NOWA ERA

SKOK DO PIĄTEGO WYMIARU I WYŻEJ

Przejście Ziemi do piątego wymiaru czasu i przestrzeni znaczy, że Ziemia i ludzkość osiągnie świadomość piątej czakry; otworzy się na większą komunikację, telepatię i dużo więcej, a przede wszystkim zrozumienie natury energii. W tym wymiarze zrozumiemy dlaczego w obecnym nie umieliśmy radzić sobie z życiem, czuliśmy opuszczenie, zmęczenie, niepokój, wszystko co jest w trójwymiarowym pojęciu.

Wiem, że większość z was tak sobie myśli: obudzimy się 22 grudnia 2012 i od razu zobaczymy i poczujemy potężne zmiany, odkryjemy wszystkie prawdy i już będziemy w Niebie. Na taki stan rzeczy musicie jeszcze poczekać. Wprzódy należy popracować nad zmianami w sobie, już widzimy drżenie w naszych ciałach, także doskwierają nam nasze zewnętrzne struktury: pieniądze, ekonomia, niepokoje społeczne, poczucie braku bezpieczeństwa, nasze fizyczne ciała są zmęczone, a psychika daje impulsy, że coś się dzieje, boimy się, że sobie z tym nie poradzimy. Siedzimy na międzywymiarowej huśtawce rzeczywistości, jedną nogą w starym świecie, a drugą w nowym.

Tak naprawdę dużo ludzi nie pojmuje ani jednej, ani drugiej strony, chociaż jest coraz większe parcie. Dlatego w świecie jest taki niepokój, większość ludzi czuje się zdezorientowana i niepewna jutra. Ci, którzy naprawdę są świadomi tego procesu - przejścia do piątego wymiaru są spokojni, potrafią żyć w tym chaosie bez krańcowych emocji. Niepokój jaki dzisiaj wytwarza świat to są takie markery jak w chorobie nowotworowej, czym wyższe, znaczy zbliżamy się do granicy: być albo nie być. Dla jednych to znaczy przejście w magiczne miejsce, zamanifestowanie się w nowym życiu, bycie bardziej świadomym, stanie się twórczą siłą piątego wymiaru. Dla drugich to wielka bzdura i chęć zatrzymania starych form życia. Są i ci, którzy za wszelką cenę chcą przeszkodzić ludzkości w zrealizowaniu się tego przeznaczenia, zatrzymać Ziemię i ludzi jak najdłużej na starej pozycji.

Aby dobrze zrozumieć proces przejścia w piąty wymiar musimy zapoznać się z symboliką piątej czakry. Jak wiemy każda czakra jest centrum transformacji. Starożytni Riszi przedstawiali to swoim uczniom za pomocą rysunków. Każdy symbol czakry ma szczególne znaczenie dla duchowego rozwoju na swoim poziomie. Czym wyżej tym nasze zmysły stają się bardziej wyrafinowane, znaczy - wzrosła nasza wibracja. Nasze częstotliwości zwiększą się lub zmniejszą poprzez akcje naszego życia, działania, nic nie robiąc nie możemy oczekiwać wzrostu, a nawet obniżenia naszego poziomu, jesteśmy w stanie pustki. Każde nasze działanie ma wpływ na subtelne ciało w naszej aurze.

Zadziała także nasze środowisko, np.: zapach kwiatów, szum wiatru czy ryk wodospadu, grzmotu. Środowisko wzmocni nasze działania lub osłabi. Wszystko dlatego, że te czynniki działają na subtelne i przyczynowe ciało. Wszystkie nasze czyny, słowa, myśli i środowisko zewnętrzne budują nasz osobowy model. Początkowo niższe etapy; stopniowo następuje rozcieńczanie, które będzie już dużo aktywniejsze na wyższych poziomach świadomości. Czym wyższy poziom i bardziej aktywny, tym mocniej oddziałowuje na niższe.

