NOWA ERA

UNIWERSALNY I MAGICZNY ROK 2009

Co przyniesie nam ten rok?

Poczucie braterstwa i duchowe globalne rozbudzenie jakiego dotąd nie widział świat. Cykl ten rozpoczął się w roku 2008 i będzie kontynuowany przez następne 11 lat. Podczas tego cyklu zmiany będą stopniowe, ale potężne. Dla większości z nas energetyczne zmiany są niewidoczne, dla innych powierzchowne, ciągle dużo ludzi odczuwa taką samą identyczność zmian i zdarzeń tylko dla jednostek jest oczywiste, że dotyka nas rezonans wyższych energii nie tylko w sferze duchowej, ale i na płaszczyźnie fizycznej.

Rok 2009 będzie fundamentem przyszłości, najważniejszym przed zamknięciem się wielkiego cyklu w roku 2012. Jeszcze wiele zdarzeń będzie rozwijać się pod powierzchnią, w ukryciu lecz rok 2009 obudzi większość z głębokiego snu lub hipnotycznego transu z iluzją. Zbiorowa świadomość naszej planety wyrazi nasze zbiorowe prawdy i będzie szukać prawdy od tych co zasiądą przy sterach władzy, będą rozliczni ze wszystkich swoich działań. Ludzkość powoli znajduje swoją drogę, pomimo wszystkich nowych wyborów, wątpliwości łamią przestarzałe prawa. Dotknie to każdej komórki struktury władzy, finansowego rynku, religii.

Rok 2009 (2+0+0+9=11) jest liczbą - wibracją nieskończonej inteligencji twórczej.

Jak tą wibrację zrozumieć we własnym życiu?

Jak z nią współpracować aby właściwie wypełnić potencjał własnej duszy?

Zanim zaczniesz się realizować zadaj sobie pytanie:

Co tak naprawdę myślisz w tej chwili, co chcesz dokonać we własnym życiu?

Czy te myśli pasują do wewnętrznych wizji twojego życia czy wpasowywujesz się w globalne życie świata ?

Nierozsądne jest oczekiwać, że w naszym życiu wszystko samo się załatwi, skoro chcesz mieć szczęśliwe życie sam zmień coś w tym kierunku, daj początek, otwórz nowe możliwości.

2009/11 - uniwersalny-magiczny rok jakiego jeszcze 99% ludzkości na świecie nigdy nie doświadczyła, dla naszej planety będzie wielkim i mocno się zapisze w naszych umysłach. W symbolice liczba 11 jest liczbą mistrzowską - sensem intensywnych wysokich częstotliwości pracujących w sferze eterycznej, magicznej i transcendentalnej stworzenia. Master numer 11 posiada ogromny potencjał nauki i rozwoju, może wnieść poważne zmiany w życiu.

Numer 11 jest najbardziej intuicyjnym numerem i kanałem do podświadomości. Reprezentuje przywództwo, osobistą moc, duchową prawdę. Numer 1 stanowi przywództwo, inicjatywy, i nowe początki ... 2 x "1" (11) razem otwiera bramy daleko większe niż suma jej części.

Brama z numerem master 11 jest wolnością wyboru, drogą prawdy, autentyczności i miłości ... albo odwrotnie: strachem, bólem, stagnacją, złością. Numery są dwubiegunowe. Każdy człowiek jest odpowiedzialny za swoje działania, tworzenie swoich energii. Działanie, emocje, przedstawienie osobistego potencjału, cele, marzenia albo poruszą bramą miłości albo wytworzą energie strachu i nienawiści.

Magiczna wibracja roku 2009 doprowadzi do planetarnych rewolucji, w strachu wielu ukryje się w zbiorowej świadomości planety i będzie tworzyć życie napędzane na mocy mas. Jednostki - pionierzy wyżej rozwinięci wyruszą do swoich działań samodzielnie, przedstawią swoje myśli, emocje, w każdym momencie będą działać świadomie dopasowując się do miłości i współczucia, ale często ich działania zetkną się ze świadomością zbiorową mas i trudno też oczekiwać, że od razu rozerwą grupy tulące się do siebie, odporne na każdą moc. Kontrasty i gwałtowne starcia staną się bardziej niepokojące niż kiedykolwiek. Sfera polityczna, gospodarcza, manifestacje różnorodnych ludów, grup religijnych wyprodukują jeszcze nie jedną czarną chmurę i błędne koło nietolerancji, nienawiści a nawet zniszczenia.

Duchowy wzlot nie należy mylić z religijnym. Prawdziwie poszukujący zrozumienia i prawdy są samotnikami i indywidualnie dążą do oświecenia. Sami przyjmują dogmaty Jedynego Prawdziwego Boga i otaczają się najczystszymi wartościami życia. U tych jednostek serce jest silniejsze niż rozum a przyszłość jedna i jasna, szybko znajdują właściwą drogę pomimo wszystkich trudności.

29/11- numer mocno naznaczony światłem,

" Ja jestem prawdą i światłem ..."
(Jezus)

29/11 nie jest jednak łatwą liczbą, posiada w sobie wibracje od 2 do 9, jest wibracją potężnego testu - tzw. "Karmą Hioba". Jeśli posiadasz tą wibrację w dacie urodzenia, znaczy w tym życiu doświadczysz wszystkich zdarzeń, otworzą się dla ciebie bramy niebios, ale wprzódy musisz przeżyć bardzo bolesny życiowy test. ... od samego Pana Boga.

