NOWA ERA

TAJEMNICZA KOMETA CZY LEGENDARNA NIBIRU?
 
(CZĘŚĆ 7)
LINK! DO CZĘŚCI 6

LINK! DO CZĘŚCI 8

W przepowiedniach i objawieniach dotyczących końca czasów można znaleźć  dużo ostrzeżeń przed zderzeniem Ziemi z dużą kometą lub planetą. Dużo relacji  z różnych źródeł mówi, że Ziemia już nie jeden raz doświadczała podobnych kosmicznych katastrof. Mówi się nawet o zagładach nuklearnych. Proroctwa są wyraziste i wywołują zaniepokojenie ludzkości a podsycone plotkami czy ironią powodują, że ludzie nie podchodzą do nich z większą wiarą, zostają w większości ignorowane. Na świecie oprócz pisanych przekazów są również przekazy ustne, przetrwały wieki, często są mocno wypaczone.
 
Na świecie prorokowało dużo wieszczów, proroków, ale prawie wszyscy mówią  o ciężkiej karze jaką na ludzkość ześle Bóg. Ludzka pycha, bogactwo, władza, żądze ciała i inne upodobania przeciwko prawom Bożym rządzą światem. Przez wieszczów i proroków Bóg ciągle upomina, ale oni niepoprawnie pozostają głusi na te wszystkie wołania. Bóg dał ludziom czas na naprawienie zła lecz ich serca pozostają nieczułe. Czym bliżej Bożej kary tym więcej na niebie i Ziemi pojawi się znaków.

W Orędziach Matki Bożej wielokrotnie można znaleźć słowa:
 
"Ogień spadnie z nieba i zmiecie z powierzchni ziemi  wielką część ludności zarówno dobrych jak i złych".  (13 paż.1973 - Akita)
 
Duża ilość objawień ujawnia, że kara, która dotknie całą ludzkość  przyjdzie z nieba, buchający ogień zbierze wielkie żniwo. Ogień wzburzy  morza i zapali powietrze. Czy to prawda czy fikcja ? Ale i ta wizja  została przepowiedziana w Biblii. Ujawnia to kod biblijny.
 
Wielkie przepowiednie, ostrzeżenia proroków, wszystkie w jakiś sposób  są podobne do siebie chociaż w tej grupie byli prorocy, którzy nigdy  wcześniej nie znali żadnych wydarzeń z czasów ostatecznych.

 Katastrofa kosmiczna czy wojna nuklearna?

"Z otchłani kosmosu nadciąga czysta groza aby poskromić grzeszną ludzkość". (Nostradamus)
 
Wizjoner wyraźnie pisze - przybędzie z kosmosu ... wielka katastrofa  jest przez niego umieszczona na początku trzeciego tysiąclecia. Inni  wizjonerzy również twierdzili, że Ziemi zada cios gigantyczny meteor,  żarząca się kula rozpali powietrze siejąc dookoła śmierć i zniszczenie.
 
W roku 1996 John Leary jeden ze współczesnych amerykańskich wizjonerów miał wizję:
 
"Ujrzałem ogromną kometę z ognistym ogniem, która okrążając Ziemię,  zbliżała się coraz bardziej. I nagle ujrzałem jak uderza w Ocean Atlantycki.  Widziałem nawet jej wejście pod wodę i silne uderzenie ognia w dno oceanu  co spowodowało powstanie przeogromnych fal, wyższych niż drapacze chmur  w Nowym Jorku. Zalana została cała wschodnia część USA i całe wybrzeże atlantyckie w Europie. (... ) Wytworzony w ten sposób pył zaćmił słońce na trzy dni".
 
Możliwość katastrofy kosmicznej na Ziemi według  wielu ludzi zwiastuje nadejście Antychrysta.

Nie tylko wizjonerzy mówią o tajemniczym meteorycie niszczącym Ziemię.  Prof. Hans Jurgen Anderson, niemiecki filozof zapowiada w najbliższych latach spotkanie Ziemi z rzadko odwiedzającą układ słoneczny planetą, która spowoduje potężne zakłócenia na naszej planecie. Projekt Piramidy Cheopsa zapoznaje ludzi na zbliżającą się na nas planetę Nibiru. Projekt Piramidy Cheopsa można traktować w różny sposób, ale w dniu 29 lipca 2005 roku naukowcy z obserwatiorium w San Diego w Kalifornii ogłosili raport o wykryciu planety większej niż Pluton w odległych regionach naszego układu słonecznego, nazwali ją Planeta X (LINK!).Prof. astronomii planetarnej Mike Brown powiedział;
 
"Obecnie jest około 97 razy dalej od słońca niż Ziemia. Jest najdalszym znanym dotychczas obiektem w układzie słonecznym. Będzie widoczna z teleskopu w ciągu najbliższych miesięcy w konstelacji Cetus".
 
