NOWA ERA

ZATOPIONE MIASTA... ZERWANE MOSTY

Ida-Pingala, prąd oddechowy, sieć nadies Kaduceusza, grała na nadialnych warstwach rdzenia duszy w ludzkim świetlistym ciele, ale ta era już się kończy.

Srebrna Ida i Złota Pingala, zjednoczone energie; żeńska i męska, które mają na celu wprowadzenie tego razem splecionego sznura, srebrno-złotego do linii Krist/Sofia, w celu zjednoczenia tych 2 energii i wygenerowania Kryształowego Bliźniaczego Serca i przemienienia księżyca...

aby tego dokonać, te 2 energie muszą być zjednoczone, aby pobudzić na nowo Świetliste Ciało Albionu, otworzyć prawdziwe wrota Tęczowym Promieniem, który przygotuje szablon DNA Szmaragdowego Zamku.

Budzi się Potrójna Słoneczna Bogini, utworzy się doskonała równowaga między zasadą żeńską i męską, co oznacza – Drugie Przyjście Chrystusa.

Albion, co to takiego jest?
Zbiorowa ludzka świadomość i Dusza Świata, z którą wszyscy jesteśmy związani. To takie mistyczne ciało androgeniczne, ludzki szablon stworzony z 12 Sfer Drzewa Życia, które podczas upadku ludzkości zostało pochowane w niższych polach wymiarów Ziemi i czeka na swoje przebudzenie.

Ale to wszystko nie dzieje się przypadkiem, to wszystko jest Boskim Planem, i wszystko po to, aby ludzkość mogła zaistnieć w krzemianowej matrycy i mogła przebudzić swój wyższy umysł, czyli wyższą świadomość. Oczywiście, to wszystko zachodzi w etapach... jak u larwy w kokonie i wykształcanie się jej skrzydeł... i nie radzę pomagać takiemu motylkowi... bo przy twojej pomocy, nigdzie i nigdy nie pofrunie. Wprzódy należy zrozumieć tą lekcję a później wybierać się w kosmiczną podróż.

Albionowe Świetliste Ciało zostanie aktywowane w swoim czasie przez Kosmiczne Szmaragdowe Serce, ze Szmaragdowego Zamku i będzie w pełni przebudzone przez Świętego Ojca (nie mylić z papieżem). Ludzkość wzleci do prawdziwego Źródła, do swojego duchowego Domu, który znajduje się głęboko w Centrum RA, w nieruchomym punkcie anielskiego ludzkiego Ciała Świetlistego.

Przebudzony Albion posiada ważny klucz, który połączy ten potłuczony świat, niczym gliniany wazon, scali go w jedno naczynie, zwane Świętym Graalem i otworzy oś czasu Złotego Wieku na Gai.

Hyperborejczycy mieli w pełni wcieloną Świadomość Chrystusową, kiedy zostali najechani i zniszczeni poprzez elektryczne wojny, zostali oddzieleni od swojego wyższego odpowiednika w Polaris (Gwiazda Polarna), która jest najważniejszą gwiazdą w konstelacji Mniejszej Niedźwiedzicy. Polaris stoi na niebie niemal nieruchomo, a wszystkie inne gwiazdy tańczą wokół Gwiazdy Polarnej. Ziemia obraca się w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara na swojej pionowej osi, kanale energetycznym. W naszych ziemskich ciałach jest to odpowiednik kanału Sushumna lub linia Hary, z wieloma subtelnymi wymiarami ciał prowadzących w górę skali częstotliwości. To rdzeń, który jest dla nas bardzo ważny.

Brama Polarna jest połączona z większą siecią, która ma dostęp do Pokładu Aurora, która otwiera przejście z Drogi Mlecznej do Andromedy, tam, gdzie znajduje się Ziemia Wniebowstąpienia.

Aby Ziemia 3D mogła się wznieść do tego pułapu, Ziemianom jest potrzebne pośrednictwo rdzennych Amerykanów i Aborygeńskich ludów, ważna jest ich świadomość... stąd obecnie tyle zamieszania w tych 2 światach (Kanada, Australia), i to będzie dla wielu ludzi wielkie niezrozumienie... na Ziemi narodziła się już osoba, która połączy te brakujące ogniwa zniszczonego łańcucha, jest związana z linią Chrystusa i ma w sobie zjednoczony zarówno żeński i męski potencjał, tej Świętej Unii, poprzez kody przodków, tzw. potomne. To wszystko jest dostrojone do kodowania plazmy, a zarazem jest portalem dla Matki... rdzenni Indianie nazywają to inkarnacją Babci Motyla... to wszystko również sięga do Starożytnego Egiptu... Tu nic nie może zginąć!

