NOWA ERA

TANIEC ZIEMI

Wiele rzeczy wskazuje, że w najbliższych latach nastąpią znaczące wydarzenia na naszej planecie. Obserwujemy coraz więcej trzęsień ziemi, łzy , cierpienia i coraz więcej ofiar pochłania taniec Ziemi. Istnieje dużo przepowiedni i proroctw: Biblia, Nostradamus, Majowie, Hopi ..., że nasze czasy zbliżają się ku końcowi. Następny rok przyniesie nowe znaki, nastąpią nowe przebudzenia a będą też tacy, którzy pójdą w przeciwnym kierunku.

W roku 2012 wg. Majów Ziemia dosięgnie 5-tego wymiaru. Sporo ludzi dosięgnie wyższego poziomu, będą też dusze, które muszą na zawsze opuścić naszą Planetę, ale nadal pozostaną nie oczyszczeni. Dostaną jeszcze jedną szansę, będą mogli reinkarnować się na innej planecie.

Wielki Cykl Kosmiczny powtarza się co około 12 000 lat. Z powodu nadciągających nowych zmian dużo ludzi czuje się niepewnie. Przelatują co jakiś czas przez świat szokujące informacje mrożące krew w żyłach. Przedstawiane są różne wizje. Kosmiczny Cykl już się powtarzał i tak będzie nadal, jest procesem naturalnym jak na świecie : wiosna, lato, jesień, zima. Nasza planeta niedługo znajdzie się w kulminacyjnym punkcie, zamanifestuje się nowy wzorzec ale wprzódy nie obejdzie się bez oczyszczenia wszystkiego co jest destruktywne. Mamy coraz mniej czasu, ileż ludzi nie oczyszcza siebie ani nie dba o naszą planetę. Dla większości najważniejszą rzeczą jest zdobywanie własnych bogactw, pieniędzy, rośnie w ludzkich żądzach coraz więcej kaprysów. Świat przeżywa rozkwit nauki i wielkiej inteligencji, ileż to dzisiaj ludzi utożsamia się z Najwyższymi Istotami Światła a z tego co widać nadal blokujemy własne drogi, następuje pomyłka za pomyłką.

Ludzie czekają na upadek religii, politycznych struktur, ale nie potrafią usunąć z własnej drogi wpływów dóbr materialnych i pieniędzy. Wielu chce dojść szybko do celu lecz wybiera okrężne drogi. Materializm jest niebezpieczny, nie pozwala na przebudzenie ducha, umacnia pozycję ego, jest tym czynnikiem krępującym ruchy w kierunku Źródła.

Padają słowa ... miłość ... tylko miłość otworzy wszystkie bramy, więc nie ma się czego obawiać, coraz więcej osób zwalcza Energię Chrystusa, niby wiedzą czym ta Energia jest dla nas a nie odróżniają kosmicznych symboli, nie zdają sobie sprawy, że 2000 lat temu Jezus był Oknem Kosmicznej Miłości płynącej bezpośrednio ze Źródła. Jakże duża grupa ludzi chce wejść do Królestwa Niebieskiego w towarzystwie mamony.

Co mówił Jezus?

Chcesz osiągnąć Królestwo Niebieskie ubierz się w skromną szatę a twój duch wyfrunie do Nieba, rozkwitnie pełnią kwiecia. Władza, pieniądze, sława - jest to studnia bez dna a w dodatku jakże zaraźliwa, im głębsza tym bardziej wzmacnia ego, cementuje niskie formy. Człowiek uparty i dumny twierdzi: nie ma nic złego w pieniądzach. Bóg sobie tak życzy, chce mojego szczęścia...

Bóg dał człowiekowi Prawo wyboru posiadania lub życia w odwrotnej, ubogiej manifestacji w celu uzyskania większego potencjału połączenia się z Najwyższą Miłością. Tylko niewielka grupa ludzi podejmuje takie wyzwanie; skromne i pokorne życie. Coraz większymi krokami nadchodzi czas umożliwiający wstęp do Królestwa Niebieskiego. Czy wszyscy wykorzystaliśmy swoje możliwości tu na Ziemi, czy już dostatecznie oczyściliśmy siebie ?

Bóg ciągle daje nam szanse od uwolnienia się od energii chaosu zanim będzie przeprowadzona selekcja. Po smutnych tysiącleciach nadchodzi obiecany Złoty Wiek. Człowiek - niewolnik obali mur własnego więzienia, przychodzi wyznaczona faza na ostateczne oczyszczenie Ziemi i ludzkości.

Co dla człowieka jest największym skarbem?

Majątek czy zachowanie naszego wiecznego życia?

Jest jeszcze czas na oczyszczenie, chociaż ten proces nie jest krótki. Czas aby wielu działających w amoku i zaślepieniu przebudziło się, czas aby dostrzegli faktyczne rzeczy. Nie umieją czytać znaków czasu. Policzmy ile razy w ostatnim roku Ziemia zatańczyła, przez parę minut jej tragicznego tańca umarło tysiące ludzi. Rozmawiałam dzisiaj z koleżanką, właśnie wróciła z wakacji w Grecji. W czasie jej miesięcznego pobytu pod jej stopami kilka razy zadrżała Ziemia. Wstrząsy tym razem nie były silne lecz obecnie niepokoi Greków ich częstotliwość. Ziemia jest niespokojna, mówi do nas.

