NOWA ERA

ŚWIETLISTY KRZYŻ
(CZĘŚĆ 6)
LINK! DO CZĘŚCI 5

LINK! DO CZĘŚCI 7

Najważniejsze przepowiednie dotyczące końca świata przekazane są w Biblii. Apokalipsa, napisana przez Świętego Jana była niezrozumiała jeszcze w drugiej połowie XX wieku i nadal budzi wiele kontrowersji. Ukazuje dramatyczne wydarzenia i obiecującą przyszłość, w której nastanie nowy świat z lepszymi ludźmi, bardziej duchowo dojrzałymi. Złoty Wiek będzie epoką szczęśliwą opartą na bezwarunkowej miłości. W Biblii są zakryte słowa obłożone pieczęciami i nawet najroztropniejsi do końca nie rozumieją o co w tym wszystkim chodzi. Księga Daniela i Apokalipsa ciągle kryją wielkie zagadki.

Kim będzie Antychryst, który będzie niszczył świat?

Kim będzie Zbawiciel, zwany Synem Człowieczym,
który nadejdzie nagle z odsieczą Ziemi w wielkiej mocy i chwale?

Biblia obfituje w dużą ilość symboli. Ostatni rozdział opisuje świat, który będzie chylił się ku upadkowi, będą wojny, nieuleczalne choroby, nędza, naturalne kataklizmy, huragany, trzęsienia ziemi, pożary, powodzie. Symboliczna wymowa Apokalipsy stwarza różne interpretacje, ludzie w odmienny sposób postrzegają opisane wydarzenia, które dopiero nastąpią.

Tragiczne przekazy mówią wyraźnie, że Ziemia musi zostać oczyszczona ale wcześniej będzie wystawiona na wielką próbę i mocno ją wyniszczy. Apokalipsa przygotowuje ludzi na nadchodzące nowe czasy. Nawołuje do oddania się Bogu, do miłosierdzia wobec bliźnich, wybaczania, współczucia, porzucenia pychy, nienawiści, pogoni za materializmem. W dniach ostatecznych świat będzie potrzebował jak nigdy dotąd modlitwy i pokuty. Wielu będzie zaślepionych, nie dostrzegą prawdy, ludzie otworzą się na materializm, odłączą się od wiary. W chwili upadku wiary, prawdy, światła kiedy wszystko będzie wydawać się stracone zstąpi z Niebios Wybawiciel, odsłoni własną moc, przerwie mękę ludzi i przywróci wszystko do porządku. Przeciwnicy Dobra będą musieli odejść. Na Ziemi zapanuje szczęście i pokój. W tych czasach dużo proroctw i objawień zapowiada pojawienie się na niebie cudownego Świetlistego Krzyża.

Świetlisty Krzyż Najświętszej Dziewicy, który będzie wysyłał promienie i nagradzał sprawiedliwą miarą, odpowiednią do wiary i postępowania ludzi. Jednym przyniesie uzdrowienie i da szanse na dalsze życie, dla innych okaże się karą za odtrącenie Boga, bliźniego, za przeszkadzanie w głoszeniu prawdy, sianiu fałszu; kara spadnie na świat pychy i wszystkich tych, którzy gnębili swoich braci i siostry, swoją pychą i nienawiścią tylko dla własnych korzyści spychali ich na kraj nędzy. Pojawienie się Świetlistego Krzyża będzie oznaczać ostatnie chwile cierpień udręczonego ludu. Maryja. Matka Jezusa w swoich licznych Objawieniach często mówi o Świetlistym Krzyżu i o jego mocy uleczania dobrych ludzi. Świetlisty Krzyż będzie zapowiedzią nadejścia Zbawiciela - Chrystusa.

Zjawisko Krzyża wywoła u złych ludzi ogromne przerażenie, zrozumieją jak mocno błądzili, to będzie godzina sprawiedliwości. Wszyscy, którzy nosili w swoim sercu Boga i patrzyli na Niego z ufnością, wiarą zostaną uratowani. Dzieci Boże ponownie odżyją, zostaną napełnieni Duchem Świętym.

Jezus w swoich naukach często mówił:

"Kto chce pójść za mną
niech się zaprze samego siebie
i weźmie Krzyż swój
i idzie za mną".

(E. Mat.16:24).

