NOWA ERA

ŻYCZLIWOŚĆ W DZIAŁANIU

Na Ziemi jest siatka energetycznych kanałów ludzi, którzy są tu obecnie z nami jako wolontariusze, aktywowani przez siły kosmiczne, które przewożą na Ziemię wyższe energie poprzez własne świetliste ciała. Wszystko po to, aby coraz więcej ludzi mogło się dostroić do coraz wyższych energii, które zaczynają być obecne na ziemskim planie. Są to osoby z góry do tego przeznaczone, działają niezależnie od kosmicznych promieni, które wnikają na Ziemię bezpośrednio z Kosmosu.

Osoby, które żyją z nami od urodzenia, umieszczone w odpowiednich miejscach na naszej planecie, które posiadają już własne ośrodki energetyczne, daleko bardziej rozwinięte niż większość ludzi z planety Ziemia. Większość z nich to zaawansowani duchowi mistrzowie. Oczywiście od dawna byli częścią boskiego planu, tzw. kotwice-słupy energetyczne, trzymające równocześnie nawet kilka punktów Ziemi i wibrują w swoim rytmie, aby zasilić własnymi energiami innych w celu ich przebudzenia i uleczenia... tych, którzy jeszcze nie potrafią połączyć się z promieniami kosmicznymi, ponieważ są dla nich za silne. Ich ciała są jeszcze na to zbyt słabe.

W ten sposób rozszerza się grono budzących się i powoli do wielu ludzi wnikają Uniwersalne Prawdy. Ludzie zaczynają ich sami szukać i drążyć kanały Prawdy, nie trzeba im niczego wciskać na siłę, ponieważ kiedy uzyskują dostęp do Uniwersalnej Prawdy zaczynają być nieskończonymi i wiecznymi źródłami światła i miłości, łączą się z Energią Źródła i w ten sposób poszerzają własne ciała świetliste. Zaczynamy być wspólnym łańcuchem nowego istnienia, już na poziomie galaktycznym... głębszego przebudzenia i wszystko jest inne... nie tylko nasze zrozumienie, inaczej postrzegamy piękno tego świata i ludzie są bardziej życzliwi i mili dla siebie... i coraz bardziej rozszerzają się nasze boskie energie... i występuje efekt domina w mniejszych i większych grupach, ludzkość wychodzi poza wszystko co złe i wrogo nastawione.

Proszę... i Ty wyjdź poza to wszystko, i Ty miej swój, chociaż mały wpływ na wzniesienie czystej energii, nie tylko w swoim ciele świetlistym, także Ziemi. I Ty bądź tą kostką domina, uruchom w swoim środowisku życzliwość, dobroć i miłość w działaniu. Przebudź to złote ziarno zasiane w człowieku, a zobaczysz jak w jednej chwili świat zacznie się naprawiać.

Vancouver
30 May 2021

WIESŁAWA