Czakry są transformatorami energetycznymi. Pozwalają energii życia ze środowiska wniknąć do organizmu, ale muszą być odpowiednio otwarte i oczyszczone z przeszkód. Ponieważ są w ciele energetycznym coraz więcej energii życia wpływa nie tylko do czakr, meridian, także otwierają coraz wyższe poziomy świadomości i wrażliwości. Czym osoba wyżej przebudzona tym bardziej wrażliwa na wszystkich polach. Jeszcze wyższy stopień przebudzenia otwiera jej nadwrażliwość.

Czakra piąta - Vishuddha jest ośrodkiem czystości. Jeśli nie oczyścimy odpowiednio niższych poziomów ciężko będzie wejść do piątego wymiaru, nawet w chwili dotarcia do tego miejsca piątego poziomu również jesteśmy skazania na duże oczyszczanie na bardziej subtelnym poziomie. Nie przejdziemy do szóstego wymiaru dopóki całkowicie nie pozbędziemy się naszych iluzji odrębnego istnienia, dopóki nie zrozumiemy, że jesteśmy tylko częścią jednej całości.

Symbole czakry piątej

Symbole - duchowa droga. Na tym poziomie rozwoju z uwzględnieniem odpowiedniej materii i innych dyscyplin duchowych.

Trikona. Na piątym poziomie pojawia się trójkąt skierowany w dół, zwany Trikoną, z sanskritu, mistyczny geometryczny symbol. „Tri” oznacza trzy, „kon” kąt (trójkąt równoboczny) Tutaj zaczyna się konfiguracja sześcioramiennej gwiazdy. Trikona znaczy działanie boskie skierowane w dół, zaczynamy doświadczać Ducha Świętego, który nieustannie mówi:„przyjdź do Mnie” bądź mój, bądź moją miłością”. Kiedy człowiek Mu się podda zostaje uzdrowiony Jego miłością i nasączony Jego darami.

Candra-mandali, krąg, którym jest księżyc w pełni. Księżycowy symbol, który jest związany z boginią Candra-mandali, to jest brama wyzwolenia dla tych, którzy się oczyścili i zdają sobie sprawę czym jest ich wyższe „ja.” Osiągnęli wewnętrzny spokój i poczucie bezpieczeństwa. Te osoby zwane są dżinami, które widzą trzy okresy czasu (przeszłość, teraźniejszość i przyszłość). Wolni są od chorób.

Zadymienie - jeśli płatki czakry są zadymione na szaro, znaczy osobowość jest niejasna i zmieszana, nadal tam za dużo indywidualnych akcji. Zagrożone ego broni się, nie jest podłączone do wewnętrznego przewodnika. Taki stan czakry może odnosić się do ciemnej duchowej nocy.

Czerwień, jeśli w piątej czakrze znajdziemy włókna czerwieni lub lekkie zaczerwienienie całej czakry, kolory ognia, znaczy - piąta czakra próbuje usunąć ego i wybujały intelekt. Tutaj ujawni się wielkie krasomówstwo osoby, te osoby za wszelką cenę będą starały się narzucić swoje wpływy, nie kapitulują z życia publicznego, będą przekonywać świat co do swoich racji.

Srebrny półksiężyc (Nada) Jest to pierwszy ruch świadomości prowadzący do dźwięku jako twórczej boskiej wibracji, która tworzy świat i wszechświat.

Eter, jest elementem piątej czakry i stojakiem dla umysłu. Ten umysł odbierze już informacje z otoczenia z wyższych poziomów wibracji. Eter udoskonala wszystkie zmysły.

Bindu, to mały punkt powyżej półksiężyca, oznacza stan aktywności świadomości, w którym „ja” identyfikuje się z całością. Jest to tylko jeden punkt, bo już nie ma żadnego „ja”. Kiedy bindu wygląda jak trzykolorowa tęcza odnosi się do ciała subtelnego i wiatrów, które są na różnym poziomie subtelności.

Słuch. Postrzegamy zupełnie inaczej nasz aparat słuchowy, odzywa się wewnętrzna intuicja na wyższych poziomach czułości.

