NOWA ERA

W KTÓRYM MIEJSCU JESTEŚMY?

Ludzkość jest w stanie wojny ze sobą. Nasze linie czasu są zepsute… a obecne zamieszanie na Ziemi staje się dominującą częstotliwością w naszej świadomości.

Przebywają razem z nami potężne istoty, które okupują naszą Ziemię i toczą między sobą walkę o kontrolę nad Ziemią i ludźmi. Zwycięzcy dostaną nas pod kontrolę i zrobią z nami, co będą chcieli. Te istoty nie koniecznie mieszkają na naszej planecie, tylko ją odwiedzają, tutaj mają swoich zarządców… popatrzcie ze zrozumieniem na naszą historię, archeologię, religie, powiążcie ze sobą te pozostałe ogniwa, które nie zostały do końca sfałszowane.

Te istoty używają innych częstotliwości, najczęściej strachu, które oddzielają nas od Źródła. Miłość powoduje, że wzrastamy i ewoluujemy, budujemy naszą duszę, która osiąga wielowymiarową świadomość. Istoty, które nas obecnie kontrolują, to między innymi Drako, którzy posiadają zaawansowane technologie, trudne dla nas do wyobrażenia… w dodatku odżywiają się ludzkimi emocjami… i nie tylko… również ludzkim ciałem. I to przerażające, ale pożerają ludzi żywcem. To nie jest nowe story na obecny czas, aby ludzi straszyć… przewertujcie historię i te wszystkie legendy i bajki. Ich zarządcy to wiedzą i są im bezwzględnie posłuszni.

Obecnie na świecie jest kilkanaście rodzin-dynastii, które powszechnie są już wszystkim znane, noszą nazwę „kabal-deep state”, którzy pomagają Drako a za swoje pragnienia i innych skolibaconych z nimi, tworzą swoje kliki, jak ich zwał tak zwał i wiernie wypełniają polecenia. Utworzyły Sojusz, który kontroluje Ziemię i karmią ludzkość energią lęku, strachu, poprzez kontrole ludzkiego umysłu i ich zaawansowaną technologię.

Co to jest kabal? To plan w celu osiągnięcia złego lub zdradzieckiego końca. Planowanie, np. zabójstwa, dwulicowość, intryga, czyli wymyślone przykre historyjki, mające na celu wyrządzenie komuś zła… a to wszystko ma powiązanie z czarną magią… i nie ma to nic wspólnego z ży-dow-skim mistycyzmem. Dzisiejsza kabal to grupa (klika), która napędza nowy porządek świata, ludzie, którzy chcą przejąć władzę nad wszystkim.

Nie wszystkie te istoty są dla nas negatywne… w tym Sojuszu znalazła się dziura i toczy się walka na Ziemi między klikami o swoją dominację… a my ludzkość siedzimy w areszcie z powodu „zabójczego wirusa”. Kabal zyskuje przewagę dzięki ich technologii i pomocy spoza Ziemi. Ale poza Ziemią zebrały się również inne grupy obcych cywilizacji, które są nam przychylne, o zupełnie innym nastawieniu. Między nimi jest długa wojna, na Ziemi trwa kilkadziesiąt tysięcy lat, w międzyczasie Drako i spółka zniszczyli wiele planet w naszym Układzie Słonecznym.

Obecnie na naszą planetę wcieliła się duża grupa dusz, które wznoszą ludzkość i Ziemię, budują bardziej rozszerzoną świadomość w celu naszego wyzwolenia. Ziemia zaczyna doświadczać wzniesienia. Wysoka Rada Plejadańska i spółka z jeszcze wyższych częstotliwości umieściła wokół Ziemi matrycę, która zapobiega Drako w ucieczce z Ziemi i przyjście im z pomocą od innych Drako spoza Ziemi. Matryca powstrzymuje także spustoszenie, jakie jest czynione Ziemi i ludzkości… ale i my ludzkość musimy się szybko przebudzić, nie czekać tylko na boskie zmiłowanie. Musimy zjednoczyć nasze pole świadomości. Owszem, ta ścieżka wymaga niesamowitego zaufania, jak to ja mówię – do zrozumienia Planu Boga – Jedynego Nieskończonego Stwórcy. Ale tu potrzebna jest również wielka odwaga i zaufanie duszy, a to jest wielkie mistrzostwo.

Ja wiem, że te informacje, chociaż bardzo szczątkowe są dla nas wszystkich bardzo ciężkie… a dla tych, którzy ciągle żyją w starej rzeczywistości i myślą, że któregoś dnia przebudzą się i ponownie wrócą w stare buty, to co tu piszę jest nie do przyjęcia. Ale czy się komuś to podoba, czy nie i ile hejtów się na mnie za to wyleje... już się zahartowałam, i czuję się w obowiązku poinformować ludzi, co się tu na tej naszej Ziemi naprawdę wyprawia… tych zagubionych, wierzących nie tym, co trzeba… bo widzę, że ta ludzka ciągle niska świadomość, dalsze spanie, albo ziejąca z nich nienawiść, prowadzi ich prosto w przepaść.

Czym prędzej zrozumiemy, o co w tym wszystkim chodzi i wyjdziemy ze swoich klatek, tym szybciej skończy się nasz dramat. Już czas... a odwaga jest kluczem do wszystkiego. Musimy napełnić się nową energią, zrozumieć, że jesteśmy silni.

Musimy zrozumieć, że wchodzimy w nową rzeczywistość, w tą, którą wszyscy pragniemy. Musimy zrozumieć, że nie jesteśmy we Wszechświecie sami, otaczają nas bardzo stare i zaawansowane cywilizacje. My ludzie i oni jesteśmy ze sobą związani i jesteśmy bardzo blisko stania się nieskończonym źródłem, ponieważ jesteśmy potomkami Jedynego Źródła.

Ja wiem, że większość ludzi na świecie, nie jest jeszcze gotowych na przyjęcie tej prawdy o tym, co tak naprawdę się wokół nas dzieje… i nie chodzi tu wcale o wygrane amerykańskie wybory. Niezależnie od tego, kto wygra w USA i kto rządzi w poszczególnych krajach, we Wszechświecie będzie przywrócona równowaga, ale dopóki ludzkość nie jest gotowa na ten proces, wszystko będzie się przeciągać i nasilać większe cierpienie... a będzie jeszcze większe i jeszcze więcej ofiar, kiedy naczelna klika dostanie władzę.

Ten proces wyborczy pokazuje nam tylko, w którym miejscu jesteśmy, jeśli ktoś umie czytać znaki?! I tu widzimy ile ludzi jeszcze śpi… a ilu naiwnie myśli, że jest już gotowych do wzniesienia?!

A ja wam mówię – ludzkość nie jest jeszcze gotowa, wymaga dużej pracy, aby się wznieść. Dzisiaj wszyscy powinniśmy medytować co najmniej 3x dziennie. To jest czas na poważną duchową pracę, to nasza misja, i ta kwarantanna jest tu nawet przydatna... dopóki się nie przebudzimy i nie ewoluujemy.

Ale każdy ma wolną wolę i może dokonać wyboru, chcecie być pod zarządem Drako, Reptilian, Archontów i tych innych i im służyć? Czy chcecie być społecznością Światła i wejść do Epoki Światła? To wasz wybór. To od was zależy.

Vancouver
5 Jan. 2021

WIESŁAWA