NOWA ERA

THUNDERBIRD... CZY ARCHANIOŁ MICHAŁ

Najbardziej znana postać niemal we wszystkich mitologiach na naszej Ziemi; u rdzennych Indian w Kanadzie, USA, u Słowian, i niemal w każdej kulturze od zarania świata.

Indianie opisują ją jako Istotę nadprzyrodzoną, ogromnego ptaka – mocy i siły, który chroni ludzi przed złymi duchami. Trzepot jego skrzydeł grzmiał jak grzmot, a błyskawice z jego oczu oświetlały wszystko.

Różne plemiona miały różne tradycje, na temat tego magicznego ptaka, ale wszystkie były zgodne, że kontroluje górny świat i chroni ludzi przed rogatym wężem, który żyje w podziemiach Ziemi. I wszyscy wiedzieli, że mimo tego, że Thunderbird był doskonałym wojownikiem, był niesamowicie szlachetny, można mu zaufać, i chronił ludzi przed niebezpiecznymi gadami i potworami.

Już Indianie wiedzieli, że te gady były zmiennokształtne i zmieniali swój wygląd, kiedy chcieli skrzywdzić ten świat i ludzi. Przybierali swoje inne oblicza, ale ich natura była taka sama, za wszelką cenę chcieli ukrzywdzić nic winnych im ludzi, zwierzęta... wszystko, co żyło wg boskiego porządku.

Ale i Thunderbird, też mógł zmieniać swoje twarze, aby mógł swobodnie pilnować ludzi, niemniej był Posłańcem Wielkiego Słońca. Dlatego Rdzenni Indianie umieścili go na swoim totemie z 4 twarzami, patrzącymi w 4 różne strony świata. Tak samo Słowianie... i nie tylko, umieszczali postacie o 4 twarzach na swoich palach. Ale to byli także jego bracia, którzy byli mu wierni. Taka jedna wielka brygada, pracująca w obronie Prawa Jedynego, 4 Wielkich Budowniczych.

Rdzenni Indianie mają wielki szacunek dla świata duchów. Wierzą, że te ukrywają się za symbolami ptaków, które później żyją w naszych zagrodach, a w indiańskiej tradycji najbardziej uduchowiony i uhonorowany jest orzeł... lub Thunderbird – duchowy ptak, czyli kurier z Duchowego Królestwa, o wielkiej duchowej mocy i chwale... symbol transformacji, o nieposkromionym duchu, który niczego się nie lęka. Indianie palą w swoich rytuałach białą szałwię i cedrowe drzewo, w dymie ziół i ognia tańczą swoje rytualne tańce, oddają hołd tym duchom, i mocno wierzą, że ci również z nimi tańczą, już w Niebie... w blasku zorzy polarnej. Toteż kiedy ona się pojawia na niebie, mówią:
- nasi tańczą razem z nami.

Rdzenni Indianie wierzą, że duchy zwierząt, ptaków, a nawet owadów (pająki, chrząszcze...), łączą śmierć i życie i natura człowieka się jednoczy... a ten ptak grzmotu -Thunderbird, jest nauczycielem, kontrolerem, wojownikiem i niszczycielem zarazem, kiedy zakłócana jest natura, i zawsze wówczas pojawia się, aby przywrócić wszystko do równowagi.

Kiedy na Ziemi pojawia się zbyt dużo kruków i wron, jest to symbol zagłady, oba żywią się padliną. Ale to dzięki tym ptakom kierujemy wzrok na wydarzenia, które toczą się obok nas, to dzięki nim odzyskujemy wzrok i zdobywamy mądrość i wiedzę. AA Michał, który jest znany nam wszystkim, jest Strażnikiem Graala... ma ptasią genetykę, pamięć Serafinów, i jest związany z Rodziną Świadomości, połączoną z Siatką Złotego Orła. Jest to grupa dusz, które znają ukryte galaktyczne tajemnice i są zaangażowani w ochronę Ziemi.

Są Prawdziwymi Strażnikami Ziemi. To oni mieli dostęp do wewnętrznych światów i chronili dostępu do punktów Graala, znajdujących się w Ziemi. Lecz niestety, ktoś z grupy świadomości Serafinów, z grupy upadłych aniołów, wyszedł z tej grupy, sprzeciwił się Bogu i swoim braciom i poprzez swoją wiedzę uszkodził Siatkę Złotego Orła, odwrócił te święte kody, sprzeniewierzył swoje dziedzictwo i wykradł dostęp do pręta 3-6-9, aby przejąć całą władzę w swoje ręce. I tak zrodziło się Królestwo Upadłych Aniołów.

