NOWA ERA

ZAPALANIE ŚWIĘTEGO OGNIA

Otwieranie następnych kodów świetlistych, które wywierają nacisk na naszą świadomość i na ludzkie ciała. Nasza Prawdziwa tożsamość powraca, budzą się ważne Punkty Ziemi, te z przeszłości i teraźniejsze. Wchodzą wspólnie na tą samą oś czasu! Obudzi się to wszystko, co jest rdzenne i połączone z Naturalnym Prawem, przekazanym swoim dzieciom przez Najwyższe Boże Światło. Zostanie odzyskane nasze Prawdziwe dziedzictwo, nasza prawdziwa duchowa tożsamość.

Właśnie wchodzimy na tą linię czasu, kiedy scalimy te 2 światy i powrócimy do Prawdziwego Właściciela tej Ziemi i naszego Opiekuna, który trzyma w swoich rękach wszystkie nasze zapisy genetyczne... trzyma Księgę Życia. Człowiek odzyskuje dzisiaj swój alfabet komórkowy, znaczy wszystkie nasze Ogniste Kody i kody wektora czasowego, które należą do każdego z nas indywidualnie.

A dzisiaj ten Ogień nakaże, aby człowiek odzyskał swoją moc, odzyskał święte oryginalne DNA Rubinowego Słońca, abyś wrócił pod zarządy Prawa Natury... abyś ponownie stał się żywą istotą. I nie walczcie już tak zaciekle o te paszporty żywego człowieka... właśnie je otrzymujemy od naszego Prawowitego Opiekuna.

Rubinowy Płomień DNA linii Graala zawiera szablon DNA Diamentowego Słońca, jego wstąpienie na Ziemię przyciąga świadomość ludzi, niszcząc w nich całą hybrydyzację, dokonaną na nas przez Annunaki i Nefiliam. Wszystko to przywróci w nas Litery Ognia, skradzione nam z linii czasu.

Celem naszych Ziemskich Strażników jest odnowa naszych dusz, zerwać z nich łańcuchy niewolników, wyrwać z najniższej częstotliwości wibracji, w które zostały włożone za pomocą technologi i sztucznej inteligencji. To Annunaki przywłaszczyły sobie DNA, Rubinową linię Graala, ale właśnie teraz Strażnicy Ziemi odzyskują ją z rąk upadłych aniołów. Dlatego dzisiaj wszystkie hybrydy Annunaków skręcają się i wiją w ukropie, aby temu Świętemu Ogniowi zaszkodzić i starają się cały czas trzymać dzieci Boga w swoich garściach, straszą je... ale te już się nie lękają, toteż próbują je kompromitować, wprowadzać chaos. Jak widać ziemskie elity iluminackie jeszcze desperacko bronią się...

Bitwa Armagedon, jaką dzisiaj prowadzimy jest o naszą ludzką świadomość... przebudzeni ludzie już połączyli się z planetarnym ciałem i ruszyli do boju... pokojowego boju, zajęli już swoje pozycje, powoli pada maszyneria kontroli umysłu... i nasi kontrolerzy już to wiedzą... tracą nad nami władzę, ich czarna magia spada z nas. Niestety, to co się dzieje przybiera jeszcze formy ataków i nacisków psychicznych, jeszcze sztuczna inteligencja ma wpływ na dużą liczbę ludzi, ale na Ziemię już wpływa duża częstotliwość żywego światła i prowadzi ludzkość do Prawdy, co zwiększa Moc Światła i urywanie się spod tyrańskiej kontroli. Ciemność jest coraz mocniej rozjaśniana, widać już inne prześwity i wkrótce ludzie ujrzą siebie w innych barwach. Budzi się coraz większa masa czujących istot i jako wielka rzeka, która kiedyś wypłynęła od Tronu Bożego... płynie teraz w drugą stronę, i przyłączają do niej mniejsze strumienie i płyną ponownie do swojego Szmaragdowego Zamku. Do tej pory ludzie byli zamknięci w sobie, niezdolni do dalszego duchowego rozwoju, ponieważ brakowało im tego Rubinowego Światła w nich, nie prowadził ich jeszcze ten Promień.

Ale dzisiaj już wszyscy rozpoczynamy walkę o odzyskanie tego światła, budzimy nasze uśpione komunikacyjne łącza ze swoim Źródłem. Odbudowujemy nasze boskie maszyny – Złote Rydwany, które są już oparte tylko na Boskim Świetle.

Dzisiaj tworzy się nowa linia połączenia:
Kanada – Australia, łączy się stare z nowym we wspólnym Przymierzu. Połączenie dwóch przeciwnych biegunów Ziemi, zimnego i gorącego, to ta sekretna linia srebrno-złota energia, która jest tym niezbędnym elementem do budowy nowego życia. To ta energia będzie miała decydujący wpływ na otwarcie naszych ciał. Dlatego na tych dwóch kontynentach robiono wszystko, aby do tego wydarzenia nie dopuścić.

Czy ten dzień, 2 luty 2022, jest przypadkowym dniem?