Odkrycie Browna potwierdzili naukowcy z obserwatorium Gemini Manua Kea  na Hawajach i Dawid Robinowitz z Uniwersytetu Yale. Po wnikliwych  badaniach nieznanego obiektu wszyscy wydali jeden werdykt:
 
"Nowo odkryty obiekt jest zdecydowanie większy niż Pluton". Naukowcy określają rozmiar obiektu przez jego stopień jasności. "Jesteśmy w 100% przekonani, że jest to pierwszy obiekt większy niż Pluton znaleziony w zewnętrznym układzie słonecznym". Przypuszczają, że nowo znalezionym obiektem może być Nibiru.

Planeta Nibiru dobrze znana Sumeryjczykom, starożytnej kulturze w Mezopotamii.  W angielskiej wersji Biblii można łatwo znaleźć historie z życia Sumeryjczyków.  Sumer posiadał siedem świętych tablic wyjaśniających nasze stworzenie - Siedem  Dni Stworzenia. Sumerowie znali historie wielkiego potopu i zaznajamiają z budową  Arki, mówią o Anunnakach (LINK!), którzy przybyli z innej planety, zwanej Nibiru.
 
Przez ostatnie dekady astronomowie przeczuwali jej istnienie, wyliczyli też czas,  w którym powinna ponownie pojawić się w naszym układzie słonecznym. Z początku  były to tylko mity, hipotezy, trzymano świat z daleka od jakichkolwiek informacji na ten temat. Powoli zostało przerywane milczenie a nawet mówi się, że w roku 2009 na południowej półkuli będzie można oglądać Planetę X gołymi oczami. Wiele ludzi właśnie tą planetę uważa za sprawcę przyszłego zniszczenia Ziemi utożsamianego z końcem czasów.

Legendarne Nibiru - prawda czy fikcja?

W internecie aż się roi od różnych informacji, które z nich można uznać za prawdziwe?
Są tacy, którzy nadal podtrzymują jej teoretyczne istnienie, są i tacy w tym naukowcy, którzy traktują ją na serio.
 
Nibiru - sekret naszych czasów? W ostatnich latach pojawia się coraz więcej informacji, że nawet Watykan śledzi tajemniczą planetę zbliżającą się do Ziemi. Nasuwa się też logiczne pytanie: Czy z jej strony zagraża Ziemi niebezpieczeństwo (LINK!)? Czy możemy się przed tym zabezpieczyć? Czy naukowcy mówią nam prawdę czy zakrywają prawdziwą rzeczywistość i naszą przyszłość?
 
"Ostrzeżenia te kierowane są głównie do naukowców. Niektórzy zdają sobie sprawę z niebezpieczeństwa nadejścia kuli ognistej. (...) Kometa, która zbliża się ku Ziemi ze swoim niszczącym działaniem kiedy zetknie się z Ziemią spowoduje wyginięcie w ciągu trzech dni ciemności wiele milionów ludzi:. (Słowa Matki Boskiej z dnia 21 marca 1982 r.)
 
Inne słowa Matki Bożej: "Kula oczyszczenia jest w drodze" (24 marca 1973 - widzenie Weroniki Lucken, mistyczki amerykańskiej)

 Według jej orędzi świat końca czasów ogarnie trojaki kataklizm:
 1. Samodestrukcja ludzkości
 2. Bunt przyrody
 3. Z kosmosu nadejdzie kula oczyszczenia.
 
"Mówiłem wam o kuli odkupienia, co spowodowało u wielu ludzi spekulację. Objaśnię wam teraz co się stanie. Kula ta przybliży się do strefy waszej Ziemi. Przyjdzie ona z Wszechświata, nie będzie pochodziła z ręki ludzkiej. Nastanie czas wszego chrztu ogniem". (Słowa Jezusa z 24 marca 1972 r. Weronika Lucken)
 
Wizjonerka ostrzegała również przed bronią jądrową, która ma być użyta w III wojnie światowej.
 
I jeszcze jedna jej wizja z 12 kwietnia 1975 roku: "Nadchodzą końcowe dni naszej ery. Liczni strąca życie w olbrzymim płomieniu kiedy na Ziemie spadnie ognista kula. Będzie wyglądała jak wirujące słońce spadające na Ziemię. Ognista kula będzie dla wszystkich doskonale widoczna przez blisko 2 tygodnie. Następnie nadejdą trzy dni ciemności. Uprzednio jeszcze będą mieć miejsce wybuchy na słońcu i niebo nabierze koloru różowego".
 
