówki.

Często bywa, że całe życie człowieka na Ziemi sprowadza się do poszukiwania drugiej połówki. Wydaje mu się, że szuka mądrości, bogactwa, czy władzy, ale to nieprawda, bo wszystko co osiągnie, okaże się puste jeśli nie uda mu się odnaleźć swojej drugiej połowy.

Człowiek często zadaje sobie i innym pytanie: jak poznać moją bliźniaczą duszę? Drugą Połowę można poznać po osobliwym blasku w oczach.

Ziemia - to nasz obecny wymiar. Cieszymy się miejscem, w którym żyjemy, gdzie "niby" wszystko jest OK! Często zapominamy, że nasz skarb wszystkich mądrości (Mądrości Boga), całe nasze życie nie pochodzi z tego świata.

09 - 09 - 2009 = 27/9

Zakończenie, balans.

Rok 2009 zwany przez wielu rokiem kataklizmów, począwszy od stycznia 2009 - trzęsienie ziemi na Haiti i następne kataklizmy jakie przeszły przez świat łącznie z Zatoką Meksykańską.

2009 - rok wody
2010 - rok wiatru
2011 - rok ziemi (bądź gotów)
2012 - rok ognia.
 
Wracając do roku 2009 to jest również rok wymodelowania.

10 - 10 - 10

to ważny krok w kierunku ewolucji człowieka. (3x10=30 - liczba oczyszczenia), dlatego począwszy od 10 października będzie to dobry czas na nasze następne wielkie oczyszczenie, przebudzenie, planetarną świadomość i miłość. Oczywiście 10 - października 20 10 jest dniem miłości.

11 - 11 - 11 = 33/6

Liczba Chrystusa (33/6), komunikacji z planetą Gaią. Gaia mówi: Nie bój się miłości Boga!

12 - 12 - 12 = 36/9

Dzień wielkich zmian. Wielu twierdzi, że to Dzień Sądu Ostatecznego. (?!)

Co to jest numerologia?

Podstawowe założenia - numerologia jest uporządkowanym systemem cyfr i liczb. Ciągle nas nęka to samo pytanie: czy cyfry w naszym życiu są tylko przypadkowe, czy jest w tym coś więcej?

Przypadkowość to stan, w którym nie ma porządku czy większego znaczenia. Taki stan rzeczy oznacza także, że wszechświat jest rządzony przez zdarzenia losowe, nie ma uporządkowanych praw rządzących Wszechświatem. W rzeczywistości wiemy, że takie założenie jest nieprawdą, ponieważ w naukach przyrodniczych, takich jak: fizyka, matematyka, biologia, chemia, astrologia, geometria, wszystko oparte jest na porządku, a nawet na przewidywalności naturalnego prawa.

Ponadto, jeśli Wszechświat byłby rządzony przez indywidualne wydarzenia nie byłoby dla niego trwałej struktury, a tak jest wręcz przeciwnie, wszechświat ma swoje formy, struktury i jest dokładnie uporządkowany. Dzień zmienia się w noc, a noc zmienia się w dzień, po zimie nastaje wiosna, lato, jesień ... i jabłka rosną na jabłoni, a figi na drzewie figowym, i przenigdy nie nastąpiły pomyłki. Widać porządek w każdym aspekcie życia, od naszego ziemskiego życia do świata gwiazd i galaktyk.

Podobnie ma się sprawa z naszym DNA, które mamy tak uporządkowane, że człowiek żyje na przestrzeni tysięcy lat i posiada te same uniwersalnych cechy:  parę oczu, dwie ręce, dwie nogi, dziesięć palców u rąk, dziesięć u nóg, etc ..., ale kosmos również pokazuje nam swoją niesamowitą kreatywność, niby to samo, ale energia zawarta w nas (w naszych cząsteczkach DNA) sprawia, że nie mamy takich samych oczu, ust, rzadko się rodzi dwoje bardzo do siebie podobnych ludzi, nawet bliźniacy mają swoje różnice. Model człowieka niby jest taki sam, a jednak ludzie zdecydowanie różnią się od siebie. Podczas tworzenia nie ma przypadkowości, w naszych ciałach panuje niezwykły porządek.

Człowiek często myśli, że wszystko co tutaj na Ziemi robimy wydaje się nie mieć sensu? Ot, zwykłe zdarzenia losowe i my ludzie, nie wiadomo po co biegamy po tym ziemskim padole, trudząc się każdego dnia?

Dziewięćdziesiąt dziewięć procent ludzi na tej planecie boryka się na swój sposób z tym pytaniem. Po co tu jesteśmy? A odpowiedź brzmi: nie wiem. Na pierwszy rzut oka może się to wydać przerażające, bo często czujemy się pozostawieni bez oparcia wobec świata, jego spraw i samego sensu życia. Jednak, gdy minie początkowe przerażenie, przyzwyczajamy się stopniowo do jedynego możliwego rozwiązania, jakim jest podążanie za naszymi marzeniami. Spróbuj wejść dalej w swoje życie, a szybko się przekonasz, że nie jesteś tu sam, pomału zauważamy nasze inne połączenia i ufamy Wyższej Opatrzności.

Nie ma przypadkowych ludzi, zdarzeń losowych, chorób. Choroby są wynikiem naszych codziennych zachowań i wzoru jedzenia. Do tej pory ciągle za mało ludzi rozumie w pełni ten temat.