Praca z indywidualną wibracją 29/11 nie jest łatwa, ciągnące się lekcje z przeszłości, aktywne tworzenie przyszłości, sprawdzenie samego siebie, próba wiary. Potrzebne jest wiele czasu aby uchwycić w ręce swoje cele, wizje i marzenia. Człowiek tylko przez czystość postępowania dochodzi się do mistrzostwa i dostaje klucz do życia wiecznego.

Rok 2009 też nie będzie łatwy, można oczekiwać na większość politycznych i gospodarczych upadków i innych wydarzeń o różnym charakterze. 29/11 jest numerem obietnicy lecz tylko w drodze dyplomacji i mądrości będą zauważane dobre efekty. W marcu i kwietniu może dojść do dużych zmian i wstrząsów a nawet światowego chaosu. Ale mimo wszystkiego w wyniku tych zmian nasz status będzie dodatni. Maj przyniesie stabilizację podczas, gdy czerwiec i lipiec będzie mocno naciskał siły gospodarcze i polityczne, wiele tych sytuacji rozstrzygnie się we wrześniu i październiku. Listopad i grudzień wniesie nadzieję i optymizm, da wyciszenie. Nie obejdzie się bez silnych wstrząsów na arenie wojskowej. Bilans w tej dziedzinie będzie bardzo bolesny, okrutnie doświadczy wielu ludzi. W tym roku nie obejdzie się bez kataklizmów ziemi. Ziemia zadrży nie jeden raz, wysmaga ogniem, należy spodziewać się niszczących huraganów. Ostro dadzą znać o sobie globalne zmiany klimatu.

Z Plutona napływać będą coraz silniejsze transformacyjne energie. W styczniu (w znaku Koziorożca) tych co wchodzą na duchową drogę czeka ciężka praca, uczciwa i rzetelna, będzie trwać wiele lat.

W jaki sposób należy kierować energię 11 aby wejść na właściwą drogę?

MUSISZ WIEDZIEĆ!

Światło twórczości mieszka w tobie. Podejmij działanie i twórz zmiany od wewnątrz.

Mądrość
Wszystkie prawa i uniwersalna mądrość również mieszka w tobie. Nie ma potrzeby szukać odpowiedzi na zewnątrz. Szukaj w swoim wnętrzu.

Czystość
ŚWIATŁO - MĄDROŚĆ - CZYSTOŚĆ
- od tego zaczyna się wszelkie uzdrowienie

Boża Emanacja
Należy pamiętać o 12 istniejących ustawach kosmicznych, które są podstawą funkcjonowania twórczej ewolucji całego stworzenia.

Cel
Jaki jest twój cel tutaj na Ziemi i jak możesz pracować na najwyższym poziomie w tym celu, w tym życiu? Zastanów się: Jak mogę służyć?

Uzdrowienie,
Uzdrów ból w dwoistości, obdarz wszystko co żyje własnym współczuciem, zrozumieniem, przebacz.

Aniołowie
Każdy z nas ma swojego anioła w swojej ziemskiej podróży. Pamiętaj nie jesteśmy razem - jesteśmy jednością. Nie zapominaj o własnym aniele!

Styczeń 2009 będzie wielkim miesiącem. Energie wytworzą specyficzne wibracje kosmiczne.

11 stycznia - 11 + 1 = 12/3 występują 3 x "1" (111) - liczba podstawa do tworzenia nieskończonej inteligencji, spełnienie najwyższego poziomu naszej duszy.

12/3 - kreatywność i twórczość. Trójka stanowi wszystko: odnosi się do ciała, umysłu i Ducha, Słońca - Księżyca, Ziemi, życia, śmierci, odrodzenia przeszłości, teraźniejszości, przyszłości.

111 - jest kapitanem numerologicznej trylogii, reprezentuje rozpoczęcie nowego cyklu, okazji otwarcia własnej indywidualnej bramy, dlatego konieczne jest aby dopasować swoje myśli i działania z tym co chcesz utworzyć w swoim życiu.

Styczeń 2009 jest czasem na sprawdzenie, gdzie jesteśmy we własnym życiu i należy przeprowadzić własną reorganizację. 3 x "1"(111) da nowy początek, warto rozpocząć pracę z tymi energiami, wyciągnąć lekcje z przeszłości, przeanalizować, dokonać zmian i już aktywnie tworzyć przyszłość.

W lutym 2009 kiedy Jowisz wejdzie w Wodnika określi energię ruchu, urzeczywistni fizycznie. Jeśli prawdziwie wykorzystasz ten potencjał powinny wypełnić się twoje sny na jawie.

11 stycznia 2009
11-1-11
potęga 5-ciu jedynek,

wyraża potężny autorytet

W kwadracie numerologicznym Pitagorasa wszystko naznaczone tą energią nosi potęgę 8 - nieskończoności. Od tej chwili nie ma już żadnych granic.

11111 jest energią potężnej magii.

11-1-2009 = (11+1)12 + (2009)11=23/5

Liczba 23/5 jest w numerologii umieszczona w pierwszych 9-wieciu najważniejszych liczbach. 2 i 3 tuż obok siebie daje boską inspirację i radość... energia żeńska i męska, obie posiadają 5 zmysłów. 23/5 zwana jest "królewska gwiazdą lwa". Numer 23 utożsamiany jest z Psalmem 23.

Vancouver
5 Jan. 2009

WIESŁAWA