NOWA ERA

UPADAJĄCE DRZEWO

Tyle się mówi o "Świętym Ogniu”... już od Mojżesza... i Bóg się nam objawia przez czyste promienie światła, które wyłaniają się z Jego świadomości. Promienie Boga są niczym transformator, które przekazują świat wewnętrzny na zewnątrz. A co człowiek dzisiaj wie na ten temat... i jakie ciągle popełnia błędy?

Każdy kolorowy promień ma swoją częstotliwość i odpowiednie działanie. A wszystkie kolory tworzą przepiękną mozaikę i Bóg się nam objawia i manifestuje siebie w odpowiedni sposób.

Tak z Tobą rozmawia Bóg, za pomocą koloru, dźwięku i symboli. Objawia się w różnych symbolicznych odmianach i błogosławi świat i nas... ale ty musisz go poznać... i iść za Jego promieniami, a nie za cudami tego świata.

Rubinowy Promień – Święta Miłość, która rozwija się na ścieżce poświęcenia, poddania, bezwzględnej miłości i służby drugiemu człowiekowi, aby podnosić całe czujące życie. Jest to tzw. ścieżka Rubinowego Promienia, zarówno jest to ścieżka poświęcenia i nauczania... ścieżka prawdziwych proroków, i duchowych nauczycieli każdej rasy i religii.

Rubinowy Promień aktywuje także inne promienie, tzw. tajne promienie, do nich zalicza się drogocenny róż- kolor Boskiej Miłości, która stopniowo przechodzi w głęboki rubinowy kolor, ostatecznej Boskiej Miłości, który unicestwia ignorancję i wszelkie zło.

W parze z rubinowym promieniem działa Złoty Promień Bożej Mądrości, kto posiada tą parę promieni, oświeca dużą ilość ludzi na świecie.

Rubinowy Promień jest czystą Miłością Boga... ale dzisiaj ludzie wolą technologię, aby wpuścić do swojego życia wygody i cuda... oczywiście wszystko to przynosi zaćmienie Boga. I panuje na świecie ciemność. Ludzie nie potrafią odsiać dobrej pszenicy od kąkola. Rubinowy Promień jest również korygującą siłą, obusiecznym mieczem, dzięki któremu możemy pokonać zło tego świata, odciąć nim swoje demony.

Ale nie pierwszy raz na tej Ziemi zdarza się, że Rubinowy Promień został użyty do niecnych celów. Zdarzyło się to już w okresie Lemurii i Atlantydy i ludzkość została cofnięta w swoich duchowym rozwoju. Ale kto na tej Ziemi chodzi pod ochroną Rubinowo-złotego Promienia, połączonych wspólnym strumieniem, jest połączony z Ciałem Chrystusa.

Obecnie też mamy taki czas, że zaawansowane istoty, nieprzychylne człowiekowi, ustawiają sztuczne linie czasu. Udają ludzi oświeconych-iluminatów, w dodatku fałszywych przyjaciół, pokazują się ludziom w białych rękawiczkach po same pachy, ale mają do niecne zamiary. To wilczki w przebraniu owieczek... i tak naprawdę jest, mają sklonowane ciała i fałszywe w nich oprogramowania, w tym mają zamontowaną czerwoną kostkę, używaną przez czarne słońca i inne gadzie odmiany.

Przez tą czerwoną kostkę, poprzez potężne ofiary krwi, podszywają się pod istoty ludzkie, ale nimi nie są. Są umieszczani na najwyższych światowych stanowiskach... i grają dla nas całą tą komedię miłości i współczucia.

Hybrydowe linie krwi pochodzą z bardziej znanych światowych rodzin, znane i przypieczętowane przez gady od tysięcy lat. Najbardziej znana jest hybrydowa linia gadów w Wielkiej Brytanii. Od początku była stworzona, aby rządzić Ziemią. Mistrzem ich stworzenia był Azazael – upadły anioł. Technologia czerwonej kostki naśladuje Rubinowy Promień, aczkolwiek zmienia prawdziwą naturę człowieka, jego Boski gen Christ/Sofii... i człowiek nie jest w stanie iść bez tego genu dalej, stoi zawieszony w swoim rozwoju... a jeszcze więcej, zmienia prawdziwą naturę człowieka, pompuje w niego odwrócony promień fioletowego światła, poprzez kolor czerwonej kostki, co daje odwrócone fioletowe światło, co odżywia nasiona demona, które zostały zastąpione w Jaźni Cienia i stopniowo zostały zatapiane w ciemności nasze Prawdziwe Boskie Geny. Czerwona kostka blokuje drzewo życia, czerwony sześcian reprezentuje czarną magię. To jest bardzo rozległy temat, a my musimy to zrozumieć dzisiaj w szybkiej lekcji... ponieważ obecnie jest ściśle powiązany z NWO szatana.