"Nikt nie może przejść do mnie
jak go nie pociągnie Ojciec,
który mnie posłał
a ja go wskrzeszę w Dniu Ostatecznym".

(E.Jana 6:44).

Jezus już za swojego życia przygotowywał świat na Sąd Boży. Obiecywał, że pociągnie za sobą swoich wyznawców, mówił - zbawienie przyjdzie przez Krzyż. Pojawienie się na niebie Świetlistego Krzyża będzie widoczne przez wiele godzin i będzie zwiastować zwycięstwo Chrystusa i Jego Matki Maryi.

Świetlisty Krzyż według przepowiedni Maryi i wielu innych mistyków pojawi się na niebie zanim nastąpi trzy dni ciemności. Ostateczny znak aby schronić się w bezpiecznych miejscach. Miejsca schronienia dla dzieci Boga będą oczyszczone przez promienie idące z Krzyża.

W czasach wielkiego ucisku pojawią się też inne Krzyże unoszące się nad miejscami strzeżonymi przez Boga, aby tam nie miało dostępu zło. Znajdą w tych miejscach schronienie ci, których Bóg weźmie w swoją opiekę. Cudowna moc ogarnie ludzi ufających Bogu. Ciągle zbyt dużo ludzi niedocenia wagi krzyża w swoim życiu. Mistycy nawołują aby nie uciekać przed krzyżem, jest on znakiem naszego odkupienia i biada tym, którzy hańbią krzyż. W naszej epoce rola krzyża jest potężna. Ci, którzy się skupią wokół Krzyża Jezusa Chrystusa zapewnią sobie oparcie i bezpieczeństwo. Bóg chce widzieć nasze ufne i otwarte serca.
 

Czy zjawisko krzyża jest wyssaną z palca fikcją czy prawdą?

Od 1986 roku krzyże utkane ze światła zaczęły się pojawiać na całym świecie. Można je ujrzeć, w oknach, na ścianach domów i w innych miejscach. Pierwsze zaobserwowano w USA, w Kanadzie, w Meksyku, później zaczęły się rozpowszechniać na całym świecie: obserwowano je w Niemczech, Francji, Słowenii, Rumunii, Australii, w Nowej Zelandii, na Filipinach, w Japonii ... pojawiły się również kilka lat temu w Polsce, na Śląsku w jednym z kościołów (do tej pory nie słyszałam o innym przypadku). Świecący krzyż lub świetlisty krąg pojawia się w jednej chwili i tak samo znika. Dziwne świecące znaki zdają się wisieć w powietrzu, niczym holograficzny obraz między źródłem światła i miejscem, w którym się pojawiają. Na temat świetlistych znaków jest dużo doniesień, w ich obecności ludzie doznają silnych wrażeń i uzdrowień.
 

Osobiste doświadczenie niemieckiego lekarza:

...kwiecień 2002 ... Było to w czasie kiedy rozpocząłem swoją praktykę zawodową w położnictwie. W tym dniu pracowałem wprowadzając dane do internetu. W czasie mojej pracy przy komputerze doświadczyłem dziwnego wejścia w światło, byłem pod jego wielkim wrażeniem Ujrzałem za oknem kręgi światła a w nich świetliste krzyże. Niebo było jasne i niebieskie, czułem silny zapach kwiatów, wydawało mi się jakby było to Boskie Światło emanujące we mnie wielką nadzieją. Do dnia dzisiejszego towarzyszy mi to niesamowite uczucie. Świetliste krzyże i kręgi ujrzałem jeszcze kilka razy w moim najbliższym otoczeniu.

...8 lutego 2005 roku jak zwykle jechałem do pracy, była 6 rano kiedy zostawiałem samochód na szpitalnym parkingu. Weszłem do budynku bocznym wejściem. W drodze do szatni zauważyłem, że okna i drzwi zostały jasno oświetlone. Było jeszcze ciemno i nie odbijały się żadne promienie słoneczne. W szybach okiennych zauważyłem światła w kształcie diamentu w kolorze brylantowo - złotym. Diament został utworzony przez te same promienie w tym samym kolorze, ale mocniej iluminowały, w środku diamentów były świetliste krzyże. Kiedy zatrzymałem się na wprost krzyża ustawił się tak, że byłem z nim jakby twarzą w twarz. Kiedy przesunąłem się w bok krzyż również był w ruchu tak, że nie było możliwe ujrzeć go z boku, cały czas krzyż był naprzeciwko mnie. Opisując językiem fizyki - wyglądał dokładnie jak hologram. Im dłużej stałem na wprost krzyża tym bardziej czułem w sobie ładunek jakby głębokiego spokoju i Miłości Bożej, które napływały do mojego serca. Doświadczałem w sobie Chrystusa.

