NOWA ERA

TANCERZE ŻYCIA
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Któż to taki?
To prawdziwy duchowy nauczyciel, przyniósł swoją mądrość, wiedzę na ten świat z innego świata… ze swojego kryształowego miasta światła, które jest zakotwiczone… gdzieś tam… gdzie można je tylko znaleźć za pomocą swoich głębokich zmysłów.

Przyszli tutaj z tamtego świata… i w swoim czasie wrócą do swojego domu, żadne miejsce na świecie nie jest tak piękne… dzisiaj tancerze życia rysują na planie Ziemi nową mapę, łączą zaznaczone punkty, z których wyłonią się eteryczne diamenty.

Eteryczny diament wygląda jak kryształ, ale to jest pryzmat. Kryształ pochłania światło, pryzmat je odbija. Centrum takiego pryzmatu jest punktem zakotwiczenia w danym miejscu na Ziemi. Póki co mam wiedzę, że na Ziemi powstanie 22 przyszłe Miasta Światła, które będą tą główną siecią dla nowej Ziemi. W pryzmacie światła każdy kolor został dokładnie wybrany (częstotliwość światła), póki co wygląda jak mandala, wyposażona w odpowiednie kolory, które rezonują z wysoką częstotliwością mistrzowskich wibracji. Obecnie tylko te mogą mieć wpływ na ziemską arenę.

Wspominałam już znaczenie numeru 11, to braterska miłość na wielką skalę, jaką dziś budujemy na Ziemi. Numer 22 – to zdolność łatwego manifestowania się jako budowniczego tej Ziemi, bycie dobrym ambasadorem, dyplomatą. Numer 33 – duchowy nauczyciel wyższej świadomości połączony z Nadduszą. Często jest to osoba, która w swoich osobistych wibracjach ma 11 i 22, razem 33… to ci są tancerzami życia, wysokiej klasy mistrzowie… to ci rozciągają swoje siatki na Ziemi w swoim kosmicznym tańcu, którego ludzie nie rozpoznają. Obecnie zostali do tego powołani, długo byli przygotowywani do tej roli i mają wspólny cel, wnieść wysokiej częstotliwości światło na Ziemię. Szybko znajdują podobnie myślących ludzi i łączą swoje talenty i umiejętności. Tworzą wspólna duchową całość, duchowe połączenia i kształtują własną energię niewidzialnej sieci.

Przyszłe kryształowe Miasta Światła długo czekały na swoje narodziny, a już pisał o nich Henoch, to są sekrety Holy Amenti – Święte Miasta Nowej Ziemi, czyli portale lub wrota. Podróżowałam do takiego miasta astralnie już w listopadzie 2000 roku, był tam przepiękny szmaragdowy zamek, znaczy, eterycznie to miasto już istniało, czekało tylko na swój ziemski czas. Ci, co zakotwiczają te miasta są częścią tego pryzmatu… już zobaczyli ten projekt i bez wysiłku przenoszą go na ziemski plan, utrzymują go w swojej świadomości i w swoim czasie powołują do życia odbiciem własnego umysłu. Tak zasiewane są przyszłe Miasta Światła, natchnione są duchem, pełne nadziei, miłości, pokoju, ofiarowane Matce Ziemi. Kiedy otworzą się wrota pryzmatu Miasta Światła będzie przywołane 1000 lat pokoju, harmonii i miłości na Ziemi.

Pryzmat światła tworzy się poprzez słupy pokoju, które są już na Ziemi, czyli tancerze życia, którzy przybyli w tym czasie i zasiewają fundamenty pod te miasta. Te obszary znajdują się obecnie w ochronnej bańce, mają specjalną ochronę, ponieważ wiele negatywnych sił pragnie je zniszczyć, podobnie jak osoby, które je tworzą. To ich twórcy trzymają w swoich rękach klucze do wniebowstąpienia i są także pod specjalną ochroną. To przez tancerzy życia ulepszany jest system energii na Ziemi… przez ich ciała przepuszczane są wysokie częstotliwości energii, jest to potężny strumień, który ma zdolność otworzyć nowy portal. Są powiązani z Arkturianami.