Rok 2012 ... właśnie kończy się kalendarz Majów, podążając za Sanskrytem w tym samym roku kończy się epoka Kali Yugi. Obecny świat chyli się ku upadkowi, zginie ciemność, ignorancja i spirytualne wypaczenie.

Jeden z najstarszych indyjskich tekstów Purana Wishnu opisuje epokę Kali Yugi jako czas kiedy:
 
"Przywódcy rządów,  którzy będziecie gwałtownie panować na ziemi i wykorzystywać swoją władzę. Przywódcy w wielkimi materialnymi potrzebami gnębiący cudzą własność. Wartości moralne i praworządne zmniejszają się z dnia na dzień aż świat będzie całkowicie zdemoralizowany i agnostyzm zyska dzień wśród ludzi. Ciemny taniec Kali Yugi rozwija swoją dobę przed waszymi oczami, dla was najważniejszy jest materializm, chciwość, korupcja polityczna i terrorystyczna, kiedy upadła duchowość i człowiek jest niebezpiecznie roztargniony, oddalony od swojej naturalnej formy zamiast wznosić się do Boga niszczy świat i wszystko przelicza na zysk".
 
Zgodnie z hinduską tradycją to człowieka szaleństwo zatrzyma się w roku 2012. Jak wszyscy już wiemy, zakończenie Kali Yugi jest też narodzeniem nowego oświeconego wieku - Satya Yuga.

O dziwo, od Indii do starożytnych Majów były te same prognozy i te same wyliczenia. Majowie twierdzili, że kiedy ludzkość osiągnie 13-nasty Baktum, który skończy się w roku 2012 nastąpi zamknięcie czterech wielkich cykli czasu. Ostatni zostanie oczyszczony przez jeden z czterech elementów: ziemię, ogień, wiatr i wodę. Ostatni cykl, w którym jeszcze jesteśmy jest tzw. " Piątym Słońcem" a finałowym elementem jest eter.
 
Czy ludzie, u których dominuje triumfujące ego i materializm skazani są na zmiecenie przez tsunami czy fale innego żywiołu?

Nasza planeta w ostatnich czasach doświadcza wzrostu temperatury. Naukowiec Dawid Wilcock zwraca uwagę, że nasz cały układ słoneczny jest w procesie ocieplenia. Dotyczy to słońca i wszystkich jego planet. Nawet jest szybszy puls Ziemi. Baza rezonansowej częstotliwości naszej planety, zwanej "Rezonansem Shumanna" została zarejestrowana jako stała wartość 7,8 Hz. Od roku 1986 rezonans zaczął tajemniczo wzrastać. Fizjologia człowieka rezonuje harmonicznie do tego samego impulsu jak Ziemia. Ludzie łączą się rezonansowym impulsem ze wszystkimi istnieniami nie tylko na Ziemi i w układzie słonecznym ale i we Wszechświecie. U starożytnych ten proces znany był jako "Święty Obwód". W chwili jego zamknięcia według zrozumienia Majów był to czas na subtelne zmiany Zodiaku, które w ten sam sposób odzwierciedlały się w ludzkiej psychice.
 
Wizjoner Greg Braden przewiduje na Ziemi zmiany rezonansowej częstotliwości do 13 Hz, ma to nastąpić do roku 2012. Proces ten spowoduje zmiany w ludzkiej świadomości. Wyższe rezonansowe wibracje ułatwią transmutację komórek i reorganizują DNA, nastąpi przebudzenie długo uśpionego kodu, rozpocznie się ewolucja kwantowa.
 
Jednak ciągle żyjemy beznadziejnie zaślepieni i uzależnieni od świata. Myślimy i widzimy tylko to co nam dyktuje ziemska rzeczywistość. Niby wierzymy w tajemnicę duchowego rozwoju a trzymamy się kurczowo zbiorowej ludzkiej psychiki, tak naprawdę
czy to co robimy na tej Ziemi jest najważniejsze ? Czas aby się obudzić i odkryć, że jesteśmy jednym Wielkim Planem Bożym a nasz Wielki Dzień Oczyszczenia, skoku w świat kwantowy może zdarzyć się szybciej niż oczekujemy.

I nadejdzie rozkaz Boga, On stworzył Niebiosa i Ziemię w całej prawdzie.  To Bóg wskazuje człowiekowi drogę, ale niektórzy są ślepi i odstępują od niej.
 
"Knuli już podstępy ci,  którzy byli przed nimi,  lecz Bóg zniszczył ich budowle od podstaw.  i zwalił się nad nimi dach,  przyszła na nich kara,  stąd nawet jej nie przeczuwali".  (Koran 16:26)

cdn...
 
Vancouver
16 Feb. 2008
 
WIESŁAWA