NOWA ERA

WIELKI KOSMICZNY KRZYŻ - KARDYNAŁ

W dniu 26 czerwca 2010 r. świat dowiedział się, że jest pod wpływem Kosmicznego Krzyża, tz; Kardynał.

Lecz mało się wspomina, że w tym dniu 26 czerwca 2010r. wstępuje na Ziemię żeńska energia, która już nieśmiało budziła się od wielu lat.

Kobiety zaczynają być coraz bardziej widoczne, chociaż zawsze rola matek, babć, córek, wnuczek była bardzo istotna i bez nich nie mógłby istnieć świat.

Przebudzona żeńska energia jest znakiem istotnych zmian na świecie. My kobiety wiemy to, że jeśli do nas należałyby rządy na świecie nie byłoby tylu wojen, broni, biedy, ucisku, kobieta ma w swoim wnętrzu wmontowany system opiekuńczy.

W dniu 26 czerwca 2010 rozpoczyna się nowy cykl, księżyc jest w pełni w Koziorożcu, w znaku, w którym zmienia się nasza przyszłość. Wcale to nie znaczy, że będzie to łatwy czas. My kobiety będziemy ciężej pracować tam gdzie chcemy osiągnąć nasze cele.

Słońce w raku, który reprezentuje nasze domy, nasze rodziny i emocjonalne połączenie, te najbardziej intymne mówi o delikatnej i bardzo intuicyjnej duszy kobiety trzymającej w ręku płomień domowego ogniska.

Dzisiaj te dusze rozpoczynają nową podróż w kierunku Kosmicznego Krzyża. Daje nam to wszystkim mieszkańcom na ziemi szansę na spojrzenie na nasze cienie. Nowe energię zaglądają w naszą naturę i wypłukują to co nas ogranicza, to kobieca ręka sprząta i czyści ognisko domowe. Mało też kto wie, że to kobieta odegra na świecie główna rolę w nadchodzącej epoce, chociaż pozostanie na długo okryta tajemnicą.

Kosmiczny Krzyż oznacza cztery połączone punkty, wyświetla nowe zdarzenia, które będą formowały i kształtowały naszą przyszłość.

Patrząc na równomierny krzyż nasuwa się wielka refleksja, szczególnie dla ludzi znających znaczenie kosmicznych symboli.

Równomierny krzyż to rodzaj wojownika: wojownika pokoju i miłości. A świat tak bardzo potrzebuje takiej siły. Świat, który zmierza do potężnych przemian

Planeta Uran nie była w Baranie ponad 80 lat, dzieje się to teraz i będzie miała wpływ na następne 80 lat. Kosmiczny Krzyż przygotowuje zmiany tak bardzo nam potrzebne.

W listopadzie 2000 r. na progu mojego nowego życia, w ciągu kilku dni nagle zaczęły zmieniać się moje dłonie. Działo się to na oczach wielu ludzi, ręce zmieniały kolor, zaczęły mocno błyszczeć, biło z nich światło. Mocno mnie bolały w środku dłoni, godzinami potrafiły być w kolorze granatowym, i ponownie wracały do swojego koloru. Pojawiły się na dłoniach nowe linie, znaki a na opuszkach palców nagle jakby ktoś czerwonym długopisem rysował zaczęły być widoczne równoramienne krzyżyki. Byłam niesamowicie zdziwiona tym nieziemskim zjawiskiem podobnie jak moi przyjaciele, którzy mi wówczas pomagali w życiu. Spędziłam długie godziny obserwując to zjawisko. Nigdy wcześniej nie uwierzyłabym, że to jest możliwe. W międzyczasie tworzyły się inne krzyżyki pomiędzy linią serca i głowy (w palmistry znane jako tzw. krzyże Andrzeja - znaki mistyczne).

W tym miejscu przybyło ich czternaście + 10 na opuszkach palców. Trwało to 3 dni, od tamtej pory moje ręce zmieniły się na zawsze, na wszystkich palcach u rąk, na ich opuszkach widnieją do tej pory krzyżyki. Kolor ręki stał się naturalny ale moje dłonie są bardziej błyszczące, delikatniejsze, jakby pokryte jedwabiem, zmieniły kształt. W ciągu tych dziesięciu lat dłonie nadal się zmieniają, lecz już powoli, nadal przybywają nowe znaki, dzisiaj wiem, że ma to związek ze zmianami DNA. Równocześnie zmieniły się moje stopy, są smuklejsze, wydają się być dłuższe niż poprzednio lecz moja stopa zmalała.

Trzy lata później w podobny sposób ukształtował się na środku mojego czoła okrągły znak. Wprzódy był bardzo bolesny o mocno czerwonym zabarwieniu, a później wyszło tam kółeczko, barwa ciała wróciła do normy i jest do dzisiejszego dnia w kształcie kółeczka, wygląda niczym obrączka z wypukłością w środku.

Vancouver
26 June 2010.

