NOWA ERA

W BÓLACH SIĘ RODZI NOWY CZŁOWIEK

Wielkie rzeczy dzieją się na Ukrainie... ale jeszcze większe zadzieją się w Chinach, widać to cały czas. Jakiś wielki zły duch krąży nad Chinami?

Chiny, dobre rządy były tam zakorzenione w starożytnej chińskiej cywilizacji, to tam jest kolebka uzdrawiania i ulepszania ciała człowieka, a ciało dla duszy człowieka to jak wał obronny. I widać było, jak w Chinach bez względu na pogodę ludzie odbudowywali swoje mury obronne ćwicząc w każdej wolnej chwili. Mieli nawet swój chiński mur, który miał chronić ich państwo, kulturę, całą ich cywilizację... dla nich to ważne, chińska dzienna rutyna, gimnastyczne ćwiczenia, qi gong, tai chi, widać ich wszędzie nawet na trawnikach.

A dzisiaj są zamknięci w swoim koszmarze, zniknął świat dzienny, bo ważniejsza jest plandemia i to ta zaraza jest dla elity rządzącej bardziej ważna niż sam człowiek. Czemu to spotyka Chińczyków, którzy dokonali nie jednego wyczynu w walce z chorobami, którzy mają ducha walki z bakteriami, wirusami i przepędzają je skutecznie za pomocą samych ziół... i tyle czasu poświęcają swojemu zdrowiu?

Jak widać ważne jest dla nich ratowanie zdrowia i przedłużanie go, to ich priorytet, za wszelką cenę chronią to ludzkie życie. Nie ważne czy ktoś ma 100 lat, czy to niemowlę. A tam dzisiaj na tym polu trwa jakaś brutalna wojna, państwowa służba zdrowia walczy na jakimś ziemskim froncie przeciw temu życiu, ponieważ ciężko to, co się tam dzieje nazwać operacją ratunkową. To już dobrze widać, że nie dba się o to ludzkie życie, pokazuje się jego nicość, tylko się z nim walczy i nie ważne, ile na tym polu będzie ofiar.

I tak naprawdę, o co tu chodzi?
Dlaczego zamyka się tych ludzi w swoich więzieniach, czy naprawdę się im pomaga, czy szkodzi? Wiadomo, że stres jest największym zabójcą naszego układu immunologicznego i produkuje więcej nowych pacjentów. To, co się teraz tam dzieje, to potężny kryzys, zamarło ludzkie życie, ludzi zmusza się do czegoś innego, niż zostali do tego stworzeni, nauczeni, ignoruje się ich dotychczasowy stary świat nauki i wiedzy i naśmiewa się z nich. I nieważne czy to się dzieje w jednym tylko mieście, które zamieszkuje miliony ludzi, to jest przedstawienie dla nas wszystkich, to ostrzeżenie i dla nas, którzy sobie myślą, że ich to nie dotyczy. To reklama dla nieposłusznego człowieka.

My patrząc na to, ci świadomi, mamy prawo patrząc na to, mieć niepokój w sobie, mdłości i żal. Przecież tu chodzi o ludzkie życie, nasza duchowa natura jest inna, świetlista i wypełniona miłością, a wycofanie się ze świata to więzienie, w tym przypadku takie wymarłe miasto pokazywane całemu światu to scenariusz jednego wielkiego obozu koncentracyjnego, jaki nam już się przedstawia.

W czyim to interesie, że tak mocno zachwiano stare boskie interesy człowieka? Czyje to fundamenty są niszczone? Kto się ukrywa za tym wielkim murem i gnębi ten naród? Kto tam znalazł swoją kryjówkę i walczy z duchową naturą człowieka? Kto wywołuje ten strach, gniew, bezsilność, kto zabija miłość? Kto zamyka ludzkie serce w grubych murach więzienia? To nasze centrum energetyczne, które połączone jest z drugim sercem i wspólnie tworzą jeszcze większą moc. Kto czyni ten dystans między ludźmi, kto dzieli nas, kto niszczy nasz wewnętrzny świat? Jaki podziemny władca tam zamieszkał?

To wszystko, co się tam wyprawia, wygląda jak okrutne zachowanie mafii, wpadają znienacka do banku, żądają pieniędzy, a kiedy im nie chcesz oddać, tracą pracowników i klientów... których biorą za zakładników, nie wolno im się ruszyć ani wypowiedzieć jednego słowa... czy i ta akcja, w trosce o nasze „zdrowie”, nie tak wygląda? Kim są więc ci mafiozi, którzy bawią się naszym życiem?