Biały słoń, reprezentuje umysł. W pierwszej czakrze nasz słoń był szary, miał pięć trąb skierowanych w dół, wskazywał kierunek do ziemi i węch. Teraz nasz słoń jest biały, a jego trąba skierowana jest w górę, znaczy zmienił źródło informacji, jest oczyszczony i dostrojony do Bożych Mocy, nasze ego poddało się. Nastąpiła transformacja naszej duchowej woli.

Bija, istota piątej czakry, siedzi z tyłu słonia, w tym przypadku połączenie z zasadami duchowości. Bija występuje w każdej czakrze, w jednym płatku, jako materiał siewny (bija - nasienie), reprezentuje naszą osobistą wibrację, którą naprawdę jesteśmy i możemy w pełni rozwinąć dzięki magazynowi świadomości (Alaya). Świat zewnętrzny jest dla tego nasienia niczym perfumy, dzięki czemu nasza świadomość może się rozwijać.. Bija odpowiada trzy Vajras:

1. Kolor biały - oświecone ciało
2. Czerwony Ah - oświecona mowa
3. Niebieskie Hum - oświecony umysł.

Może również występować razem jako „terton”.

Terton znaczy - piorun oświecenia (Diamentowa Droga), niezniszczalność, nieskończona kreatywna moc, i umiejętność działania. Dla nieoświeconych jest to niepojęte zjawisko.

Vajra, oznacza zarówno piorun jak i diament. Vajra, syn Aniruddhy i prawnuk Shi Krishny. Trzyma w ręku urządzenie zwane dorje, które może ciąć wszystkie substancje z piorunującą mocą (nieodpartą siłą).

Dwa inne symbole pokazujące się w wysokim rozwoju czakry Vishuddha: Sadaśiva i Shakti Sakim.

Sataśiva - forma Shivy, z jedną połową ciała w kolorze srebrnym a drugą w złotym. Ma pięć twarzy, każda z trzema oczami (trzecie oko) i dziesięcioma ramionami a w nich narzędzia lub przeszkody: pętla (pycha wiedzy), oścień (przypomnienie aby zachować umysł słonia w ruchu), trójząb (fizyczny i przyczynowe organy - lub przeszłość, teraźniejszość, przyszłość), topór (do odcinania osobowości), miecz (dyskryminacji), wadźy lub piorun (moc) wielki wąż (mądrość) dzwon (słuch), ogień (oczyszczanie). Siedzi na słoniu i nosi strój tygrysa, jeśli jest wysmarowany popiołem, znaczy - spalił wszystkie karmy.

Shakti - małżonka Shivy, rodzaj siły, energii, pierwiastek żeński, występuje pod czterema głównymi postaciami: Parwati, Durga, Kali i Uma. W kulturze religijnej Indii, boska para Shiva i Shakti stanowią zasady nierozłączne i wzajemnie się równoważące, stanowiąc całość bóstwa.

Shakti wywodzone jest od rdzenia sak, odpowiada znaczeniu: potęga, siła, bycie zdolnym do czegoś, uzdolnienie. Rdzeń ten występuje już w Rygwedzie w znaczeniach bycie potężnym lub silnym i posiadanie zdolności. Słowo "Shakti" używane jest potocznie w znaczeniu natchnienia, inspiracji, charyzmy, intensywnej aktywności, witalności.

Guari jest matką wszechświata, jest biała, ma pięć twarzy, każda z trzema oczami, trzyma łuk (napięcie i czujność), strzała ( (jasny kierunek), pętla i oścień (ostatnie walki z ego). Jest ubrana na żółto, siedzi na łóżku z czaszek (pusty umysł).

Ludzkość podąża w wyższy wymiar, obecnie piąty, dla Ziemi zupełnie nowy, właśnie nasza Matka Gaja znalazła się w zupełnie nowej pozycji, do tej pory była przed tęczowym mostem, a teraz czas na przekroczenie go i zaistnienia na drugim brzegu rzeki, czyli w nowej Galaktyce.