To wszystko, co się dzisiaj na świecie dzieje nie jest przypadkowe... te wszystkie odwrócone energie, klony, fałszywe nasiona, ofiary z ludzkiej krwi, którą są podlewane... odwracają naszą naturę w satanizm. Wszystkie systemy na Ziemi zostały tak stworzone, aby zniewolić ludzi.

Lecz nadchodzi czas, właśnie teraz, w 3-4D tworzy się nowa oś czasu, która wpływa na nasze prawidłowe drzewo życia, te wszystkie wieczne kody życia wspólnie się nakładają i mamy szansę powrotu do swojego Prawdziwego Źródła. Fałszywe drzewo zaczyna upadać, to potężne drzewo, które stworzył Azazael. Odwrócił polaryzację w przepływie płci, uszkadzając męsko żeńskie nasiona, inaczej mówiąc podciął nam skrzydła z 6D i 7D... wprowadzając transhumanizm, działając odwróconym fioletowym promieniem 7D, wprowadzając go od góry do dołu, przez sztuczne czerwone światło, co powoduje nadmierne zagęszczenie molekułów... to jest to, co przez tyle lat próbowałam wyjaśnić ludziom, aby nie otwierali na tych ziemskich kursach i naukach trzeciego oka i górnych czakr, aby nie ruszali tych ośrodków, aby nie szli za tymi nauczycielami, bo nie ma takich na świecie, którzy to potrafią robić, nie udawajcie bogów, to twój Bliźniaczy Płomień cię prowadzi, kiedy jesteś już na to wystarczająco gotowy/a... ani pożywiając się złotem, ani innymi specyfikami, w tym narkotykami... za cenę ujrzenia w sobie sztucznego światła. Ale wiadomo, ludzie mnie nie słuchali i jeszcze od czarownic wyzywali... i robią do tej pory wszystko na odwyrtkę.

Zagęszczenie molekułów powoduje utrzymanie materii węglowej w pętlach czasowych o ekstremalnie niskich częstotliwościach gęstości, co wiąże programy matematyczne i kody świetlne, które są w nich zakotwiczone i tkwią w czarnej mazi... a teraz już wiemy, jak ktoś myślący, skąd na świecie biorą się ostatnio te przymusowe „terapie”, te restrykcje, nie ma przeproś... i w ten sposób mamy zniekształcane i zaniżane nasze boskie wartości.

Ale dzisiaj to potężne drzewo upada, mimo tych wielkich starań naszych kontrolerów... i czy należy po nim płakać? I dzisiaj mamy też znaczący i bardzo istotny dzień, 15 lutego (Wodnik), znany jest ten dzień od dawna, jako narodziny drzew, to jest czas, kiedy możemy w ciągu 24 godzin uzdrowić swoje drzewo, aby mogło przetrwać.

W tym dniu może się na Ziemi zbyt dużo zdarzyć, uratujemy własne drzewo i jego dobre owoce, albo nie? Ale będą padać i te drzewa stare, wydaje się mocne i głęboko osadzone w glebie, które wcale nie wydają dobrych owoców, wręcz przeciwnie, drzewo wygląda dostojnie i bogato, ale owoce są cierpkie, gorzkie i trujące... i kiedy będą padać takie drzewa, nie należy po nich płakać.