Obecnie całkowicie rozumiem w jaki sposób może nastąpić spontaniczne uzdrowienie płynące ze znaków świetlnych. Ładunki uzdrawiającej energii promieniują przez ramiona krzyża. Zdumiony tym zjawiskiem przyprowadziłem koleżankę, której były zupełnie obce podobne zjawiska, nigdy nie interesowała się światem energii. Kiedy znalazła się na wprost krzyża powiedziała - "są bardzo piękne, promieniuje z nich tyle miłości". Wyglądały niczym świecące słońca, nie były odbiciem w oknie tylko jakby zawieszone na zewnątrz. Widzieli to zjawisko inni pracownicy, byli bardzo poruszeni. Nawet eksperymentowali czy da się osiągnąć ten efekt ze sztucznym źródłem światła. Było to niemożliwe".

Podobne krzyże pojawiają się w miejscach, w których jakiś czas później osoba postrzegająca te świetliste znaki doświadcza wniknięcia w nią cudownej energii. Osoby te stają się ku własnemu zdziwieniu naturalnymi healerami. Świetliste krzyże posiadają cudowną moc. Ludzie wierzą, że zwiastują rychły powrót Chrystusa. Są też osoby, które twierdzą, że widzieli świetlistą gwiazdę Dawida.


Zdjęcie świetlistych znaków zrobione w USA.
(światła, które swoim wyglądem najbardziej przypominają
moje świetliste doświadczenie w roku 1995/6).

Wspominałam w swoich doświadczeniach; w roku 1995/6 wielokrotnie w moim mieszkaniu, na suficie zapalały się świetliste kręgi, głęboko mnie przenikały, budziły wielkie zdziwienie. Nigdy nie znalazłem źródła światła, które powodowałoby odbicie świetlistego znaku na suficie, chociaż na samym początku występowania tego zjawiska intensywnie szukałam skąd się biorą. Światła były niezwykle tajemnicze, miałam wrażenie, że mnie obserwowały, pływały po suficie. Kiedy ujrzałam je po raz pierwszy byłam bardzo zdziwiona, ale nie było we mnie lęku. Czułam, że są mi życzliwe chociaż mocno mnie intrygowały. Pojawiały się znienacka i tak samo znikały, to zjawisko trwało krócej lub dłużej o różnych porach dnia.

Z początku pojawiało się tylko jedno światło, później często przychodziły w parze. Tak się ustawiały abym zwróciła na nich uwagę, miały jakieś magiczne przyciąganie, wypełniały mnie radością. Któregoś dnia zadałam im telepatycznie pytanie: - czy ja was rzeczywiście widzę, czy jesteście mi przyjazne? W tej samej sekundzie zamrugały jakby ktoś włączał i wyłączał lampkę. Wywołało to na mojej twarzy uśmiech, ale i przyprawiło mnie w mocne zdumienie: - tajemnicze światła bez słów mnie rozumieją! . Rozwiązanie tej zagadki przyszło 5 lat później.

Jezus w swoich licznych Objawieniach mówi:

"Oprzyjcie się na Mnie swoją nadzieją
i zawierzcie swojej miłości i Mojej Wszechmocy.

Im bardziej będziecie mnie słuchać i naśladować Mnie w Moim Miłosierdziu
tym bardziej ja roztoczę nad wami Moją opiekę i Miłosierdzie".

Krzyż był dobrowolną ofiarą Jezusa, w którym odniósł zwycięstwo. Tym którzy wytrwają
w cierpliwości i zaufają Bogu Jezus wskaże drogę prostą i pełną własnego Miłosierdzia. Bóg jest przykładem tego co najważniejsze i nie ukarze ludzi sprawiedliwych. Zna swój naród i weźmie w obronę tych, którzy słuchają i przestrzegają Jego Praw.

cdn...

Vancouver
12 Feb. 2009

WIESŁAWA