Piąta czakra umieszczona jest w gardle, a szyja to najwęższy odcinek ciała pomiędzy tułowiem i głową. Wąska ścieżka i potężny węzeł telekomunikacyjny rozchodzący się w wielu kierunkach Wszechświata. Tutaj mamy wiele do zrobienia, czakra gardła to nie tylko czakra Vishuddhi, kiedy ją aktywujemy ruszą inne ośrodki: czakra bindu, lalana (LINK!), następne „podstacje międzyplanetarne”, gdzie umieszczona jest twórczość Boga i inne dary, toteż czeka nas wiele zagadek, tajemnic i wiele pracy, przede wszystkim nauczyć się jak współpracować w piątym wymiarze, zrozumieć jego rzeczywistość, jak rozwijać się na tym poziomie, stać się płynnym, elastycznym i otwartym na potężne zmiany mając 100% zaufania w Bogu. Musimy otworzyć w 100% ufność do naszego Stwórcy. Piąty wymiar otworzy następne wielowymiarowe poziomy.

Wielu ludzi jest przekonanych, że tylko na Ziemi jest życie, wszechświat składa się z 50 milionów Galaktyk z milionami gwiazd. Sama Droga Mleczna - galaktyka spiralna z poprzeczką, w której znajduje się m.in. nasz Układ Słoneczny zawiera od 100 (wg starszych szacunków) do 400 miliardów (wg nowszych szacunków) gwiazd. Ma średnicę około 100.000 lat świetlnych i grubość ok. 12.000 lat świetlnych. Tylko w zakończeniu Galaktyki Drogi Mlecznej jest co najmniej 200 milionów gwiazd.

Zauważmy też obecność Galaktyki Karłowatej w Strzelcu, która powoli pochłania naszą Galaktykę. Karłowata Galaktyka Strzelca została odkryta dopiero w roku 1994. Leży po drugiej stronie od nas i jest mocno zasłonięta przez gaz, pył i inne gwiazdy, jakieś 78 000 lat świetlnych od średnicy i zawiera około 100 milionów gwiazd ... i co nadal myślicie, że w tym roju gwiazd tylko na Ziemi jest życie? A ciągle mówimy tylko o małej działce Wszechświata.

Nasz trzeci wymiar świadomości i piąty to dwa zupełnie różne poziomy, podobnie jak piąty i szósty. Przejście do piątego wymiaru świadomości znaczy przechodzić bliżej Boga. Szósty wymiar to jeszcze większa świadomość jedności z tym co Boskie, co przez Boga stworzone w całym kosmosie i poczucie jedności z tym wszystkim. Na tym poziomie dokonuje się cud, w tym miejscu zaczynamy rozumieć ten Wielki Bezmiar. Tutaj są zakotwiczone Oświecone i Wniebowstąpione dusze, jest to miejsce, w którym znajduje się bezwarunkowa Miłość dla wszystkich, dla całego życia.

Dusze, które mają zdolność tworzenia pokoju, prawdy, miłości, harmonii, obfitości, doskonałości mają kontakty z szóstym wymiarem. To wymiar Chrystusowy. Jezus Chrystus już 2000 lat temu pokazał nam moc swoich cudów, a szczególnie umiejętność wzniesienia się ponad negatywność świata i życia w świadomości z Bogiem. Nawet uczniowie Jezusa nie rozumieli tego planu. Istnieją różnice między tym co teraz mamy i tym co wyższe: intensywność oświetlenia i wyższy poziom wibracji świadomości.

Od października 2011 ludzkość zaczęła intensywnie przyjmować wibracje z piątego wymiaru, Ziemia staje się miejscem cudu, ale na te owoce należy jeszcze zapracować tak w ciele fizycznym, jak i duchowym, by otworzyć kanały komunikacji z wyższymi wymiarami. W ciele fizycznym musimy otworzyć wszystkie poziomy piątej czakry (lalany, bindu ... itd. ). Stworzyć kosmiczną harmonię w każdej sytuacji tu na Ziemi trzymając się kurczowo boskiego planu perfekcji.

