NOWA ERA

TARCZE 3-6-9

Tak jak pisałam wcześniej, kiedy zostaje utworzone 5 tarcz (trójwymiarowe triady), zostanie aktywowana świadomość ciała świetlistego, czyli Wyższa Duchowa funkcja Roda (Pręta). Jest to aktywacja ciał mentalnych o wyższej inteligencji, która łączy się z wymiarami, na których są zbudowane.

To są tzw. poziome ciała triadowe (czakry o trójfalowej energii), czyli przywracamy połączenie pręta elektrycznego Chrystusa, męskiej zasady, który umożliwi połączenie z magnetyczną zasadą żeńską, żeńskiego Chrystusa (Kris/Sofia), który jako Święty Syn i Córka są zjednoczeni w miłości Boga.

Teraz trwa naprawa Rodu/Pręta, przywracamy elektryczny wzorzec Chrystusa 12 : 12 (144). Póki co ten matematyczny wzór nie jest jeszcze w stanie utrzymać tej częstotliwości z powodu uszkodzonej sieci, w dodatku w ciałach ludzkich nie ma połączenia ucieleśnionego kodu Jedności ze Źródła. Dopóki nie otworzymy tej energii nie będziemy w stanie utrzymać tego spinu elektronu, nowego wzorca wirowania elektronu.

12 : 12 istnieje tylko w doskonałej Unii (zasada męska i żeńska), a nie w systemach odwróconych elektronów, jak to nam uczynili, ci co nas kontrolują, aby zniszczyć jednolite pole kodu źródłowego.

Aby utrzymać tą męską i żeńską energię, musi powstać doskonała Boska Matryca, kryształ sześcianu, składający się z 144 000 ciał genetycznych, zarówno męskich i żeńskich, które są wprowadzane do 3 oka... ale niestety, ludzkość jest nadal pod kontrolą króla tyranii, co uniemożliwia rekonstrukcję nowego wzorca elektrycznego Chrystusa 12 : 12.

Kiedy nie mamy odbudowanego Rodu 3-6-9, sieci na Ziemi i w naszych ciałach (połączenie Łuku Ojca i Łuku Matki), powstawanie Domu Davida, jego 12 pokoleń... wraca Prawdziwy Król na swojej Złotej Tarczy.

Ta tarcza zwana jest Tarczą Salomona, w ciele ludzkim jest to zreperowany i aktywowany Rod 3-6-9... i dopiero wówczas rusza cała ta machina wniebowstąpienia... toteż musimy ten Rod reperować od podstawy, aby stworzyć odpowiednie warunki do przebudzenia Ciała świetlistego.

Naprawiony wzorzec, kiedy już działa Energia Kundalini, połączy dwie zasady: męską i żeńską, poziomą i pionową (złotą i srebrną) i dopiero wówczas utworzy się Tarcza Miłosierdzia, która została w człowieku zniszczona pod wpływem czarnej magii.

Tarcza Miłosierdzia, tz Tarcza Salomona, jest polem morfogenicznym w ciele planetarnym. Działa jak zegar, ale ta jest jak szyfrowy zamek, kiedy się uruchomi pod wpływem świetlistych kodów, kiedy nadchodzi właściwy czas, kod sam biologicznie się otwiera... i nic tu nie przyśpieszymy... jak to widzę wiele osób, otwiera na siłę górne ośrodki pomijając te dolne. Niestety, to tak nie działa!

Vancouver
8 Dec. 2022

WIESŁAWA