To wyglądało niczym hakerski atak na Centralny Komputer, w dodatku dokonany na swojej rodzinie w celu przejęcia osobistej władzy. I tak stworzyli kanały sztucznej inteligencji na Ziemi, ponieważ utracili swoje naturalne moce, została im zabrana ta cząsteczka, dzięki której mieli potężną Moc i wielkie dary. I zrozumieli, że nie są już zdolni bez nich żyć. I doprowadzili prawowitych właścicieli Ziemi do upadku i zagnali w swoją niewolę, w celu wykradania ich energii życia.

Ludzie zaczęli się rozwijać na zupełnie innej duchowej płaszczyźnie, służyć nie temu panu, co potrzeba.

Rodzina AA Michała to potomkowie Niebieskiego Płomienia, założyciela Najwyższego Porządku – Promienia Melchizedeków, którzy mają wysoką świadomość i dostęp do portalu: 3-6-9-12, Uniwersalnej Matrycy Czasu. I tak się rozpoczęła rebelia Lucyfera i jego podwładnych. Zostały skradzione hologramy pamięci i Prawo Jedności, przez jehowiańskich Annunaki... i najechali Siatkę Złotego Orła.

Co to jest Planetarna Siatka Złotego Orła?

Oryginalne morfogeniczne Pole, które wspiera DNA i świadomość całego planetarnego życia, stworzonych przez Potrójny Płomień. Na Ziemi są jeszcze inne siatki, np. Wielkiego Białego Lwa, Siatka Feniksa, Siatka Białego Gołębia, mają linię genetyczną ptaków i zwierząt (lwów, kotów), które są częścią procesu ewolucji świadomości. Jest jeszcze dużo więcej tych siatek, ale na dziś wystarczy... bo i tak wielu z was dopadnie silny ból głowy.

Popatrzmy na filary człowieka, 4 jego twarze, które są tworzone za pomocą światła i dźwięku... które są związane z tworzeniem harmonicznego DNA, które widzimy na Ziemi zawieszone na totemach, palach, osadzone na starożytnych słupach... Indiańskich, Słowiańskich, Afrykańskich i w innych regionach Ziemi; 4 główne filary świadomości... to jest sygnał, że te istoty zamieszkujące tą ziemię, zbliżają się do końca cyklu, wniebowstąpienia. Mają już zjednoczone pola świadomości z 4 królestw i już zbliżają się do Siatki Wielkiego Białego Lwa (Chrystusa) i zostaną wspólnie połączeni z Siatką Złotego Orła, czyli wyrównaj pręt 3-6-9-12.

I tak zostanie stworzona nowa istota i przeniesiona na Nową Ziemię. Pisze o tych wydarzeniach Biblia, ale trzeba ją czytać ze zrozumieniem, a nie co nie rozumiemy, mówimy, że to nic warte, sfałszowane... a jeśli już... trzeba umieć dojść do Prawdy i ułożyć właściwie tą krzyżówkę.

Nie jest to też przypadek, że z matriksem Złotego Orła, powiązana jest Siatka Ptaka Tęczowego Feniksa, znany w Egipcie, ponieważ jest w Centrum Gizy i Irańskiej Bramy, to tunele czasoprzestrzenne na tym obszarze. Też obecnie przejęte...

to przez te bramy możemy się przenieść z wymiaru 4D do 10D. Stąd taka walka o przejęcie tych regionów, szczególnie o Iran. ... i to od wieków toczy się tam nieustanna wojna.
I jak widzimy te wszystkie zdarzenia jakoś związane są z Atlantydą i Egiptem, jakoś dziwnie te linie są splecione, a nawet mocno splątane... i tam się dzieją różne rzeczy, raz trwa naprawa a innym razem walka, i coraz mocniej ten kłębek się zacieśnia, kiedy rozdziera się nasza linia czasu, jesteśmy w tym rozwidleniu.

Bunt Lucyfera miał miejsce w czasach Atlantydy, to wówczas zostały przerwane plazmowe transmisje energii na Ziemię... i siły lucyferiańskie przejęły kontrolę nad tymi bramami, które transmitowały na Ziemię plazmowe energie, tym samym zniszczyły kontakt Nieba i Ziemi, człowieka i jego Źródła. W tym ucierpiała Siatka Feniksa.

