NOWA ERA

STRAŻNICY CZASU

Jeszcze przed upadkiem Atlantydy powierzono boską wiedzę o ludzkim DNA, o szablonach genetycznych, które zostały zapisane na 12 dyskach, w anielskich Istotach z 12 plemion, w żywych bibliotekach. To są Strażnicy Szmaragdowego Zakonu. Każdy z nich kontroluje 1 nić DNA i to oni otworzą w swoim czasie cały ten szablon, aby połączyć się z żywymi częstotliwościami światła i dźwięku w oryginalnej matrycy, aby udostępnić cały wzór 12 nici DNA, którzy zamanifestują się w 12 drzewach siatki (12x12=144).

Wszystko się odbywa przez odpowiedni proces wznoszenia się w indywidualnym ciele, które przechodzi ten proces ewolucji ras rdzennych.

To jest 12 poziomów kodowania DNA poprzez różne połączenia i wszystko odbywa się w ciałach tych Strażników, wspominałam o tym już dawno, o 144 tych, którzy odtworzą ten schemat na Ziemi i w tym samym czasie wzniosą tą Wysoką Świadomość na Ziemię. Udostępnią te kody Ziemi i ludzkości, aby mogli przejść przez Gwiezdne Wrota... mój sen z roku 2001... wielkie wrota do Nieba, które otwiera sam Bóg.

Wszystko odbywa się też po to, aby wesprzeć tą Istotę, która przeniesie tą świadomość poza czas, czyli poza Punkt 0, która przejdzie jako pierwsza przez te wrota... i automatycznie uwolni Ziemię i ludzkość od narzuconej kontroli i tyranii.

Dopóki Ziemia i ludzkość nie przeszła tego progu... a to przecie widać gołym okiem i nie trzeba tu być żadnym jasnowidzem, etc... ciągle trwa walka.

Ale głowa do góry, oryginalne kody do krystalicznej siatki ciągle są w rękach kosmicznych Archiwistów, siatka jest ciągle reperowana na coraz większych obszarach i nic tu nie dzieje się przypadkiem, zbyt dużo rzeczy należy naprawić, jeszcze więcej zrozumieć - co tak naprawdę tu się dzieje... że to jest potężna duchowa wojna... ale nikt z obcych nie ma dostępu do oryginalnych kodów, tylko wyznaczeni Strażnicy Ziemi.

Kontrolerzy Ziemi używają tylko swoich zmanipulowanych siatek i ciągle je ulepszają po swojemu, aby ciągle kontrolować ludzkość. Zniszczyli siatkę Złotego Orła, ale nie mają dostępu do oryginalnych kodów i w swoim czasie to wszystko się odrodzi. Te oryginalne kody nadal są trzymane w tajemnicy. Wprzódy jeszcze nie jedno zadzieje się na świecie, jeszcze nie jedno nim wstrząśnie, więc trzeba być świadomym tego, co się dzieje i bardzo czujnym... mówił Jezus - bądźcie czujni niczym węże... nie dajcie się oszukać. Po owocach ich poznacie! Ale ta coraz większa zawierucha, mówi nam tylko, że jesteśmy coraz bliżej tego progu... i tak będzie, czy się to komuś podoba, czy nie!

Wprzódy muszą być pozrywane fałszywe programy, tych, którzy odłączyli ludzkość od Źródła. Niektóre łącza zostały już przejęte co najmniej 22 000 lat temu, co doprowadziło do stworzenia ludzkich hybryd.

A teraz popatrzcie na Ziemię, główne centra kontroli tej Ziemi znajdują się w Wielkiej Brytanii. Właśnie tam trwają na dzień dzisiejszy jakieś negocjacje, to nie dzieje się bez powodu!?

I trzeba popatrzeć na człowieka o 4 twarzach, o którym pisze Objawienie, którego znają Rdzenni Indianie, Sławianie... Totem o 4 twarzach, który został rzucony na ziemię... symbol zniewolenia Ziemi przez bestię... i jak to pisze Objawienie... ale sami zadajcie sobie trochę trudu, aby tą tajemnicę rozgryźć!

Człowiek o 4 twarzach, 4 żywe Istoty: Lew, Orzeł, Wół, Człowiek... kto to naprawdę jest? I odnajdźcie tu tajemnicę naszego istnienia! Jak było na początku, teraz i na zawsze!
To najpotężniejsza sieć świadomości-Wieczni Strażnicy, odpowiedzialni za te Gwiezdne Wrota, które obecnie doprowadzą nas do 5 wymiaru. Ale nie wszyscy tam wejdą... i stąd ta walka na śmierć i życie...

Te 4 świadomości- filary człowieka, są teraz odzyskiwane przez Szmaragdowy Zamek... i Niebieski Promień Matki.

Vancouver
9 Feb. 2023

WIESŁAWA