NOWA ERA

SPRAWIEDLIWA TEMIDA

Mamy taki czas, musimy wspierać wszystkich ludzi, na wszystkich liniach czasu. Ważne jest, aby jak najwięcej ludzi zrozumiało, co tak naprawdę wydarzyło się na świecie i z jakiego powodu. A teraz musimy przechodzić serię udręk i różnych prób zatrzymania nas w czasie i przestrzeni... to tylko mówi nam - jak dużo ludzi spało i ciągle śpi! Jak dużo jest zahipnotyzowanych i nadal pozwalają się hipnotyzować, bo myślą, że tam znajdą receptę na swoje ocalenie... znaczy tacy ludzie ciągle nie wiedzą, w jakim świecie żyją.

To co już rozwija się w naszych ciałach pcha nas do wzniesienia nowej świadomości. Żyjemy w okresie ewolucji świadomości, to olbrzymi skok kwantowy, łączymy się z Wyższymi Jaźniami i przechodzimy na piąty wymiar Jaźni. Każdego dnia budzimy się na nową prawdę i coraz więcej zaczynamy to wszystko rozumieć. Ale to są osoby, które mają otwarte umysły.

Ci, co mają jeszcze zablokowane energie, trzymają się starych przekonań, systemów, idei, nie tylko nie idą naprzód, a nawet się cofają. Niestety, będzie im bardzo trudno zbudować własną, już nową siatkę energetyczną i dostroić się do Wyższych Jaźni... a że mamy Wolną Wolę, nikt nie będzie przeszkadzał w dokonaniu wyboru. Na pewno nie te Wyższe Jaźnie... może tylko te małe przekrętne byty, które ciągle chcą nas złapać w swoje sidła.

Mamy taki czas, nie możemy tylko służyć sobie, ale wszystkim ludziom, szczególnie tym zagubionym... nieświadomym całej tej duchowej transformacji. W naszym świecie nadal wiele rzeczy jest szyte grubymi nićmi, aby świat zaczarować i nie pozwolić mu samodzielnie myśleć... aby nie usunąć z siebie, warstwa po warstwie tej ciemnoty, w którą nas ubierają.

Aby pomóc sobie musimy się wspierać na naszej osi czasu, usunąć strach, zdemaskować kłamstwo i co najważniejsze - nie oszukiwać się, nie uciekać przed rzeczywistością za swoje różowe okulary i polukrowany kapelusik... dzisiaj nie czas bawić się w strusia. Dziś my dzieci ŚWIATŁA rozpoznajemy prawdę i ją śmiało głosimy, bez względu na to, jaka ona jest ciężka... to wielka cnota duchowego człowieka - odwaga i Prawda... bez tego nasze granice w wyższy wymiar będą zamknięte... tak jak obecnie nasze światowe, ciągle te granice są przesuwane aż nasze pola wzrosną, chcesz lecieć - musisz się u zła wykupić... ale niestety, ta granica za 4 wymiar ma inny paszport - odwaga, uczciwość i Prawda. I musisz umieć wznieść te boskie cnoty... a nie dilować z diabłami.

I baczcie na oszustów, którzy przy tej okazji, jeszcze mocniej grasują i na nas żerują i to coraz śmielej wychodzą na nasze drogi. Ale ty jeden z drugim z ciemnego świata już nic nie ugrasz, to są twoje ostatnie podrygi... a jeszcze stracisz wszystko, co masz i będziesz błagał o litość tego, którego dziś oszukujesz... to jest czas rozbrajania wielkich i mniejszych oszustów... i władcy karmy cię dobrze przypilnują, a jeszcze i karę dostaniesz.

Nasz świat wchodzi na wagę sprawiedliwej Temidy, chociaż jeszcze mocno huśtają się jej szalki, to cię wyczyści do zera - z kłamstwa i wszelkich tych ciemnych rzeczy, które nie mają prawa bytu w 5 wymiarze... wejdzie nawet do króliczej nory i wydobędzie wszelaki brud na powierzchnie ziemi.

Tak, to bardzo trudny okres... szczególnie dla oszustów... ale kto ma czyste i dobre serce, głowa do góry... twoja Wyższa Jaźń znajdzie sposób, aby cię wyżej wznieść.

Vancouver
19 June 2021

WIESŁAWA