WIESŁAWA
 

26 CZERWCA 2010 - "DZIEŃ KOSMICZNEGO KRZYŻA"!
OTWARCIE TUNELU CZASU.

(artykuł ze strony Davida Icke)

(warto zobaczyć również: LINK!)

"Wiadomość od Kręgów Zbożowych"wg Wernera Johannesa Neunera.

22 maja 2010 r. pojawił się nowy krąg zbożowy z zakodowaną informacją w Wilton, w południowej Anglii. Ten krąg mówi o głębokiej przemianie paradygmatu, o odwróceniu biegunowości. Ma związek z dwiema datami - Wielkim Krzyżem 26 czerwca 2010 i 21 grudnia 2012. Zawiera potężne ostrzeżenie, wspomina o globalnym kryzysie, a jednocześnie ukazuje rozwiązanie.

Dnia 26 czerwca 2010 planety ułożą się w nadzwyczajny sposób, w formę Wielkiego Krzyża. Takie ustawienie zdarza się niezwykle rzadko. Raz na kilkanaście tysięcy lat. [Jak to się ma do wymienionych wyżej dat, odległych od siebie o około 2,5 roku?, przyp.] Zgodnie z przesłaniem kręgów zbożowych, tego dnia słońce stworzy nowe, uzdrawiające miejsce, nowe pole świadomości.

Bieguny Słońca się jednoczą, a ten proces zakończy się 26 czerwca. Połączenie biegunów prowadzi do spięcia, innymi słowami do kosmicznego orgazmu, który stworzy nową przestrzeń. Ta przestrzeń jest darem, bo w niej to wszystko co wydawało się wcześniej pozbawione sensu, nagle nabierze znaczenia. Dla wielu ułoży się w nową (i tu niespodzianka) często logiczną całość. Pojawi się nowa, poprawiona rzeczywistość, na wyższym poziomie. Zgodnie z tym, co mówią kręgi zbożowe, każdy będzie miał dostęp do tej przestrzeni poprzez moc swojej świadomości.

Jeśli na Ziemi będzie MIŁOŚĆ, nawet przez kilka godzin, albo w jednej osobie, czy kochającej się parze, doświadczenie MIŁOŚCI zostawi swój ślad na tej dopiero co stworzonej przestrzeni, ślad, który będzie wieczny i na zawsze pozostanie aktywny.

Każda osoba, która ośmieli się opuścić matrycę władzy i przemocy, każdy, kto nie będzie się obawiał uwolnić od dawnego systemu wierzeń i zamiast tego żyć w harmonii z Matką Ziemią i WSZYSTKIM, co ISTNIEJE, będzie mógł wkroczyć w tę przestrzeń.

Każdy będzie odbierał uzdrawiające impulsy mające źródło w tej przestrzeni poprzez serce i świadomość i będzie przekazywał swoją uzdrawiająca moc z powrotem. To, co odnajdziemy w tej przestrzeni, będzie istniało w nas i na zewnątrz nas ... pozostanie wewnątrz nas i dookoła nas.

To właśnie jest Tajemnica Wszechświata, że wszystko, co się materializuje na zewnątrz, jest dostępne z poziomu wnętrza - zobaczysz to w swojej własnej uświęconej wewnętrznej przestrzeni, w swoim własnym centrum. I kiedy ów matrix uzdrowienia, który zostanie powołany w Przestrzeni Uzdrowienia, będzie wystarczająco mocny, wówczas matrix strachu się rozpuści, zaś matrix uzdrowienia się rozprzestrzeni.

Przestrzeń Uzdrowienia jest oddalona od nas o odległość mniejszą, niż jeden atom. Przestrzeń Uzdrowienia jest wewnątrz naszego własnego uświęconego centrum naszej przestrzeni, gdzie jesteśmy w zgodzie z sobą samym, w zgodzie z Matką Ziemią i ze WSZYSTKIM, CO JEST.

Najsilniejsze oddziaływanie opisanego zjawiska w kategoriach astronomicznych będzie miało miejsce tuż po pełni, która jest 26.06. o godz. 11:30, czyli 13:30 naszego czasu. [Koniec]

Tydzień temu dotarła do mnie informacja z wiarygodnego źródła o "szczycie energetycznym" w dniu 26 czerwca br. o godzinie 12:36, mająca związek z inauguracją pola nowej świadomości. Wczoraj (22 czerwca, kin 75, MEN 10) przyszła, cytowana wyżej, jakże podobna w swej wymowie wiadomość, tyle, że odczytana z kręgów zbożowych.

Podobnie jak Johann Kössner do kręgów zbożowych (tych naturalnych!) odnoszę się bardzo poważnie. Powstają one w miejscach przecinania się rezonansów, w punktach harmonii rezonansowej. Są fizyczną manifestacją wewnętrznie zjednoczonego pola rezonansowego Ziemi z polem solarno-galaktycznym i jednocześnie dowodem na rozpad czy też powstanie kolejnej wyrwy w "dachu mentalnym" technosfery, czyli budowli współczesnej cywilizacji, o czym pisał Jose Argüelles już w Faktorze Majów.
 