Przybywa co dzień światu setki cudownych środków leczniczych, przybywają nowi uzdrowiciele ... a tyle ludzi dziennie umiera na raka, choroby społeczne, narkomanię a ile jest ofiar mordów, ile jest samobójczych śmierci ? Przecież my żyjemy w XXI wieku w przeddzień wielkiego oświecenia Ziemi!

Koniec Cyklu niesie za sobą potężne zmiany. Tak było przed tysiącami lat i tak będzie ... przejście naszej Ziemi w 5-ty wymiar połączy nasze serca. z Najwyższym Ośrodkiem Miłości. Oderwiemy się od chaotycznych energii ... niestety zanim to tu nastąpi dojdzie do jeszcze jednego problemu - nadciąga do nas Planeta Nibiru (X). Dziwna planeta wytrącona ze swojej orbity krąży po nowym torze, jest 3 x większa od Ziemi i ma potężną silę przyciągania, ciągnie za sobą ogon meteorytów. Wszystko wskazuje na to, że około 2012 roku ponownie zawita w naszym układzie słonecznym, przeleci obok Ziemi. I zamiast pozytywnych zmian, które mają nadejść jak za dotknięciem różczki maga, o których słychać już długie lata, nasz ziemski byt może zostać poważnie zakłócony. Są opinie, że może dojść do zniszczenia naszej Ziemi. Zamiast powitać Złoty Wiek może nastąpić zagłada.

Ile w tym jest Prawdy?

Po świecie krążą opinie, że NASA, Watykan i wielkie światowe rządy dobrze wiedzą co się szykuje w roku 2012. Wyliczyli dokładnie kiedy to nastąpi, trzymają te fakty w tajemnicy, nie chcą wywoływać paniki. Watykan zna Planetę X, zwie ją planetą demoniczną, bandytą lub czyścicielem, trzymana przez energię słońca ciągle wraca na swoją starą orbitę, czyli poniżej Plutona. W tym miejscu obróci się wokół własnej osi i rozpocznie ponownie swoją wędrówkę. Ziemia znajdzie się w dramatycznym przejściowym punkcie a my ludzie nie jesteśmy zdolni wszystkiego pojąć. Musimy ocknąć się z letargu o pięknych wizjach wspaniałego jutra. Dostajemy wystarczająco dużo wyraźnych sygnałów, jesteśmy coraz bliżej ostatniej fazy. Kto zna Biblię znajduje dokładnie nasze przeznaczenie, dalsze instrukcje, co robić i jak się wspomóc, jak przyśpieszyć nasze oczyszczenie, uzdrowienie.

Kto zgadza się dobrowolnie doświadczyć cierpienia przyciąga do siebie Boską Miłość. Wprowadza szybko subtelne energie do własnego wnętrza. Ważna jest Miłość, ale ta bezwarunkowa. Podaj rękę biednemu, choremu ... i nie żądaj za to zapłaty. Energia miłości płynąca z czystego serca pokona próżne ego. Otoczy Ziemię silnym energetycznym pierścieniem tak potężnym, że nic złego się nam nie wydarzy. W naszych rękach jest jej los. Włączmy do naszego życia bezwarunkową miłość.

W naszym przeznaczeniu jest napisane:

"... Królestwo Boże nastąpi ..."
(Obj. Jana)

Upłynie jeszcze dużo lat po roku 2012 zanim zaczniemy zrywać prawdziwy pokarm z drzewa życia. Obecnie nasza Matka Gaja jest chora; woda, pożywienie, powietrze są zatrute. Musi minąć naprawdę sporo czasu zanim wszystko się oczyści. Nadchodząca faza będzie bardzo trudna, nie ukrywają tego faktu Świetliste Istoty. Martwią się o nas, wiedzą, że tak ciężkiego doświadczenia Ziemia jeszcze nie przeżyła. To co się wkrótce wydarzy wywoła ogromny chaos w naszym życiu materialnym.

Nowe życie wymaga poświęceń. Dzieci Światła są już na swoich miejscach gotowi do niesienia pomocy, tkają mistyczne wzorce, biorą udział w procesie oczyszczenia, walczą z grupą fałszywych proroków, którzy wprowadzają do życia ciężką materię, manifestują się w odmiennej formie. Dzieci Światła robią wszystko aby ocalić Ziemię i jej mieszkańców, tylko po to przyszli na Ziemię. Inny pogląd przedstawiają fałszywi prorocy, uzdrowiciele, którzy demonstrują na Ziemi swoją wielkość, budują materializm. Chcesz harmonii i lepszego życia wkrocz na drogi Dzieci Światła, odróżnij co to jest fałsz a co to jest prawda.

Na ziemskim padole toczy się zacięta walka. Czym prędzej to wszyscy zrozumiemy tym szybciej wzmocnimy naszą Ziemię i samych siebie. Ziemia doświadczy Złotego Wieku zarówno w duszy jak i materii. Popłynie do nas kryształowa żywa woda.

Vancouver
29 June 2008

WIESŁAWA