NOWA ERA

ŻYWE TCHNIENIE BOGA

Aby zrozumieć ten poziom naszego procesu wniebowstąpienia, musimy połączyć nasze cząstki (zasadę żeńską) i antycząstki (zasadę męską) w Punkcie Zerowym... ponieważ jesteśmy stworzeni na obraz Boga naśladujący tą zasadę Prawa Naturalnego... naśladujemy Wdech i Wydech emanujący z Centralnego Punktu Wszelkiego Zjednoczenia.

Między Wdechem i Wydechem mamy punkt ciszy lub Punkt 0, ustami fizyka, jest to, rozczepianie i ruch fuzji, który istnieje między cząsteczką i antycząsteczką w naszym Wszechświecie.

Gdy wymiana w naszych ciałach jest przyśpieszona, zmienia się pulsujący pęd i ładunek pola częstotliwości, które nieustannie człowiek włącza i wyłącza (poprzez wdech i wydech)... jest to proces alchemii... a my jesteśmy tymi włącznikami światła.

W naszym ciele, już w tym świetlistym, kiedy człowiek jest popychany w kierunku innego przeznaczenia, otwiera się w jego ciele punkt zero w Medulli Oblongata, lub inaczej w 9 czakrze. Spiralnie wędrujemy do Ust Boga, kiedy wszystkie nasze energetyczne pola są prawidłowo ustawione, które także zwane są Atomowymi Drzwiami. Dokładniej to miejsce opisałam w książce „Usta Boga”... i jeśli wszystko w nas działa energetycznie sprawnie, nie ma obaw, aby te drzwi nie otworzyły się w odpowiednim czasie, czy abyśmy pobłądzili w swojej duchowej podróży. To działa jak magnes, podobne przyciąga podobne.

„Usta Boga” jest to punkt przy pniu mózgu, u podstawy szyi, aktywowany przez Energię Kundalini. Kiedy Ciało Świetliste jest aktywowane na tym poziomie, tworzy makrokosmiczną orbitę z planetarnymi Mocami Kundalini, które poruszają się jako żyroskopowa kula o spiralnych częstotliwościach wokół górnej części ciała i głowy.

Ta częstotliwość jest matowo-srebrna, biegnie od środkowego palca u prawej nogi, przez środkowy palec u prawej ręki do podstawy szyi. W tym momencie opuszczamy binarne pole elektromagnetyczne, przechodząc do trinarnych pól punktu zero. Trion (Pole Trójcy), połączone cząstki i antycząstki naszych ciał energetycznych, w zupełnie nowe pole tzw. "świętości". To jest już Utrójcowiona Forma. To pole wzmacnia już źródło energii w naszych ciałach.

To jest już Święte Małżeństwo. Architektura Kuli Transfiguracji w ciele Merkaby, wszystkie zasady zostały skorygowane, aby umożliwić funkcje w dalszym rozwoju już Kryształowego Ciała Diamentowego Słońca.

Łączą się zasady: 13 Brama Akwamarynowej Matki i Pręta RA Ojca Słonecznego, aby otworzyć wewnętrzne gwiezdne wrota w Ciele trans harmonicznej kuli.

Te wszystkie gwiezdne wrota, znajdują się wewnątrz naszego rdzenia Ciała Diamentowego Słońca, i umożliwiają całkowitą transfigurację naszego fizycznego i aurycznego ciała.

Gdy ciało fizyczne dematerializuje się, wciągając masę cząsteczek do środka rdzenia ciała, masa jest wciągana do rdzenia pod kątem 45 stopni z 4 stron. Po zapadnięciu się dematerializacji pole kuli obraca się o 360 stopni, ustawiając się w punkcie zerowym 144. Wewnętrzny wirujący rdzeń monadyczny otwiera się na nowe pole świadomości. Poruszanie się tej nowej kuli przypomina ślizganie we wszystkie strony.

Świadomość Chrystusowa jest dzieckiem Świętej Matki i Świętego Ojca i nie może narodzić się w świecie fizycznym bez obejścia tych zasad, jednakowo zunifikowanych do punktu zerowego, czyli Żywego Światła Wiecznego Prądu. Cały Wszechświat składa się z Jednego Zjednoczonego Świadomego Źródła Energii (my również jesteśmy częścią tego pola) i możemy z nim wchodzić w interakcje na różnych poziomach. Ale kiedy wpleciemy się zbyt mocno w inne systemy, np. społeczne czy religijne, ciężko jest się nam zjednoczyć z Miłością i Światłem Boga. Dlatego Jezus Chrystus kładł tak wielki nacisk na słowa: „Kochaj bliźniego jak siebie samego”... ponieważ jesteśmy z tego samego Źródła. Nawet religie mówią nam, że Bóg szanuje nasze decyzje... ale cały świat zmieni się tylko wówczas, kiedy wybierzemy zjednoczenie z Bogiem... a nie kiedy człowiek chce prześcignąć Boga.

Vancouver
24 March 2023

WIESŁAWA