NOWA ERA

ZEGAR PANA BOGA

Są już wśród nas wojownicy światła, którzy są przygotowani do wzniesienia Ziemi… byli już oni obecni na tej Ziemi w epoce Lemurii. Aktywują pole energetyczne Ziemi, co da początek Złotemu Wiekowi, dlatego dzisiaj wszyscy mamy okazję podnieść się, przerwać ścieżkę karmy… ale warunek - musimy tego chcieć, musimy skierować nasze intencje do światła, podnieść naszą świadomość i rozpalić swój wewnętrzny płomień. W ten sposób staniemy się częścią oryginalnej mandali światła. Naszą misję zapoczątkował Jezus Chrystus przeszło 2000 lat temu, był posłańcem miłości.

Wojownicy światła trzymają w sobie genetykę i kody świetliste, które pozwolą im przenieść naszą Ziemię w inną rzeczywistość, obudzić nowy poziom świadomości, będzie to Świadomość Chrystusowa. Wszyscy wojownicy światła żyją już w częstotliwości Świadomości Chrystusowej i tę świadomość rozsiewają na innych ludzi. Są oni jakby serwerami światła, które wzmacniają i podnoszą ludzkość. Ważne jest, aby ten proces zrozumieć - ludzie, którzy nie rozumieją prawa natury, wyższych prawd, nie uwolnią się od matrycy zniewolenia 3D. To tak jak motyl musi sam opuścić swój kokon i kto obserwował rodzącego się motyla, ten wie, z jakim on zmaga się wysiłkiem… i nie możemy mu pomóc wyjść z tego kokonu, musi tego dokonać sam. Jeżeli to zrobimy na siłę, motyl nigdy nie będzie fruwał, będzie zawsze przy ziemi.

Kiedy przebudzi się potrzebna liczba ludzi wówczas nastąpi efekt domina, wszystkie światowe serwery światła jak na zamówienie aktywują się w tym samym czasie. To jest potężna elektromagnetyczna sieć i posługuje się swoim językiem światła. Jest formą geometryczną, która wyzwoli wszystkie potrzebne informacje. Każdy wojownik - mistrz światła ma swoją indywidualną pieczęć energii, jego komórki posiadają całą historię Wszechświata. Każdy został osadzony w odpowiednim punkcie na Ziemi. Kiedy budzi się w tym ciele, przebiega w nim potężna transformacja… budzi się jego złota biblioteka i rozpoczyna się niesamowita podróż wychodzenia na zewnątrz, jak ten motyl musi również przebyć bardzo ciężką drogę własnej transformacji, uwolnić ze swojej głębokiej studni wszystkie świetliste kody, które zostały tam osadzone. Idzie to jak spirala, która jest kluczem do naszego DNA. To tak jak Energia Kundalini, która jest osadzone w kości ogonowej i kiedy jest uwolniona ruchem spiralnym i idzie w górę, i jest to coraz szybszy ruch, który wyzwala wewnętrzny wiatr, dzięki któremu ta iskra jest rozdmuchiwana w coraz to większy płomień. Kiedy przechodzi już czakrę serca, staje się tym płomieniem, który trudno ugasić. Podobne spirale są obok takiego człowieka i z biegiem czasu dołącza coraz więcej, to różne promienie kosmiczne, które wyzwalają coraz większą jego moc… to wszystko jest niewytłumaczalne z ludzkiego punktu widzenia, wciąż mamy za małą wiedzę.

Na naszej planecie od dłuższego czasu nakładają się już świetliste kody. Ludzie szukają zrozumienia tej zagadki. Już od kilkudziesięciu lat widzimy na naszych polach zbożowych niewytłumaczalne koła i inne kształty zrobione jakby obcą ręką, ale nikt nie zna sprawcy. To jest symboliczny język światła. Symbole te mają swoją częstotliwość i tak są dobrane, że otwierają portale, które w swoim czasie spowodują na Ziemi duchową rewolucję i z tego właśnie powodu zaczęły się one pojawiać na Ziemi. Już od dłuższego czasu jesteśmy przygotowywani do tego procesu.

12 000 lat temu Ziemia została odcięta od Boga Stwórcy, ponieważ zło tego świata przejęło władzę i odcięło światło. Światło nie zawsze zwycięża, tak jak myślą ludzie, ponieważ i światło musi się nauczyć integrować ze wszystkimi częściami siebie. Od tamtego czasu upłynęło kilka cykli i ponownie wrota energii zostają otwierane, aby światło mogło wejść na Ziemię… i to jest właśnie ten okres, w którym my obecnie żyjemy.

Ale jak widzimy na Ziemi zło mocno walczy, nie pozwala tych bram otworzyć. Nasza Ziemia już była w kwarantannie, a teraz nałożono na nas jeszcze większą, lecz ta kwarantanna - coraz większy ucisk na nas, otwiera jeszcze inne fale tworząc nowe częstotliwości wibracji… co powoduje, że nasze świetliste kody będą otwierane. Świetliste kody to inteligencja poza słowem mówionym i pisanym, ponieważ jest to częstotliwość, która przybiera kształty geometryczne. Jest to sekretna geometria, która przekazuje ogromną ilość informacji.