Drugiego lutego w religii katolickiej święci się świece - Gromnice, aby oświetlać sobie nią drogę do wieczności. Ta świeca także broni przed wilkami, które skradają się za naszymi plecami... jak to mówi ludowy folklor. Gospodarze w Polsce wypalali płomieniem Gromnicy krzyże na drzwiach pomieszczeń, gdzie przebywały zwierzęta. Zimą wilki pokazują się w stadach, ale ogień je odstrasza. Boją się czerwonego koloru, bo przypomina im Rubinowy Ogień. Gromnice oświetlały drogi zabłąkanym wędrowcom i zniechęcały wilki do ataku. Matka Boska Gromniczna jest pełna symboli, trzyma także u swoich stóp gniazdo skowronków. Tego dnia, kiedy na świecie jeszcze zima szaleje, odzywa się już pierwszy skowronek. Gdy zaświeci światło Gromnicy to wkrótce przejdą mrozy i śnieżyce... zbliża się koniec zimy.

I jeszcze ważna wiadomość, szczególnie dla Kanadyjczyków... na Matkę Gromniczną niedźwiedź budy naprawia albo je rozwala... kiedy Gromnica paląc się trzeszczy, oznacza burzliwe lato...
ale z Gromnicą związane jest jeszcze jedno bardzo ważne wydarzenie... swatano oblubieńców i oblubienice. Panny na wydaniu czekały na ten dzień... i czeka dzisiaj Oblubienica na Swojego Oblubieńca... i będzie to niezwykłe i wielkie wydarzenie na tej Ziemi.

Osobiście spodziewam się, że data 22 lutego 2022 będzie tą, kiedy Ryba odda władzę Wodnikowi

22 – 02 – 2022
4 ---- 4 ---- 4 ... 444.

Czym jest częstotliwość wibracji 444?

Podróż do siebie bliźniaczych płomieni, która polega na utrzymaniu właściwej ścieżki i przezwyciężanie wszystkich przeciwności... to wielka podróż w kierunku procesu wznoszenia się z bliźniaczym płomieniem. Kiedy w twoim życiu pojawia się namacalnie liczba 444, znaczy jesteś na właściwej ścieżce, już w podwójnej podróży Płomienia, który się zjednoczył w jedno... wznosisz się już ze swoim Bliźniaczym Płomieniem... to jest nasz wewnętrzny Wielki Płomień i tego ognia nie można już zgasić.

Kiedy ta liczba intensywnie pojawia się w twoim życiu – liczba 444, znaczy jesteś na właściwej ścieżce. Często pojawia się w chwilach naszego największego zwątpienia, wspiera nas w naszej drodze i odbudowuje nasze zaufanie, człowiek powinien zawsze ufać swojemu sercu. Jeśli opiera się tylko na cudzych informacjach będzie zamrożony w jednym miejscu.

444 – to podróż z bliźniaczym płomieniem i sygnalizuje nam, że nas już nikt nie pokona, nie ma szans, ale to jest też wywracacz czegoś na lewą stronę... i nie bez kozery ta data 22-02-2022 staje w tych dniach na naszej linii czasu. Przesuwanie się w nowy wymiar świadomości i oddanie pałeczki energii żeńskiej. Dzisiaj stary kontynent Lemuria przekaże swój Ogień Złotego Wieku w inne ręce, czeka tylko, aż ten drugi kontynent będzie na to gotowy... toteż był ten kontynent do tej pory tak mocno blokowany, podobnie Kanada... przeciwstawny biegun do bieguna południowego... i to tu będzie przekazany ten ogień... do srebrnego bieguna zimnego, energii żeńskiej, aby połączyć tą linie czasu i tak Ziemia rozpocznie nowy etap swojego życia. Ale nie zapominajmy jeszcze o drugiej linii czasowej, drugiej linii krzyża... póki co połączymy ten Bliźniaczy Płomień. Później poczekamy na dalsze wydarzenia... jak się przebudzi ten niedźwiedź?

To wszystko tak w wielkim skrócie, otwórzcie oczy, obserwujcie, i nie stójcie w jednym ruchu... Wirujcie-wirujcie w swoich barwach, w tych najpiękniejszych jakie macie w swoich szafach, tylko nie róbcie małpich ruchów, nie dajcie się porwać ani strasznemu smokowi, ani wilkowi, ani nie pozwólcie sobie, aby wam wrona wydłubała oczy. W wirowaniu budzimy nasze pole Merkaba, każdy na swoim poziomie... musimy to wszystko dobrze zrozumieć, element za elementem. Napracowałam się troszkę, aby wam to wszystko stopniowo w miarę dobrze wyjaśnić, przez ostatnie moje 20 lat... i sama się dużo ucząc... dla mnie ta ścieżka to też nowość i nikt mi tu tej wiedzy nie przyniósł na złotej tacy... i miałam i mam na tej drodze wiele kłód pod stopami, i musiałam sama ściągać je ze swojej drogi... i czym bliżej finału tym mocniej były mi rzucane pod nogi.

Ale damy radę, chociaż na świecie jeszcze nie jedno się zdarzy... i nie jeden raz jeszcze nas zamrozi... ale pamiętajcie, idzie wiosna... a ten Ogień, który nas już oświeca z góry rozpuści każdą lodową górę. A co będzie, jak Bóg Ojciec pojawi się w oczekiwaniu na nas, w swoich Złotych Wrotach?

Vancouver
2 Feb. 2022

WIESŁAWA