NOWA ERA

UKRZYŻOWANIE I ZMARTWYCHWSTANIE

Na naszym niebie widać coś nowego... wprzódy obserwowaliśmy słońce w dziwnej brudnej poświacie... szczególnie kiedy nasze niebo było zamulone i zasmarkane nie wiadomo czym... chemtrails, pożarami... obecnie pojawia się dziwna tęczowa obręcz wokół księżyca, która wyraźnie rysuje w środku promienie równoramiennego krzyża ze świetlistym diamentem w miejscu przecięcia się ramion krzyża.

I co to jest... i jak na to patrzeć? Czy to zwykły przypadek... a może jednak coś znaczy? Nawet kanadyjska TV poświęciła temu zjawisku sporo czasu, kiedy ta tęczowa obręcz pojawiła się na kanadyjskim zimowym niebie kilka dni temu. Wprzódy mieliśmy serię podwójnych tęcz, w Vancouver nawet po kilka razy dziennie... teraz jakby ułożyły się we wspólną obręcz. Czy oba te zjawiska mają ze sobą jakieś połączenie? Nie wiem, nie jestem fizykiem ani astronomem. Ja tak sobie tylko po swojemu gdybam... nie trzeba mnie słuchać, jeśli komuś to moje gdybanie nie pasuje. Ale w tym przypadku myślę obie te tęcze mają bardzo dużo wspólnego nie tylko z sobą, ale i z naszym życiem... co na górze to i na dole. Stojące obok siebie już się szykowały do złączenia.

Słoneczny Krzyż

Cztery energie mieszają się i przekazują energie promieni słonecznych w całym Układzie Słonecznym. A w naszym obecnym cyklu ewolucji miesza się 7 promieni słonecznych i przenoszone są na całą Ziemię otwierając ją i nasze ludzkie ciała, powoli i my stajemy się tęczowi. Zasilane są nasze wszystkie główne centra energetyczne (7 czakr).

Do tej pory ludzkość była ukrzyżowana na 4 ramiennym krzyżu... i aby się od niego uwolnić musimy wznieść własną świadomość. Krzyż naszego ukrzyżowania to Krzyż mistyczny Andrzeja (X).

Kosmiczne Duchowe Słońce skrywa swoje tajemnice, człowiek, aby mieć do niego dostęp i aby mógł uwolnić wewnętrzny pierścień, musi się odpowiednio oczyścić i osiągnąć doskonałość na 12 poziomach, wówczas dopiero otrzyma dostęp do 12 nici DNA Chrystusa. Jest to szablon krzemianowej matrycy. Tu musi się połączyć ciało żywiołu węgla z jego duchowym słońcem i przekształcić się z atomowej formy, opartej na węglu „666”, dodając 8 dodatkowych elektronów, 8 dodatkowych protonów i 8 dodatkowych neutronów (888), Kod Chrystusa... i dopiero wówczas otrzymamy dostęp do krzemianowej matrycy. Dlatego w greckich tekstach Christos był uważany za Najwyższego w Duchowej Hierarchii i był reprezentowany przez liczbę „888”. To jest wartość budująca formę krzemianową i reprezentuje symbol nieskończoności, Wiecznego Prądu Życia Christosa.

Krzem krystalizuje się w sześcianowej strukturze diamentu i ma liczbę atomową 14 (14 pokolenie Jezusa Chrystusa). Dopiero taki układ wpłynie na nasze ciało świetliste i kto się do tego układu dostosuje, otworzy bramy do wyższych wymiarów, czyli musi uzyskać dostęp do przekroczenia 8D.

Czyli taki człowiek zdejmie z siebie implanty, którymi został ukrzyżowany, przybity od prawego barku do lewego biodra i lewego barku i prawego biodra. Te linie krzyżują się w jednym punkcie (okolice mostka), czyli Krzyż Andrzeja (X). Czyli aby być wolnym musimy uwolnić się z krzyża Andrzeja, a nie z Krzyża Chrystusa jak to myśli wielu ludzi.
Stąd też Jezus Chrystus mówił:
„- weź ten mój Krzyż i mnie naśladuj...”