Na początku mojego przebudzenia pojawiło się w moim ciele multum sekretnej geometrii, wówczas jeszcze tego zjawiska nie rozumiałam, moje ciało budziło się do nowego życia. To była potężna lekcja geometrii, a już przebudzona Energia Kundalini była moim nauczycielem. To moja intuicja objaśniała mi tą wiedzę budząc moje osobiste kody świetliste. Dzięki temu mogę przekazywać te informacje, są przekazywane wówczas, kiedy są potrzebne. Nie budzą się informacje, których my nie potrzebujemy, są zbędnym balastem. Moje kody świetliste z biegiem czasu także ewoluowały, zmieniały się w ciekawe i piękne mandale i inne formy np. kwiatów i innych rzeczy. Wszystko to miało i ma swój sens, chociaż wielokrotnie musiałam czekać dość długo na odpowiedź. Musiałam zrozumieć ten proces i w pełni się z nim zintegrować. Kto mnie czyta od początku mojej strony, podąża, o czym piszę… wiele z tych symboli, muszę sama jeszcze rozgryźć. Wiem, że to są wszystko moje osobiste pasma częstotliwości, które aktywują moją osobistą sieć elektromagnetyczną… tak jak Ziemia jest aktywowana przez kręgi zbożowe i inne ruchy, cykle energii, uwalnia potrzebne nam w tym czasie energie ziemskie. Właśnie są aktywowane między innymi przez kręgi zbożowe, które budzą nasze wewnętrzne ziemskie kody. W takich miejscach należy oczekiwać nowych portali i miast świateł.

Czujemy się dziwnie i nie zawsze cudownie, kiedy te zmiany częstotliwości zachodzą w nas, kiedy te nowe glify energii otwierają nasze bramy DNA. To raczej bolesny proces. Trzeba mieć niezłomną wewnętrzną siłę, aby móc to wszystko zdzierżyć. Całe szczęście, te cząsteczki światła są bardzo inteligentne i w dużej mierze my sami bierzemy na siebie otwieranie własnych bram. Możemy ten proces przyśpieszyć... albo opóźnić w zależności od tego, na ile dajemy radę. To tak jak ciężary, możemy podźwignąć więcej, albo mniej, jeśli czujemy się zmęczeni zatrzymujemy się w drodze i odpoczywamy. Silne dusze idą na całego, nie boją się bólu, cierpienia, to wszystko jest wewnętrzną wojną z samym sobą. Słabe dusze uciekają od tego procesu, nie chcą cierpieć, zachowują się infantylnie… czekają aż ktoś za nich to zrobi, niestety to my sami dajemy sobie rozkaz tworzenia siebie, to my sami tworzymy aurę swojego istnienia i rozpoznajemy, co w nas siedzi. Kim my jesteśmy?

To wysoki stopień Łaski Bożej, to wielka wewnętrzna bitwa i światło jest bardzo silne, i ciemność ma tą samą pozycję tylko na przeciwnym biegunie, a każda komórka musi być przekształcona w symbol nieśmiertelności.

Każde ciało człowieka zawiera 144 święte wzory geometryczne. 44 znajduje się w samej naszej czakrze gardła. Te wszystkie symbole muszą współdziałać ze sobą. Ani jedna cząsteczka nie może być zakłócona, to jak komputer, musimy dotrzeć do tego, co podświadome i nadświadome… wszystkie symbole muszą się ze sobą komunikować.

Symbole są wielowymiarowe, wszystko jest skondensowane, dlatego kiedy wchodzimy w ten proces i ta informacja jest uwalniana, każda komórka ciała nas boli. To jest boska alchemia. I czym większa budowla, tym dłuższy ten proces, wiele osób przyszło tutaj już z dużo wyższego wymiaru niż 5D. A nie jest łatwo zmieścić w tak słabe naczynie 3 wymiarowe takie światło, musieli je bardziej skompresować w swoich świetlistych kodach… a teraz pracują w drugą stronę, muszą rozpakować te wszystkie informacje i przesłać we właściwe miejsca.

I działa obecnie na Ziemi wielki zegar Pana Boga, to wielkie naczynie czasu… czas czekania, dotykania i wzniesienia… trzy wielkie stopnie i muszą się wykluć z ziemi wszystkie jej świetliste kody… i uwolnić Ziemię i nas od wszystkich obrzydliwości, które się w niej i nas nagromadziły. I ty człowieku musisz być naprawdę gotowy, inaczej nie staniesz na progu tej świątyni.

Oczyszczanie Ziemi i nas samych także zależy od nas, jak my to zrozumiemy, z jaką siłą poślemy swoje intencje, tak Ziemi i całej ludzkości... czy pomożemy w tym procesie, czy będziemy tylko jego kulą u nogi, ponieważ nasze umysły jeszcze do niego nie dorastają… i tak jak mówiłam, te osoby nie staną na progu tej świątyni. Bóg nie wpuści tego, co nie jest gotowe, nieczyste, tak jak te panny, które nie były gotowe na przyjście Pana… aby jego świątynia ponownie nie została zniszczona. Wszechświat ma swój plan i nie będzie czekał w nieskończoność na maruderów… ten pociąg odjedzie bez nich.

A tak patrząc na nasz świat ile jeszcze roboty przed nami… te żniwa nie będą wcale takie łatwe, jak to wielu oczekuje, rozejrzyjmy się i popatrzmy na naszą rodzinę, przyjaciół, sąsiadów… czego my od nich oczekujemy… a czego oni od nas? Póki co, to najczęściej tylko przeciągamy linę na obie strony z nadzieją, że każda ze stron zwycięży. Toteż obserwujcie świat, wszystkie zdarzenia, jakie do nas płyną, to są nasze informacje i mówią nam, jaki będzie nasz następny dzień, następny krok, co się jutro wydarzy… a może zaskoczy… jak te panny od lamp…?

Vancouver
2 March 2021

WIESŁAWA