W tym czasie, jak już o tym wcześniej wspominałam, spodziewam się upadku wielkich genealogicznych drzew, jest ich kilka/kilkanaście na świecie i wydają bardzo złe owoce. I dlatego mamy, to co mamy... walczymy o tą naszą linie czasu, każdy przeciąga linę na swoją stronę. Ofiary chcą się oderwać od sztucznie stworzonej korony... dla ludzkości to krzyż... ukrzyżowanie implantów, które nam zamontowano, aby odwrócić naszą polaryzację... toteż nie jest takim ludziom łatwo...

i tym starym drzewom też nie jest łatwo, walczą o przetrwanie... lecz kiedy stare drzewo runie, będzie to sygnał, że ludzkość zwyciężyła. I nic tu nie da wprowadzenie na arenę fałszywej królowej, koronowanie się samozwańca, fałszywa królowa pod fioletową flagą z liściem klonowym, na nic się zdadzą te złote ozdoby jej flagi, to tandetne posunięcie, nawet kiedy została zniszczona czerwona flaga Kanady... to światło, które niosą do naszego życia prawdziwe nasiona Boskie wyjdzie z nas... a nie będzie znowu nalewane jak do pustego wiadra... i nie dajcie się znowu oczarować. To światło wypełni nas i wyleje się na zewnątrz... i jeszcze napełni puste kielichy tych, którzy są pełni odwagi, wiary, miłości i pokoju.

I następuje szturm czerwonej fali w drugą stronę... powstały, powstały wszystkie liście czerwone w środku zimy... i tak bardzo widać je na tym białym kanadyjskim śniegu... na śniegu pełnym krwi rdzennych przodków tej ziemi...

Wczoraj 14 lutego w Vancouver został stącony z cokołu, przez rdzennych Indian, pomnik założyciela tego miejsca (Gastown), który przybył z Anglii na tą ziemię, jako pierwszy... i pierwsze co zrobił, postawił pod wielkim klonowym drzewem szopę – saloon, aby świętować swoje zwycięstwo... i tak je świętował od tamtej pory każdego dnia, stąd dostał przydomek „Gassy Jack”... i tak mu ufundowano pomnik, jako zdobywcy tej ziemi... ale zapomnieli nam powiedzieć, ile niewinnych łez tych rdzennych istot zostało wylanych przez jego zachowanie. Nie tylko łaknął mocno ich złota i orał tą ziemie bezlitośnie, łaknął i ich kobiet, i nie ważne, że te były jeszcze dziećmi. Toteż wczoraj Rdzenni Indianie przerwali bytowanie tej statuy, została strącona, polana czerwoną farbą na znak przelanej niewinnej krwi kobiet, dziewczynek i dzieci... i o tym się nie mówi, że pomnik został zbeszczeszczony... bo znają tą historię, ci co tu obecnie panują. A Gassy Jack i jemu podobni przypłynęli tu pod flagą korony angielskiej. A na miejsce cokołu postawiono czerwoną sukienkę – znak krwi, dla przypomnienia i uświadomienia światu, że ciągle znikają nasze dzieci... ciągle ktoś robi na nie polowania.

A dzisiaj 15 lutego mamy w Kanadzie jeszcze jedno święto, święto kanadyjskiej Flagi. 15 lutego 1965 roku po raz pierwszy w tej postaci, jaką dzisiaj widzimy pojawiła się na wzgórzu Parlamentu w Ottawie. I ten dzień obchodzony jest w całej Kanadzie jako Dzień Flagi Kanady... a na niej widzimy ten liść klonowy, który ma 11 punktów (stare drzewo życia), nowe będzie miało 12 (12 nici DNA). I mamy co mamy w Kanadzie... a nawet doszły mnie słuchy, że nie będzie nam wolno używać tej flagi, kiedy w kraju zostanie wprowadzona nowa restrykcja, zabraniająca nam walczyć o wolność. A w Parlamencie gorące obrady... utrzyma się to królestwo czy nie? A my czekamy w napięciu... ale nie wolno nam zrezygnować. Kto teraz pociągnie za sobą tą nową linię czasu... czy wytrzyma stare drzewo, czy upadnie? Kiedy to stare upadnie, na Ziemię wejdzie nowy porządek... upadną Anglosasi... będzie się kształtować nowa 6 rasa ludzi, złożona z tych prawdziwych Boskich nasion... a te złe ziarna i kąkole muszą odejść... i mówi Biblia, będą się palić plewy w ogniu nieugaszonym... i będzie płacz i zgrzytanie zębów...

Nowa 6 Rasa tej Ziemi będzie wspólnie połączona linią – Australia (Lemuria), Atlantyda, Kanada. I stworzą ją nasiona starożytnych Boskich Lemurian i Arian...

I nic nie zmieni tego Boskiego Planu!

Vancouver
15 Feb. 2022

WIESŁAWA