NOWA ERA

SOLARNY LEW - 8-8-8
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

8 sierpnia 2008 (8-8-8) otworzy się nowa Wielka Solarna Brama. Ukaże nam wszystkie ziemskie zapisy, wydarzenia jakie miały miejsce na Planecie Ziemi.

8-8-8 jest poważnym małżeństwem materii i świata duchowego. W czasie otwarcia Solarnego Lwa spotkają się dwie potężne energie, dwa przeciwne bieguny; Niebo i Ziemia.

Będzie to wydarzenie ponadczasowe, poprzez Lwi Most - Sfinks - otworzy się nowe połączenie do gwiazd. Zamyka się powoli stary rozdział życia - galaktyczna noc. Budzimy naszą świadomość, dostajemy nowe możliwości. W tym samym czasie zaszyfrowany rekord ukryty w kryształowym kodzie tetrahedronu zaktywuje każdą jedną nitkę DNA, obudzą się wszystkie komórki naszego ciała.

Otwarcie Wielkiej Solarnej Bramy - Solarnego Lwa - będzie miało miejsce nocą w piątek 8 sierpnia 2008 i przez cały dzień aż do soboty 9 sierpnia 2008 będą otwierać się portale transformacyjne wpuszczając na Ziemię silnie wibrujące energie, które będą nas instalować w nowym zrozumieniu starych antycznych Prawd. Wydarzenie to będzie dla całego świata bez precedensu, na Ziemi rozpocznie się nowa epoka.


Sekmet

Solarny Lew - furtka wpuszczająca na Ziemię energie z Syriusza będzie otworzona do 16 sierpnia 2008. Świeżo napływające energie z elementem ognia posiadają naturę żeńską. Solarna żeńska powódź zaleje naszą Planetę.

Ognista Energia Świętej Bogini zamanifestuje się jako; Sekmet - Bogini Ognia.

Rok 2008 jest dla świata bardzo ważny, toteż Wniebowstąpieni apelują do Dzieci Światła aby transmutowali destruktywne energie na energie pokoju i harmonii. Zasiewy posiane w tym roku zaowocują w przyszłym 2009.

Módlmy się o światowy pokój, medytujmy o pokój, szczególnie na Bliskim Wschodzie.

Należy wiedzieć, że ten czas nie będzie dla nas łatwy. Wielkie grupy ludzi przejdą przez fale wielkiej depresji - potężna Solarna Żeńska Energia zadziała bardzo silnie na nas wszystkich.

Harmoniczny 8-8-8 wypełniony czystą energią da akces do przeszłości i przyszłości. "Duch" Lwa, który pilnuje Lwiej Bramy był dobrze znany w starożytnym Egipcie jako Lew "wczoraj i jutro".

9 sierpnia pełnia księżyca wzmocni płomienną energię. Energia Ognia jest zarządzana przez Uranus, Planetę nagłych zmian. Ziemia otrzymuje z gwiazd nowy energetyczny zaprząg, który nas wzniesie w Złotą Erę Pokoju. 13 sierpnia Venus wejdzie w Lwa. Sekmet była znana w Egipcie jako Bogini Ognia i Transformacji.

Znana jest egipska legenda; Ra (słońce) wysyła Sekmet na Ziemię aby ją oczyściła. Sekmet zanim dokonała swojego dzieła spowodowała wiele zniszczeń a następnie przemieniła siebie w Hathor - Boginię Miłości i Piękna.

Teraz my stoimy w obliczu podobnych przemian, Solarny Ogień musi zniszczyć destruktywne siły zanim przemieni naszą Planetę w miejsce harmonii, miłości i piękna.

Stare egipskie powiedzenie mówi: kiedy człowiek przeżywa radość Hathor jest w pobliżu niego. W miesiącu sierpniu w znaku Lwa zaistnieje na Ziemi Solarna Energia Ognia, powoli będzie zmieniać ludzką naturę w człowieka - anioła. Wszyscy ci, którzy zsynchronizują się z tą nową siłą osiągną Świadomość Chrystusa.Trwajcie w Pokoju i Miłości

Vancouver
22 June 2008

WIESŁAWA