NOWA ERA

ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA - 15 CZERWCA 2011

Dzisiaj będziemy mieć bardzo wyjątkowe zaćmienie księżyca.

W jaki sposób możemy uwolnić własne energie?

Księżyc w pełni to doskonała droga, aby uwolnić stare energie i wpuścić nowe. Pełnia księżyca szczególnie Vesak, mający miejsce w maju, obchodzony jako urodziny Buddy uznaje się jako śmierć i oświecenie. W tym czasie można poprosić o nowe życie, to co nas męczy, uciska na sercu puścić na zawsze.

Łatwo i wygodnie uwalniam to czego już nie potrzebuję w moim życiu.

Oddaję się w ręce Boga.

W dniu dzisiejszym 15 czerwca 2011 Ziemia będzie przeżywała zaćmienie księżyca w pełni przez 100 minut.

Zwróćcie uwagę na kolor księżyca, wszystko będzie zależało od warunków atmosferycznych, od zaciemnienia. Jest nadzieja, że zobaczymy księżyc w kolorze czerwono - miedzianym, może być pomarańczowo - czerwony.

Całkowite zaćmienie księżyca wg. różnych wierzeń może być porą wszelkich oczekiwań; ludzie boją się katastrof, np.: trzęsienia ziemi, tsunami. Kiedy księżyc będzie krwisty może wywołać niepokój, kiedy dzisiaj pojawi się w tym kolorze może zwiastować 7 ciężkich lat niepokoju, katastrof, wojen.

Truskawkowo - czerwony lub różany zwiastuje miłość, pasję.

Księżyc w zaćmieniu może na nas działać jak obusieczny miecz. Jest szansa, że poczujemy się bardziej nerwowi, niepewni, nawet błędni. Inni mogą poczuć się rozbudzeni, namiętni, nawet mogą mieć zmieniony kolor oczu i ust, tutaj można oczekiwać uwolnień od starych sytuacji, związków, wyzwolić własne myślenie,

Zaćmienie w bliźniętach - zmienny znak powietrza, który reguluje wszechstronność i szybkość, ale może wprowadzić dezorientację, a przez nagły wstrząs powrót do normalności.

W tym znaku ludzie budzą się do lepszego traktowania, głośno o tym mówią, chcą wolności - czarna niewolnica domaga się swoich praw od swojego pana.

Obecne zaćmienie daje możliwość śmierci, odrodzenia, odmłodzenia, oświecenia. Prowadzi przez osobiste duchowe poszukiwania, oferuje głębię duszy, ale może zaćmić nasz dobrobyt, spotykamy niespodziewane trudności, wszystko zależy od naszej osobistej karmy.

Dzisiejsze zaćmienie wskazuje na zmiany w ludzkiej świadomości na poziomie indywidualnym i zbiorowym, zmusi nas do głębokich przekształceń, puszczenia przeszłości. W jaki sposób napłynie do nas nowa energia, wszystko zależy od naszego wewnętrznego potencjału; jakie spostrzeganie ma umysł, na jakim pracuje poziomie, jaką mamy głębię psychiki, jak patrzymy na zewnętrzny i wewnętrzny świat. Jak głęboko są osadzone nasze problemy, dokąd zmierzamy, jakie mamy współczucie, jakie uprawiamy techniki duchowe, od tego wszystkiego zależy dalsza nasza przyszłość.

W czasie zaćmienia księżyca można stosować modlitwy, medytacje, mogą być ciche i spokojne, mogą być głębokie refleksje w celu szukania dalszych określonych ścieżek.

W tym czasie sami osobiście starajmy się wcielić w swoje nowe życie, poczuć własną wolność, wiarę, miłość, duchowe wnętrze. Zdecyduj się co dla ciebie jest najlepsze, ważne. Pokaż na co cię stać, ale nie przez głowę pełną wiedzy tylko przez serce pełne miłości. Uczyń ucho gotowym do słuchania i oko gotowym do widzenia. Z pomocą pięknej duszy możesz osiągnąć co chcesz.

Namaste

15 June 2011

WIESŁAWA