NOWA ERA

ZAĆMIENIE SŁOŃCA W DNIU 21 SIERPNIA 2017

NASA zapowiedziało na dzień 21 sierpnia 2017 zaćmienie słońca, które ma być wyjątkowe. Całkowite zaćmienie ma być od godziny 9.00 do 12 po południu. Będzie widoczne w wielu miejscach na Ziemi, najbardziej w Północnej Ameryce (u nas w Vancouver już od 9:10 rano... tzw. "ścieżka całości" będzie bardzo blisko Vancouver, na wyspie Vancouver).

Takie zdarzenia mają miejsce rzadko w naszym życiu i zawsze wpływają na naszą świadomość.

Stare legendy mówią, że zaćmienie Słońca to nic innego tylko kradzież promieni słonecznych i ich czysta twórcza energia staje się skrępowana i ciemna... następuje ciemność nie tylko na Ziemi, również w naszych umysłach, nasz obraz jest zamazany.

Zaćmienie słońca będzie miało większy wpływ na nas ludzi i inne żywe istoty na terenach, na których wystąpi.

Czy należy się bać? Nie.

Całkowite zaćmienie słońca duchowo symbolizuje początek nowego duchowego cyklu. Dla wielu osób mogą to być osobiste zmiany, nie od razu widoczne na polu duchowym, pierwsze pojawią się na polu fizycznym... np. zmiana pracy, relacji... i różnie to może być: na lepsze i na gorsze.

Każde całkowite zaćmienie wskazuje na koniec czegoś starego i początek czegoś nowego... a w naszym duchowym świecie powinniśmy zrozumieć znaczenie światła i ciemności... rozpoznać jaki jest świat, kiedy na niebie świeci słońce - piękny i radosny... i kiedy w ciągu dnia znika słońce, a świat automatycznie robi się przytłaczający. Podobnie jest w naszym życiu, kiedy ucieka z nas światło, a ciemność przytłacza nas i wnosi w nasze życie strach, krępuje nasze ciała i dusze. Depresja jest jednym z tych warunków, kiedy w ciele znika światło.

Ale czy ten proces jest zły?

To zależy jaki jest nasz punkt widzenia... bardziej fizyczny czy duchowy. Ciemność i depresje są początkiem czegoś nowego... prowadzą do wewnętrznej transformacji. Podobnie jest przy całkowitym zaćmieniu słońca, prowadzi ludzi do transformacji. Jeśli poczujesz efekty zaćmienia dość mocno na pewno wystąpią zmiany w twoim sercu i umyśle.

Zaćmienie Słońca we Lwie oferuje nam wszystkie zrestartowania naszego umysłu, ciała i duszy. Gdy Słońce, Księżyc i Ziemia dopasują się do zaćmienia połączą się w jeden rytm, co oznacza rozpoczęcie nowego cyklu. Słońce i Księżyc spotykają się symbolizując jedność, Księżyc reprezentuje nas ludzi, a Słońce reprezentuje Chrystusa. Wokół zjednoczonego Słońca i Księżyca jest korona, która jest widoczna tylko podczas zaćmienia. Koronę, można zobaczyć przez cały czas, kiedy księżyc całkowicie otacza dysk słońca. Nie ma lepszego znaku jedności Chrystusa i ludzkości, co oznacza powrót do skruchy i Boga.

Taki układ zaćmienia: Słońce - Księżyc (mężczyzna - kobieta) przywraca równowagę. W tym przypadku zaćmienie 21 sierpnia 2017 podniesie żeńską energię, przesunięte zostaną żeńskie pola świadomości.

Kilka minut przed zaćmieniem niebo zaczyna być ciemne i zimne co doprowadza ludzi nawet do paniki... w ciągu kilku minut zmienia się świat... zmienia się również nasz wewnętrzny duchowy krajobraz, ponieważ takie zaćmienie nie jest obojętne dla ludzi i innych żywych istot... i jakże to zjawisko przywraca szacunek do światła... i jak to wpływa na nasze dalsze życie.

Takie zaćmienie to nic innego tylko zegar kosmiczny, który przynosi zmiany i nowe możliwości w życiu. Najsilniejsze i najgłębsze efekty będą odczuwalne na poziomie wewnętrznym. Dzięki temu kosmicznemu restartowi otworzą się drzwi do nowego poziomu świadomości. Takie zaćmienie słońca to nowa częstotliwość energii dostępna dla nas, która nie jest niezauważona przez nasze zmysły... takie zdarzenia również jednoczą ludzi. Taki restart ciała, duszy i umysłu otwiera centra energetyczne a to już nowy poziom świadomości i wnika w nas inna częstotliwość.

Oczywiście musisz przyjąć tę energię do swojego życia, odebrać ją i odczuwać, ale będzie to miało trwały wpływ, który zobaczymy w najbliższych miesiącach.

Jak się zachować w czasie zaćmienia słońca?

Raczej nie przebywać na zewnątrz (jeśli już, patrz na to zjawisko przez specjalne szkła)... raczej znajdź cichą przestrzeń, w której nie można ci przeszkadzać i wejdź w cichą medytację.

Wprzódy naszykuj 4 białe świece, szałwię, mogą być naturalne kryształy. Świece zapal w każdym rogu pokoju, w którym przebywasz i zacznij od smużenia własnej aury... oczyszczaj ją za pomocą palonej szałwii, możesz również umieścić wokół siebie naturalne kryształy.

Usiądź czy połóż się, jak ci wygodniej i wycisz umysł, zaproś do tej pracy swoich duchowych opiekunów, niech ci pomogą restartować twój umysł.

Jest to świetny moment aby wybaczyć innym i prosić ich o wybaczenie.

Kiedy następuje oczyszczanie poczujesz silne emocje jakie będą tobą targać... mogą to być łzy, może być złość, smutek, lęk... a następnie przyjdzie ulga, która odciąży twoje serce i umysł.

Kiedy ciało się oczyści, przed zamkniętymi oczami powinny przesunąć się kolory... przeanalizuj co w tym momencie czujesz... co widzisz? Spróbuj zapamiętać swoje emocje i następnie je przeanalizuj, możesz je zapisać... może to być dla ciebie cenna lekcja.

Zaćmienie słońca 21.08.2017 (zdjęcia): LINK!

Namaste

Vancouver
20 Aug. 2017

WIESŁAWA