Wykorzystano do tego odwrócony prąd Fioletowego Promienia i nastąpiło nowe krzyżowanie Ziemi. Ale znalazł się ktoś, kto odwrócił ten proces, przez własne ukrzyżowanie. Trzeba tylko ten mistyczny proces dobrze zrozumieć. Dzisiaj dzięki temu trwa naprawa uszkodzonych siatek, ciągle są zniekształcone i zanurzone w czarnej miazmie, co nie pozwala korygować uszkodzonego DNA Ziemi. Nasi okupanci nie próżnują, a i ludzie zbyt nie pomagają, ponieważ nie rozumieją, o co w tym wszystkim chodzi? I w dalszym ciągu wysysa się siły życiowe Ziemi, nadal nie ma silnej Tarczy Serca, stąd tyle konfliktów na świecie. Nadal działa zasłona iluzji, istot uwięzionych w tej niskiej częstotliwości. Jak widać jeszcze dużo na Ziemi trzeba naprawić do osiągnięcia celu.

Dlatego są na Ziemi znajdują się Istoty, już dawno zostały tu zainstalowane (częściowo wniebowstąpione), które również przechodzą ten proces transformacji i oczyszczają Ziemię, to poprzez ich pola ta energia jest transmutowana, to transformatory w celu uruchomienia tych bram wniebowstąpienia. Tylko dzięki temu i ich silnej już częstotliwości energii, otworzą się planetarne wrota, w tym Siatka Feniksa, Złotego Orła i jeszcze dalej ... nastąpi połączenie z Wielkim Białym Lwem.

Ale teraz uwaga! To nie jest łatwa walka, to nie zabawa, nie zakładamy nóg na stół i nie czekamy na wygraną Trumpa... czy innego Wniebowstąpionego Mistrza... i zbyt wcześnie nie otwierajmy szampana... też musimy wspólnymi siłami tą Ziemię oczyszczać... modlitwą, medytacją, dobrym czynem, a nawet palmy te kadzidła, podnośmy coraz wyżej częstotliwości naszych komórek. Kiedy poczujecie, że w ciele nasila się coraz większa gorączka, pomimo że na zewnątrz zimno, znaczy nasze komórki już szybciej wibrują.

Uważajmy też na różne klony, przebierańców, w tym klon AA Michała, aby wam sztucznym światłem nikt nie oślepił oczu, to może być brama do otchłani...

i chcą nas zniechęcić do wspierania prawdziwego AA Michała i proszenia go o pomoc. Prawdziwy AA Michał wie, kiedy toczy się ta brudna gra przeciwko niemu... wie, że szatan chce zniszczyć szczególnie chrześcijańskich wyznawców i zniechęcić te odważne i mądre dusze, które obecnie odzyskują Ziemię. Szczególnie mają na celowniku Słonecznego Chrystusa ze Szmaragdowego Zamku. Fałszywy Michał jest ustawiony w Irańskiej Bramie... w Siatce Złotego Orła... jako fałszywy drogowskaz.

I tu uwaga! Została przejęta i od tej pory, nazwana Białym Orłem, który został połączony z jehowiańskimi siatkami. Nawet jeśli jeszcze tego dzisiaj nie rozumiecie, miejcie to na uwadze... nie kruszcie kopii, tam, gdzie nie potrzeba.

Ale kiedy na Ziemi Tęczowy Feniks znajdzie już dziurę w sieci, wzleci do góry i połączy te zerwane nici, odwróci ponownie Fioletowy Płomień, który ponownie zajaśnieje na górze... już nikt nie będzie nurkował w ciemne otchłanie. Zerwie te 7 implantów nabitych na pręt (na kontynencie Ameryki), dzięki czemu automatycznie zostanie odwrócona energia wielu świętych miejsc i rozpocznie się na Ziemi Wielki Sztorm... operacja odzyskiwania Ziemi. Oszukali własnych braci, zainstalowali drenażową siatkę energii, aby sobie drwić ze Świętości Chrystusa i zniszczyć pokój i miłość Świętej Białej Gołębicy i została porwana i uwięziona... Chrystusa ukrzyżowano na palu i zabito spokój i miłość Świętej Gołębicy...

ale grubo się pomylili, nie można ukrzyżować Ducha Chrystusa, zostało ukrzyżowane jedynie Jego ciało... nie można na wieczność trzymać Białej Gołębicy w klatce, wyrwie te ogromne i grube pręty, kiedy tylko poczuje, że Chrystus otwiera drzwi po drugiej stronie... i wzleci do niego... i zerwie z pala te implanty... i wzburzy wielkie fale oceanu i będzie wielki sztorm... i da się słyszeć pękniecie rozpadającej się ściany czasu i słychać będzie głośne granie trąb... i nikt już tego sztormu nie zatrzyma... i przebudzą się Ogniste Litery, utracona pamięć... odfrunie na skrzydłach fałszywej gołębicy kontrola umysłu... a na świecie rozpocznie się nowa Złota Era – miłości, pokoju i dobrobytu.

Vancouver
1 Nov. 2022

WIESŁAWA