A teraz popatrzcie uważnie na naszą planetę Ziemię… rośnie fala przebudzenia… ale i rośnie fala zła, ujawniają się nam różne osoby o dużej skali przerażenia i zła w sobie, którzy coraz bardziej śmiało i boleśnie atakują Ziemię i jej mieszkańców. Widzimy wyraźnie podział na 2 grupy. Mamy dzieci światła, ale i dzieci zła, których ojcem jest szatan. Dzieci zła dotarły na Ziemię swoimi kanałami, tunelami, często wpuścił ich nieświadomy zła człowiek, zostawił im otwarte drzwi… jak na Kapitolu 6 stycznia… a oni mu zniszczyli dom i jeszcze jego obwinili za wyrządzone przez nich krzywdy. Wyrzucili go z tego domu, wnieśli swoje gadżety i wprowadzili swoje porządki. A jeszcze zmanipulowali licznych, aby im służyli – świadomie czy nieświadomie, ale wielu podjęło pracę na rzecz satanistów. A ci opierają się na czarnej magii i dają jej swoją moc. Czarna magia jest ściśle związana z innymi wymiarami, które są ich domem i większość mocy czerpią z tamtych miejsc, tworząc podobne warunki na Ziemi. Wiemy to od satanistów, którzy wyrzekli się swoich rodów i przyłączyli do ludzi dobrej woli, by naprawić wyrządzone im krzywdy. W ten sposób zamykają demoniczne portale, które w swoim czasie sami stworzyli.

To przez te kanały, tunele porywają ludzi i zwierzęta i składają ich w ofiarach otwierając nowe portale, przez które chcą jeszcze bardziej sabotować Ziemię i Wszechświat. Chcą być jego panami. I cały czas szukają swoich sojuszników wśród dzieci Światła, ponieważ ludzie mają większe zdolności otwierania nowych portali, posiadają zdolności, jakich oni nie mają. Lecz kiedy dzieci Światła czynią to świadomie z korzyścią dla demonów… biada im! Szczególnie kiedy te portale służą im do krzywdzenia ludzi, molestowania dzieci, powodowania chorób i koszmarów, i wylewanie innych szkodliwych energii. Toteż te demoniczne portale teraz są zamykane, czyszczone są tunele i wszystkie przyczółki zła… przede wszystkim robią to Anioły z ludzką pomocą, niszczą klątwy, zaklęcia, psychiczne więzienia i inne ciemne konstrukcje stworzone przez ciemnych magów. Niektóre te kanały mają jeszcze początek z Atlantydy, nie do końca zostały zniszczone.

I popatrzmy, co się dzieje?
Miasto Washington stało się twierdzą, czy to zwykły przypadek? Skąd takie obawy, że zostanie zniszczone? Dlaczego na Florydzie symbolicznie powstał zimowy Biały Dom? Czy to też przypadek? A może blokowanie ciemnej energii i otwieranie punktu zaczepienia na wyższe światło już w innym miejscu, otwieranie nowego portalu, nowego kryształowego miasta światła? To już wiadomo, że nad Florydą jest pryzmat światła i da nowy początek w tamtym miejscu. W tym pryzmacie niedaleko Tempa jest kilka bardzo ważnych punktów, które połączą niebo i ziemię.

Kto wie najwięcej o czarnej magii?
Jezuici… i niestety wiele kościołów katolickich w tym Watykan jest zbudowanych na wirze w miejscu działalności demonicznej. Przyglądajcie się miejscom, które mają 2 filary, podobnych do wież masonerii, te miejsca nie koniecznie służą do dobrych celów.

Kryształowe Miasta Światła tworzone są w miejscach, gdzie w starożytności zakotwiczyło Światło, Prawda i Wiedza, to tam nadal znajdują się ukryte świetliste kody, które niczym korzenie na wiosnę przyniosą nowe życie. Tam były pierwotne centra duchowe.

I my obecnie musimy mocniej ochraniać swoje pola, swoje aury, środowiska i naszych rodzin. Czas jest taki, że będziemy częściej atakowani w różny sposób. Musimy sami się bronić… i sami zadbać o siebie.

Link do modlitw ochronnych, niszczących złe moce: LINK!

cdn...

Vancouver
26 Feb. 2021

WIESŁAWA