NOWA ERA

STAROŻYTNA RASA BUDOWNICZYCH

Spirala DNA, splecione złoto i srebro zjednoczonej energii: męskiej i żeńskiej, które są tak zaprojektowane, aby wprowadzić ten specjalny srebrno-złoty pręt do linii świadomości wyższych wymiarów, czyli Świadomości Chrystusowej, kiedy nastąpi globalne przebudzenie.

Wszystko po to, aby tą świadomość chronić i kontynuować życie już w innym wymiarze. Nastąpi tu tzw. „perłowa aktywacja”, wykluje się nowe życie z linii węża ouroborusa, tzw. różowozłotego smoka, który jest obrońcą linii krwi Domu Trójcy Świętej Róży, Żeńską Słoneczną tożsamością Kryst/Sophii, połączonymi z duchową Rodziną Kosmicznych Elohim Białego Diamentowego Słońca. Pochodzą z oryginalnych Lirów i Kotów i miały Słoneczne RH DNA czerwonej róży (rubinowego słońca w ich krwioobiegu).

W tym Cyklu Wniebowstąpienia, który znajduje się w Uniwersalnej Matrycy Czasu na Promieniu 12D, Promieniu Kunda i wyżej w Potrójnym Płomieniu założyciela Triady.

Zastęp Strażników odpowiedzialnych za Ziemię to Starszyzna Starożytnych Mistrzów Budowniczych, Wielkich Architektów, którzy chronią Prawo Jedynego, i aby każda istota mogła się wznieść i istnieć jako suweren.

I tu mamy Zakon Świętego Szmaragdu, Złoty Zakon RA, Ametystowy Zakon - Chrystus and Orapim, trzy uniwersalne Promienie Założycielskie:
-Niebieski, Promień Matki
-Fioletowo-magentowy, Promień Ojca
-Złoty Promień - Słońce Chrystusa...
razem - Potrójny Płomień Założyciela - Uniwersalna Trójca.

Szmaragdowy Zakon Elohim wspiera wcielonych strażników na Ziemi, powiązanych z liniami założycielskich Ras Chrystusa.

Misja Starożytnych Ras Wielkich Architektów obejmuje ścieżki ujawnienia, która poprowadzi do wyzwolenia i wniebowstąpienia.

Szmaragdowe Zapisy ujawniają, że istnieje 12 plemion esseńskich, które tworzą całość zbiorowej puli ludzkich genów, czyli są potomkami Uniwersalnej Tarczy Planetarnej, które pierwotnie zostały wcielone na planecie w przeszłości osi Tary.

12 Plemion jest genetycznie zakodowanym kluczem, ma genetyczne kody czasowe w naszym DNA, które są częścią naszej głównej ludzkiej tożsamości... kiedy aktywujemy naszego Wewnętrznego Chrystusa, uruchomimy Promień 12D (Kunda), automatycznie łącząc 144 harmoniczne struny w całym naszym świetlistym ciele, inaczej jest ten proces zwany uruchomieniem Tarczy 12D, czyli te tożsamości miały wiele wcieleń, które brały udział w cyklach ewolucji świadomości, składnica kodów DNA w anielskich ludzkich rasach ewolucyjnych w Układzie Słonecznym. I wszystko to jest zapisane w tarczy 12D. Ta Tarcza Plemienna jest polem morfogenicznym wszystkich 12 Plemion szablonu ludzkiego DNA.

Onego czasu Annunaki spowodowały uszkodzenie 666 pieczęci, wykradli wiedzę i nauki Melchizedeków. Szablon ludzi stworzony jest z 12 Sfer Drzewa Życia, jest to szablon androgeniczny. Tylko zrozumienie i odnowa tego szablonu pomoże stworzyć krzemianową matrycę. A to wszystko, co się w nas zadzieje, to kiedy wszystko będzie na swojej właściwej pozycji, nastąpi reset ośrodkowego układu nerwowego przez kręgosłup, który jest połączony z przednią częścią grasicy, ale w tym ciele musi być odpowiedni impuls elektryczny już na bardzo wysokim poziomie i odpowiedni zestaw chemii. Wszystkie symptomy, bóle i inne doświadczenia, będzie ich bardzo wiele, kiedy przesuwają się w swoje miejsca struny, aby mogło się przebudzić nasze świetliste ciało.
Z reguły człowiek otwiera serce na 4 poziomie, i już myśli, że to na tym koniec... ale kiedy chce wniebowstąpić, musi mieć otworzone na poziomie 8... nie wystarczy otworzyć tylko linii 1-7, to bardziej skomplikowany proces niż myśli sobie wiele ludzi.

Człowiek musi wejść w prawidłowy rytm oddychania, czyli przebudzić uniwersalne funkcje Kundalini. Otworzenie czakry grasicy utworzy nowy punkt na osi żeber... ale to jest duży temat i nieco skomplikowany, tam się tworzą duchowe skrzydła... i napiszę o tym innym razem.

Vancouver
12 May 2023

WIESŁAWA