PRACA NEUNERA

Werner Johannes Neuner (ur. 1962) jest matematykiem, astrofizykiem, pisarzem, badaczem m.in. kręgów zbożowych. Proces odczytywania informacji Kręgu Zbożowego w Wilton opisał w pracy "Krąg zbożowy nieopodal wiatraka w Wilton - Zwiastun Nowej Rzeczywistości". Materiały w języku niemieckim i częściowo w angielskim są dostępne tutaj: LINK! Jego odkrycie jest o tyle interesujące, że zdołał nie tylko rozszyfrować przekaz graficzny, ale i odczytać sensowne przesłanie.

Kwestię wiarygodności zjawisk astronomicznych i skomplikowanych wyliczeń pozostawiam fachowcom - astrofizykom i astrologom. Na ten temat nie mogę się wypowiadać. To, co mogę potwierdzić, to spójność informacji odczytanych z kręgów z przesłaniem Kalendarza Majów i kierunkiem, w którym obecnie zmierzamy.
 

DATY I ICH KINY W TZOLKIN

Poniżej kilka dat, które wymienił Neuner w swoim dwuczęściowym opracowaniu, oraz ich energie wg Kalendarza Majów:

22 kwietnia 2010 - zatonięcie platformy wiertniczej w Zatoce Meksykańskiej, początek wielkiej katastrofy ekologicznej kin 14, IX 1 - Biały Magnetyczny Mag Siła praworządności kontra pogoń za materią.

5 maja 2010 - powstał pierwszy Krąg Zbożowy w Old Sarum kin 27, MANIK 5 - Niebieska Magnetyczna Ręka, siła uzdrowienia i moc dokonań

9 maja 2010 - powstał drugi Krąg Zbożowy nieopodal Stonehenge kin 21, CHUEN 5 - Niebieska Wiodąca Małpa Siła magii miłości i magii strachu - analogia do "matrixa strachu i "matrixa uzdrowienia".

22 maja 2010 - powstał trzeci Krąg Zbożowy w Wilton kin 44, KAN 5 - Żółte Wiodące Ziarno /Fala Słońca, siła nowych możliwości - szansa wyrwania się z pogoni za materią, władzą, karierą.

26 czerwca 2010 - dzień "Kosmicznego Krzyża" - Narodzin pola Nowej Świadomości - Otwarcie Tunelu Czasu (z. J. Kössner Kompendium, s. 104) kin 79, CAUAC 1 - Niebieski Magnetyczny Wicher, siła odnowy, regeneracji sił, transformacji relacji między ludźmi.

Godzina 13:30 naszego czasu: Według "doby 13/20:72/111" - jest to spektrum EB (Żółtego Człowieka), czyli siła mądrości i doświadczenie życiowe kontra siła manipulacji. Według G. Fosar i F. Bludorfa (światowej rangi astrofizycy): najsilniejsze impulsy z Kosmosu docierają do naszej świadomości o godzinie 13:47. Najbardziej optymalny przedział czasowy dla hiperkomunikacji (np. medytacja, telepatia, PSI-fenomeny) otwiera się pomiędzy godziną 12:00 a 14:00.
 

ZNACZENIE LICZBY 13

● Krąg Zbożowy w Stonehenge powstał 13 dni przed Kręgiem w Wilton.
● Krąg Zbożowy w Old Sarum powstał 13 dni po zatonięciu platformy wiertniczej.
● Pierwszy Krąg Zbożowy w Old Sarum powstał 52 dni (4 x 13) przed datą 26 czerwca.

Liczby 4, 13, 52 są nam dobrze znane z Tzolkin!

Werner Neuner odkrył jeszcze wiele innych, niemniej zadziwiających związków pomiędzy liczbami zapisanymi w Kręgu Zbożowym w Wilton.

Środa, dnia 23 czerwca 2010 Kin 76, Żółty Spektralny Wojownik Siła wyższej inteligencji i rozładowywania napięć - połączenie logiki z intuicją.

Co robić w tym czasie?

Generalnie jako Ziemianie mamy:
- wprowadzić się w stan radości i harmonii
- spędzić dzień z drugą połówką lub przyjaciółmi, wyłączyć komórki
- można leżeć pod drzewem w parku, czując połączenie ze wszystkim CO JEST
- jeżeli macie ochotę zrobić medytację, Plejadianie sugerują zacząć od Nadi Shodany, potem zrobić medytację świętego serca (Sacred Heart Meditaion), medytację Jedności Oddechu, ale oczywiście nie trzeba ich robić, to tylko propozycje.

http://www.davidicke.pl

(Materiał ze stron D. Icke podesłała mi Krysia z UK)


UFO FILE - Crop Circles 2010 - Wilton Windmill, Wiltshire - UK - 22nd May 2010 UFO