NOWA ERA

ŻEŃSKA ENERGIA

Żeńska energia jest uniwersalną częstotliwością... jest kamieniem węgielnym naszej fizycznej i duchowej egzystencji.

Świadomość Bogini znana od zawsze, jest boską energią i przekracza umysł ludzki.

Przebudzona do tego poziomu kobieta, to stan związany z mądrością jej serca, prawami naturalnymi i boskimi. Tylko przez tą energię człowiek może dojść do Wyższego Ja i do uzdrowienia duszy... ponieważ to energia kobieca rodzi mężczyznę i jest kosmiczną matką całego stworzenia. Odłączenie się od tej energii, nie dawanie szacunku kobiecie zwykle wiąże się z odłączeniem od emocji, tacy mężczyźni są niczym inwalidzi. Szczególnie poturbowani z takich operacji wyjdą synowie nieszanujący swoich matek.

Emocje są źródłem boskiej mądrości, przynoszą intuicję, bez nich nie można wejść w ten świat. Intuicja jest darem kobiecej duszy zwana też szóstym zmysłem, ponieważ wykracza poza inne zmysły.

Aby naprawdę uzyskać dostęp do intuicyjnego zmysłu trzeba być połączonym z czującym ciałem boskiej żeńskiej energii, a to noszą w sobie kobiety... ponieważ jest to święta cecha kobiety. To kobieta trzyma ognisko domowe, duchowość, pokój, miłość. Mężczyzna to wieczny wojownik, a w naszych czasach również pan i władca, który za wszelką cenę stara się zdominować kobietę. I mamy świat taki jaki mamy... brak szacunku do kobiet, nawet małolaty nie okazują im należytej czci, która się im należy, bo bez nich nie istniałby świat... i ich też by nie było. I wszystkie te lepsze cechy i cnoty jakie posiada człowiek wywodzą się od kobiety.

I taki mamy świat, zaburzony, zakłócony i nadal robi się wszystko, aby był jeszcze gorszy, nadal spycha się żeńską energię na obrzeże życia i nawet jak kobiety zaczynają zajmować odpowiednie wyższe pułapy życia są ośmieszane, wyszydzane.

Ale wiedzieli już o tym starożytni, ile znaczy kobieta, i stawiali kobiety u świątyń jako boginki, skarbnice wiedzy, intuicji, uzdrawiania i rodzącego się życia... wiedzieli, że to jest jedyna boska ścieżka dla innej duszy i dzięki tej ścieżce wszyscy mogą żyć w szczęściu, spokoju, miłości i równowadze.

Ale to mężczyźni zakłócili ten proces, zepchnęli kobietę do roli czarownic i wiedźm (notabene wcale ich tym nie obrazili, tylko powiedzieli o nich prawdę, ponieważ to w tych kobietach była ukryta wielka ich mądrość i nosić taką przezywkę to tylko dla kobiety zaszczyt). Wiedzące kobiety - wiedźmy to były kapłanki wiedzy, to one trzymały klucze do wiedzy i mistycznych rzeczy.

Mężczyźni stworzyli swój patriarchat, nawet Pra-Matkę wykasowali w “Niebie”... a tam we Wszechświecie mamy łono, z którego wszystko zaistniało... dlatego opuściła ich wysoka energia, którą miały zawsze święte kobiety... a teraz mężczyźni tylko zakłócają te mury świątyń, często swoimi niecnymi wybrykami, które w naszych czasach zdarzają się coraz częściej. Oczywiście to zakłóca jeszcze mocniej naszą równowagę na Ziemi.

To kobieta jest klejnotem w koronie mężczyzny, to ona pracuje z energią świętej kobiecości. A teraz właśnie nadchodzi epoka kobiety - bogini... czy się to mężczyznom podoba czy nie i dlatego ich niechęć do kobiet rośnie, a nawet powiedziałabym wściekłość i potrafią robić kobietom bardzo brzydkie rzeczy i starają się je zepchnąć do granic możliwości... i dzieje się to co się dzieje, nie trzeba tego zbytnio wyjaśniać.

Są siły we Wszechświecie, które nie chcą do tego dopuścić... ale pisałam już o tym dużo wcześniej, nadchodzący czas, to będzie Era Kobiety, tak powoli już to sygnalizowałam nie jeden raz, że ta epoka to ten czas, gdzie kobieta odzyskuje należyte jej prawa... ale w tym okresie nie będzie jej tu na Ziemi łatwo.

Nasza Pra-Matka - Najwyższa Energia Wszechświata wspiera kobiety własną energią i będą miały potężny wpływ na ziemską świadomość i to już ma miejsce. Dusza Wszechświata mówi do kobiet i łączy się z ich świętą kobiecą duszą.

Ale nie myślcie, że ten proces pójdzie tak gładko... w naszym świecie mamy masę zakłócaczy, którzy za wszelką cenę odbierają należną cześć kobiecie (nie muszę tego wyjaśniać, że właśnie w życiu zakłócaczy nic najlepszego nie wyniknie, bo Wszechświat wpuści na Ziemię taką żeńską energię, że tym zakłócaczom “urwie” głowy... w hinduizmie Bogini Kali... w "Objawieniu" niewiasta, która zdepcze głowę węża). To nie są puste symbole, tylko ignoranci tak myślą...
dlatego też kobiety, które pracują na Ziemi jako łączniczki energii, mają tutaj ciężki czas... i kiedy tylko pojawiają się na Ziemi są mocniej ścigane przez patriarchat... i to od razu widać, które kobiety czym się zajmują... przychodzą na ten świat już z mądrym ciałem, większą intuicją, czego panowie i władcy, którzy pozbawiają ich czci nie mogą strawić, że są po prostu mądrzejsze.

Ale tu muszę również napisać, że już wielu mężczyzn zauważyło tą wielką dysproporcję i umieją poszanować i oddać cześć kobiecie, nie ważne czy jest ona młoda i piękna czy stara i brzydka, to jest ta część życia, dzięki której i ty żyjesz, bez niej nie mógłbyś zaistnieć. Ale ci bez tej wiedzy w dodatku mocni aroganci nie mogą tego strawić i ciągle walczą z nimi. Także widzicie nie bez kozery to kobiety były najczęściej palone na stosach... za ich mądrość, za ich najwyższe boskie energie jakie noszą w sobie... sorry panowie, taka jest prawda, czy wam się to podoba czy nie, jednak Wszechświat tak to wszystko urządził i kobietę tak mocno wywindował... widocznie wiedział co robi.

Wzrost kobiecej energii jest czymś co się już dzieje, teraz u świtu Złotego Wieku. Teraz kiedy nastąpi spotkanie Plutona i Saturna (2020 rok)... póki co nasza Ziemia nie ma równowagi energii yang i yin i trudno ludziom przebić wyższy stan świadomości i tu poszkodowani są mężczyźni... bo depczą te nośniki, które dają im Moc.

Vancouver
16 Nov. 2019

WIESŁAWA