Nie tylko człowiek jest uwikłany w ten proces, również nasza cała planeta Ziemia... też jest podobnie ukrzyżowana, na takim krzyżu Andrzeja. A teraz otrzymujemy uzdrawiające narzędzia, specjalne świetliste kody – energię eteru, która jest w stanie te implanty usunąć i uwolnić nasze świetliste ciało.

Otrzymujemy Złoty Promień z 8D (Orion) i odbudowujemy wyższe serce, Diamentowe Serce (obszar grasicy), Płomień Amorea, czyli wewnętrznego Ducha Świętego, atomu nasienia w grasicy (grasica – 8 czakra).

Amorea to cząsteczka dźwięku, która działa jako fala nośna dla głównego filaru, dla człowieka kręgosłup, kanał Sushumna, dwa boczne filary Ida (srebrny) i Pingala (złoty), żeńska i męska energia, które już razem połączone dają już zupełnie inną energię i napełniają centralny filar, który jest łączony i zasilany ze Świata Boga i służy do stabilizacji tarcz Merkabah. To wówczas na Ziemi dochodzi do manifestacji Łuku Matki i Łuku Ojca. Oba już wspólnie połączone mają na celu powstrzymać odwrócenie planety, co mogłoby ją narazić na wessanie do niebezpiecznej czarnej dziury. Obie bramy i ta do wieczności i do otchłani są bardzo blisko siebie. To wszystko ma na celu przywrócenie kosmicznego zegara i odpychanie tych niebezpiecznych elementów, które starają się ten proces zaburzyć, czyli technologii bestii i innych szkodliwych czynników. Pisałam o tym „sitku”, który wszystkie te męty powstrzymuje w naszym ciele... a teraz popatrzymy, jak działa kosmiczny odkurzacz, kiedy będziemy zbliżać się do Punktu Zero.

Atom Nasienia Chrystusa, czyli Wieczne Żywe Pole Świadomości Kosmicznej Trójcy, które istnieje w centrum każdego żywego ciała – Punkt Wiecznej Kreacji... Kosmiczne Nasienie Krista, przez które przepływa Wieczny Płomień Ducha Świętego (Płomień Amorea), i nieustannie rozmnaża się i ma w sobie cały zestaw świetlistych kodów, które nieustannie go odnawiają i rodzą się w stworzeniu.

Pierwszy zarodkowy Atom Chrystusa, manifestuje się jako 12 wymiarowy Promień Chrystusa płynnej plazmy światła. To ziarno zwane jest także Punktem Azury, czyli miejsce otwarcia naszych drzwi do serca, już w naszej wewnętrznej świątyni.

I przede wszystkim na tym obszarze radziłabym się mocno skupić... aby otworzyć te drzwi i pozwolić rozkwitnąć naszemu sercu, właśnie to ten punkt jest najważniejszy w naszym ciele, aby komunikować się z całym Wszechświatem. Pokazał to Jezus Chrystus na swoim... już innym Krzyżu, przebicie tego punktu... czyli wskazał to miejsce, gdzie nastąpi dla człowieka zmartwychwstanie.

I nietrudno się domyśleć, skąd teraz dla nas takie ważne te 2 krzyże... jeden Andrzeja a drugi Solarny, który niesie nam zbawienie... oba razem złożone dają 8 ramienną gwiazdę z diamentem w środku... przenoszą nas z poziomu 4D do 8D, nastąpi przebicie tego punktu, aby uwolnić to cenne ziarno, aby dalej wzrastało.

Popatrzcie na Indian Północnoamerykańskich, tańczą na 8 ramiennej gwieździe, a na piersi noszą solarne krzyże. Jaką wiedzę w sobie noszą, której my nie znamy?

Vancouver
4 Nov. 2022

WIESŁAWA