Musimy sobie zdać sprawę, że nastąpi subatomowa zmiana w rdzeniu, dokładnie w punkcie, w którym nasze duchowe ciało łączy się ze Źródłem, to wszystko ma swój początek w kości ogonowej, i wszystko przejdzie przez biologiczny filtr. Od tej pory nasz rdzeń będzie miedziany... albo nadal żelazny (?) Rdzeń miedziany związany jest z naszą krwią, powoduje, że nasza częstotliwość krwi wzrasta, a nasza krew zmienia się na kolor niebieski. Tego tematu nie będę dzisiaj poruszać głębiej, jakiś czas temu już coś o tym pisałam, nie będę też poruszać tematu tej kobiety, która to wszystko połączy pod swoimi skrzydłami, jest dobrze strzeżona...

automatycznie oczyści wszystkie fałszywe kodowania, nasz główny filar wypełni się już inną energią i otworzy wszystkie kanały światła...

Jest listopad roku 2000, w moim mieszkaniu widzę potężnego Indianina, ubrany na biało, i w białym pióropuszu, siedzi w moim hawajskim kwiatku, który rozrósł się nieco i wypełnił prawie pół pokoju... w tym dniu widziałam go po raz pierwszy, bacznie mi się przyglądał. Był biały dzień, nie spałam, byłam świadoma i nie wiedziałam: - co mam o tym myśleć?... ale nie bałam się. Zastanawiałam się tylko: - czego on ode mnie chce, czy naprawdę go widzę? Pojawił się jeszcze wielokrotnie i nigdy nie nawiązał ze mną kontaktu...
ja patrzyłam, on milczał... takie były te nasze spotkania.

Dzisiaj wiem – to Wniebowstąpiony Mistrz – Biały Orzeł z Bractwa Światła, który obecnie pomaga ludziom we wzniesieniu.

Innym razem widzę, jak ktoś podobny do niego, wylewa na mnie całymi wiadrami rzekę tęczowego światła, a ona płynie na mnie i gdzieś mnie porywa na swoim potężnym nurcie... a ja krzyczę do syna, trzymaj mnie, jakaś rzeka mnie porywa... syn nie mógł zrozumieć, o czym ja znowu mówię... ale trzymał mnie posłusznie za ręce... które nagle wyrwał i przerażony zapytał – coś mi zrobiła, taki przytomny to ja nigdy nie byłem?

Biały Orzeł ma w tym czasie bardzo ważną misję, musi poskładać siatkę Orła, która jest mocno poszarpana, sam orzeł jest ranny i ma powyrywane pióra i nie jest zdolny wzlecieć do nieba, nie jest zdolny przekazać energii, w dodatku jego fałszywki, stworzone przez okupantów Ziemi przechwytują tą energię, która reperuje te zniszczone siatki.

Dzisiaj Ziemscy Strażnicy przekazują na Ziemię słoneczną plazmę, aby nasze ludzkie ciała mogły się połączyć już z wyższymi częstotliwościami.

I zamieniony jest również nasz biały orzeł, czyli zmanipulowano siatkę orła na naszych polskich ziemiach, wymaga dużej naprawy... ale i ludzie muszą dobrze ten temat ogarnąć... kogo bronić?

Wprzódy musimy połączyć te dwa filary energii: srebrną i złotą, aby odzyskać połączenie z Kryształową Gwiazdą. Musimy jednak wypełnić nasz środkowy kanał już zjednoczoną energią. Zanim jednak te dwie energie zawrą harmoniczny związek, zatopią wszystkie miasta i zerwą wszystkie mosty. Wszystko zostanie przemienione, oczyszczone i na nowo przemeblowane... póki co, nasz system nie jest dobrze zabezpieczony i wpadają do niego blokady i wirusy... nie jest tak łatwo przejąć tą ziemię... i nasze ciało... tak bezkolizyjnie, jak to wielu ludzi myśli... ale jedno musimy wiedzieć, kiedy nasze już wspólne energie: srebro-złote osiągną kanał Sushumny, wszystko dopiero się zaczyna.

Dwie energie - dwoistość istnienia, da człowiekowi nowe życie, a wspólna korona uwieńczy ten sukces.

Vancouver
8 Nov. 2022

WIESŁAWA