Tylko szatan czyni takie rzeczy, bo o nim tu mowa, zaślepia umysły ludzi, manipuluje ich życiem, próbuje nas zaślepić swoim pieniądzem, ale zabiera nam coś cenniejszego. Podsuwa fałszywych proroków, różnego rodzaju kaznodziei do głoszenia swoich „prawd”... tylko ich prawdy mogą się przebić na świat... i tak się posługuje naiwnymi ludźmi.

Ty człowieku powinieneś wiedzieć, to w tobie jest kształtowany Chrystus, to twoje ziarno, a twoje ciało jest tą świątynią, w którym to ziarno wzrasta. Dlatego nie tylko ciało jest tu ważne... jeszcze ważniejsze jest to ziarno i nie daj sobie go zniszczyć. Wstrzymaj tych posłańców szatana, którzy lecą do ciebie z pieniędzmi, nie daj się kupić za 30 srebrników, to są muchy belzebuba, chociaż przedstawiają się, jako posłańcy światła... a przy okazji kradną ci coś ważniejszego.

Ludzie szukają po świecie tego antychrysta, który zwodzi ludzi, przeszukują te ludzkie wehikuły, bo jak pisze Biblia, ten pojawi się w świecie fizycznym któregoś dnia? I pisze jeszcze więcej Biblia, że ten dzień nadejdzie, a on będzie synem zatracenia. Ale szatan może użyć do tego wiele osób i może się zdarzyć, że wszystkich wprowadzi w tym samym czasie na swoją szachownicę... i może się w tym samym czasie zadziać wiele. Póki co jest to tajemnica, tak samo jak stworzeni przez niego jego pomocnicy. Tajemnicą póki co, jest sama siedziba szatana i co jakiś czas dla zmylenia pokazuje innego człowieka zniszczenia, mało tego pokazuje także palcem na tego niewinnego, który go rozpoznaje i walczy z nim. Często tych niewinnych nazywa się antychrystami, samego Jezusa Chrystusa nazywał belzebubem, podważał do niego zaufanie.

Toteż musimy wiedzieć, szatan działa przez wielu, którzy go reprezentują jako fałszywi świadkowie, a termin pod którym działa, nazywa się „bez prawa”, bo jak widać Boskie Prawa Jedynego są przez niego ciągle łamane. I bezprawie dokonuje bezprawia, czyli sprzeciwia się Bogu, życiu i pokazuje swoją prawdziwą naturę, jako wielki kłamca i morderca... i to jest jego tajemnica bezprawia, przekonać człowieka o swojej niewinności. Póki co, jego bezprawie owocuje, bo człowiek nie umie wejść w tą jego tajemnicę, ciągle mu wierzy... albo jeszcze gorzej, boi się być usunięty z jego drogi.

Ale dzisiaj mamy na celu stać się nowym człowiekiem... człowiekiem w Chrystusie, który ma większy zasięg niż szatan... i jak kiedyś Jezus Chrystus przepowiedział zburzenie świątyni w Jerozolimie, tak się też stanie dzisiaj w wielkim imperium szatana. Zostanie pokonana cała ta struktura, ta fizyczna świątynia, która nie jest świątynią Boga.

Na Ukrainie jest ciężka przepychanka z dowództwem szatana, jego armią... a będzie jeszcze bardziej bolesna, kiedy zostanie naruszony pałac szatana. I te prawdy coraz bardziej się ujawniają i przyśpiesza ta maszyna, która zmyje ten okrutny „ład”... i pomimo że pan tego świata, jakim się mianował, budował swoje królestwo tysiące lat, to teraz będzie zdmuchnięte w jednej chwili.

I nie bój się człowieku, tylko obserwuj te jego niecne wyczyny, niech się jeszcze chwilę nacieszy tym swoim niecnym postępowaniem, czym więcej będzie jego zwycięstwa w tej ostatniej czarnej godzinie, tym większe będzie nasze, kiedy runie jego pałac... a on sam pójdzie na zatracenie, jak to pisze Biblia... a ludzkość ujrzy inny Pałac pełen blasku, naszego prawowitego Ojca...

a ciebie, w którym się rodzi nowy człowiek, Bóg nie zniszczy, jak będzie taka potrzeba, to cię oczyści, zregeneruje i wybieli twoje szaty... i będziesz nowym człowiekiem, Bóg ukaże cię światu już w nowych szatach i na nowo zamanifestuje.

Vancouver
16 Apr. 2022

WIESŁAWA