NOWA ERA

SOPHII - POTRÓJNA BOGINI

Starożytny Szmaragdowy Zakon, Archiwiści Błękitnego Płomienia Melchizedeków, założyciele naszej naturalnej matrycy pamięci, do bezpiecznego przechowywania autentycznych kosmicznych Słońc Chrystusa, właśnie obecnie ich misja dobiega na Ziemi końca... i jest to niemożliwe, aby kilkoma zdaniami opisać tą ich misję. To potężny temat i bardzo długi historyczny czas. Ta misja jest niezwykle złożona - odzyskanie ludzkości, którą obecnie Szmaragdowy Zakon odzyskuje i odnawia Rodzinę Melchizedeków, Błękitnego Promienia, autentycznej Słonecznej Świadomości prawdziwego Kosmicznego Ojca i Kosmicznej Matki. W tym czasie odnawiają się i powracają pomóc Ziemi poprzez eukatarystyczną planetarną aktywację, której gospodarzem jest Szmaragdowy Zakon Pierwszego Boskiego Stworzenia Świata.

Obecnie dokonuje się transformacja naszego anielskiego świetlistego ciała na wszystkich poziomach egzystencji, poprzez odkrywanie wielowymiarowych przestrzeni, w tym Kosmicznej Matki.

Kosmiczna Matka ma genetyczne klucze do Uniwersalnego Wzniesienia, poprzez planetarne linie róż, niszczy skażone zapisy krwi linii Graala, Krystalicznej Czerwonej Róży (która miała genetyczne klucze do uniwersalnego wzniesienia)., które zostały wykradzione przez lucyferiańskie siły, smoczych elit Iluminatii na powierzchni Ziemi. Ta ich strategia miała doprowadzić świat do osi czasu - Jedynego Porządku Świata lub inaczej - wielkiego resetu - Agendy 2030.

Dzisiejszy świat znajduje się w większości w rękach Szmaragdowych Założycieli, Starożytnej Rasy Budowniczych... dlatego w tym czasie i nasze pola, osób prawdziwie budzących się, otwierają się na nowe informacje, dobiegają końca oszustwa lucyferiańskich sił, na powierzchnie wychodzi prawda... ponoszą porażkę ich nieprawdopodobne oszustwa, ich sklonowane ciała są coraz mniej precyzyjne... nie mniej ciągle próbują wzmacniać antyludzkie programy, na ile to możliwe.

Uniwersalne drzewo życia zostało zredukowane do 10 sfer, ale do akcji coraz mocniej zaczynają wkraczać Naturalne Prawa z Uniwersalnej Świadomości Jedności, w tym przypadku naszym największym obrońcą jest Kosmiczna Matka i jej rodowody róż, niczym światłowody, które otaczają Ziemię własną energią. Opisywałam już od dawna, wizje przepięknych żywych róż, ożywały na moich oczach w nieziemskich ogrodach, w ich środkach widziałam budzące się ludzkie twarze, wszystkie się do mnie uśmiechały, były takie szczęśliwe... widziałam duże kuliste pomieszczenia, jakby wielkie świątynie, całe ustrojone tymi różami w piękne różane motywy... było ich tysiące w różnych kolorach... wówczas nie wiedziałam, co jest grane z tymi różami? Z czym to powiązać... utożsamiałam z różami wokół Serca Marii.

Nie wiedziałam, że to było związane z budzeniem się Potrójnej Słonecznej Bogini... a to już wówczas następowało odzyskiwanie tego, co utraciła ludzkość. Aby przywrócić tą zasadę, zostają odzyskiwane szafirowe kody w czakrze Słonecznej Gwiazdy, która znajduje się nad czakrą Korony. To jest część Ciała Świetlistego Diamentowego Słońca, którą uszkodzili Nefilimowie, kiedy w ciała ludzkie wcielili się Drakonianie.

Słoneczna Gwiazda utrzymywana jest poprzez żeńskie sztabowe kody róż z Kryształowego Serca i jest odpowiedzialna za naszego osobistego Chrystusa. Siły lucyferyczne wywróciły tą naszą boską anatomię do góry nogami, ukradli boską naukę, zrobili ludziom pranie umysłów, obdarli z wewnętrznej mądrości... ale my obecnie odzyskujemy to wszystko z powrotem poprzez Matkę Sophii, Potrójną Boginię... to nasza Matka Sophii... i to jej mądrość powróci z powrotem do nas, odzyskamy Słoneczną Zasadę Chrystusa i aktywujemy Szafirowe Ciało.

Obecnie ma miejsce powrót Świętej Matki, jako Boskiej Słonecznej Żeńskiej Energii Chrystusowej, jako Krist/Sophii... czyli rozpala się piąty element eteru poprzez szafirową koronę Sophii z jej kryształowym różanym sercem. Wraca do życia Kosmiczna Matka Sophii... powstaje poprzez Boską Ognistą Wodę, przez świętą plazmę dźwiękową z konstelacji Wężownika, jako Potrójna Słoneczna Bogini.

Poprzez powrót autentycznej Boskiej Świętej Pani, będzie wskrzeszone nasze ciało świadomości... poprzez zanurzenie w słonecznej wodzie ognia, w boskich elementach eteru, które oczyszczą nasze formy fizyczne, naszą krew i nasze dusze. Każde włókno, każda nasza komórka ciała będzie nasycona tymi wodami i wymaże wszystkie zniekształcenia w naszych komórkach.

To masowe przebudzenie zacznie się w chwili całkowitego przebudzenia Świętej Matki Sophii. Będzie to naprawdę wielkie przebudzenie na wyjątkową skalę, jakiej jeszcze na Ziemi nie było... i odrodzenie świadomości... Zmartwychwstała Potrójna Bogini zniszczy całą tą satanistyczną machinę, jaka powstała na Ziemi podczas jej nieobecności.

Obali natychmiast tą staruchę, która ukoronowała się na jej miejsce, fałszywą królową i odwróci cały ten fikcyjny matrix. To Kosmiczna Matka Sophii przywróci Ziemi harmonię, miłość, pokój, Nastąpi równowaga między uniwersalnym Ojcem Czerwonej Róży i ludzkość wyrwie się z ciemnej splątanej kwantowej energii.

Słoneczna Uniwersalna Kobieta, Potrójna Bogini, to Rodzina Melchizedeków, słoneczna córka, utworzona z wiecznych muzycznych tonów Kathar. Żywa matryca i jej muzyczny język, jaki będzie już grał w naszych przebudzonych komórkach, i 4 Kryształowe Serca w 48-warstwowej matrycy Szmaragdowego Kryształowego Serca.

Vancouver
20 May 2023

WIESŁAWA