Podobnie jest z klęskami żywiołowymi: głód, susza, trzęsienia ziemi, tornada ... to ma swój wymiar i nie jest przypadkowe ... to tylko ludziom brakuje na ten temat wiedzy. Tak, kłania się nasza niewiedza o naturalnych prawach Wszechświata i co się dzieje kiedy te prawa bywają zakłócone, najczęściej przez nas samych. Powoli dowiadujemy się więcej, uczymy się czytać nasze wydarzenia, które wcześniej były traktowane jako przypadkowe. Nasza rosnąca świadomość zmienia także sposób zrozumienia czasu i przestrzeni. Wszyscy mamy doświadczenia, ale nie wszyscy potrafimy wyjaśnić ich synchroniczność lub postrzeganie pozazmysłowe. Uważamy te rzeczy jako coś niezwykłego, niebywałego, a tak naprawdę są to przebłyski, które zostały tak zaprogramowane, by nas budzić i otwierać na inny poziom zrozumienia.

W miarę dojrzewania człowiek zaczyna to ogarniać swoim rozumem. Nie mniej potrzebne jest na to wiele czasu. Musimy rozwinąć własną intuicję i w dalszym procesie wdrożyć w życie zaawansowane nauki z fizyki kwantowej. Wprzódy zawsze idzie intuicja, która rozbudza temat i prowadzi do poważnych odkryć, toteż często na podstawie numerologicznego portretu możemy ustalić różne cechy osobowości danej osoby. Taka osobowość nie rodzi się w środku pusta i musi tę wiedzę zdobywać na świecie, owszem bierze tutaj różne nauki, ale to jej duchowa intuicja rozbudza głębsze myślenie.

I tak jako pierwsza ponownie kłania się duchowa istota człowieka, a następnie materialna rzeczywistość. To pierwsza duchowa wizja pobudza martwą naturę do życia lecz wprzódy musimy rozwinąć proces myślowy, później wynikają z tego inne ustalenia, oczywiście w kolejno następującym, idealnym porządku. Inaczej nic z tego nie będzie.

Numerologia opiera się na jedności, która następnie manifestuje się w całym naszym życiu. Nasze daty urodzenia, imiona, nazwiska, miejsca urodzenia związane są z naszym najgłębszym wnętrzem, kosmiczną tożsamością i sumą przeżytych doświadczeń we wcześniejszych życiach, tam ukryty jest nasz cały potencjał, szlachetność, skupiają się zalążki naszych nałogów, chorób, natrętne żądania, a nawet związki partnerskie. Na nasze obecne życie wpływa nasza wcześniejsza karma, w tym życiu wiele spotęgujemy lub zneutralizujemy, uzdrowimy i odkryjemy nowe obszary.

To wszystko jak forma jest w nas zapisane w postaci kodu świetlistego i kodu numerologicznego. Wielu z nas już to rozumie, intuicyjnie odkrywa tę zależność, coraz więcej ludzi umie interpretować nasze relacje, co nam pomaga zrozumieć sens naszego ziemskiego istnienia. Więcej ludzi bezinteresownie pomaga sobie nawzajem, już to wiedzą, że akt dawania również nie jest przypadkowy, tylko jest odzwierciedleniem wyższej naszej wewnętrznej istoty.

Nie są przypadkowo zbudowane słowa jakie wyrażamy, kombinacje samogłosek, spółgłosek, które nadają słowu ruch i moc uniwersalnej sily ... a nawet słowny sztorm. Moc naszego słowa i ten sztorm jest po to, aby odzwierciedlić w pełni nasze prawdziwe uczucia i nadać im właściwą siłę. Dźwięk jest częścią naszej istoty tak jak muzyka: spokojna pokazująca spokój i burzliwe rytmy niczym piorun. Każdy ma w sobie potrzebę takiej muzyki, nawet jak ona bywa chaotyczna , to nam pozwala uwolnić się od tłumionych emocji. Trzeba tylko znaleźć właściwą równowagę, aby nie tracić zbyt wiele energii.

Numerologia twierdzi, że każdy z nas ma swoją idealną nazwę, która jest obrazem naszej duszy, odzwierciedla nasze wnętrze, charakter. W numerologii każda cyfra, określa cykle, podcykle, obejmuje tranzyty. Cykle bywają dłuższe lub krótsze w zależności od wielu uwarunkowań, może to być działanie karmy, promieniowanie naszych indywidualnych gwiazd i ich opozytów.

Każda literka w imieniu i nazwisku też ma swój wydźwięk, nawet ułożenie liter, cyfr, tak, że może być taka sama data urodzenia, ale wcale to nie znaczy, że dwie osoby o tych samych wibracjach urodzenia (np. dwie 9-wiątki, 5-ki, etc.) będą przeżywały te same doświadczenia, że przyszły spełniać te same cele. Poza tym mamy jeszcze ukryte złożone numery, które wyłoni tylko głębsza analiza numerologa. Ważne jest jakie numery dominują w obrazie numerologicznym, często ta dominacja cyfr zmienia całkowicie portret numerologiczny, nadaje osobie innego charakteru, siły. Bardzo istotna jest w portrecie numerologicznym pierwsza duża litera w imieniu i nazwisku, to jest niczym kamień węgielny całej osobowości.

Numerologia to przede wszystkim narzędzie samopomocy. Jest to sposób na lepszy wgląd i zrozumienie własnej wewnętrznej natury. Daje punkt widzenia jak patrzeć na siebie. Samopoznanie jest kluczem do sukcesu i wolności.

8 Oct. 2010

WIESŁAWA