Musimy też wiedzieć, że nie staniemy się bogami tylko poprzez świadomą jedność z Bogiem staniemy się większymi sługami w Boskiej Hierarchii. To my dzieci z piątego wymiaru będziemy projektować i wdrażać Boski Plan do wejścia w szósty wymiar, ale to nie będzie tak szybko, to jest filozofia dla świadomych i przytomnych, dzisiaj mogę tą dobrą nowiną tylko się podzielić, jako zapowiedzią następnej epoki Koziorożca mniej więcej za 2150 lat.

W kosmosie istnieją wielkie cykle, które rządzą wielkimi wydarzeniami. Jednym z takich cykli jest wielki cykl zwany Rokiem Platońskim, który trwa około 26.000 lat, Składa się z 12 zodiaków, które trwają każdy z nich około 2000 lat. Najkrótsza jest Era Ryb, w której obecnie żyjemy. Obliczana jest od 26 r. n.e. do 2012 r. n.e. W roku 1945 weszliśmy do ostatniej fazy Ryb.

Oto czas ich trwania:
1. Baran, Ryby, Waga, Panna - 1986,37 roku.
2. Wodnik, Skorpion, Lew, Byk - 2129,04 roku.
3. Koziorożec, Strzelec, Rak, Bliźnięta - 2291.28 roku.

Te długości oparte są na elektromagnetycznej kompozycji Ziemi. Według Majów Wielki Rok równa się 25.626,83 lata, a ten dzieli się na 5 okresów po 5.126,36 lat lub 1.872.000 dni. Majowie twierdzą, że 21 grudnia 2012r. wejdziemy w piąte słońce.

Każda era ma swój motyw; Era Ryb przyniosła Chrześcijaństwo, także Era Strzelca ma duchowy motyw, zwiększa sens życia. Wodnik prawdę, braterstwo, rozwój duchowy. Najtrudniejszym okresem jest Era Ryb. Obecnie wchodzimy w Erę Wodnika, która będzie nie tylko dobra, dodatkowo układ słoneczny będzie wewnątrz pasa światła (foton belt), co będzie miało duży pozytywny wpływ na ziemskie życie. Ta fotoniczna energia będzie na Ziemi ponad 2100 lat. Podobnie było za czasów Atlantydy kiedy weszła w Erę Wodnika i do pasa światła, wtedy rozpoczął się Złoty Wiek.

Foton Energia jest Boską Energią, płynie z Alcione, która uchodzi za Tron Boga, dużo ludzi nazywa ją Duchem Świętym, który pochodzi od Najwyższego Źródła i schodzi cyklicznie do naszej Galaktyki, w efekcie jesteśmy podłączeni do Boskiego Źródła, co obecnie ma miejsce. W tym czasie ludzie będą szybko wzrastać, a nasza Ziemia zaświeci niczym gwiazda. Nasz Układ Słoneczny rozpoczął swoje wejście w foton belt w 1960r. I powoli cały czas zanurza się głębiej, ten proces będzie trwał 100 lat. Według wyliczeń Majów Ziemia zanurzy się w foton belt w roku 2012. Tak, że musimy się liczyć z tym, że nasze dotychczasowe źródła energii przestaną działać, nasze elektroniczne gadżety będą bezużyteczne. Od tej pory rozpocznie się wchodzenie w Raj na Ziemi. Przez pierwsze 100 lat będzie wielkie zmartwychwstanie wszystkich dusz.

„Potem ujrzałem anioła, zstępującego z nieba, który miał klucz do Czeluści i wielki łańcuch w swojej ręce. I pochwycił Smoka, Węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat. I wtrącił go do Czeluści, i zamknął, i pieczęć nad nim położył, by już nie zwodził narodów, aż tysiąc lat się dopełni. A potem ma być na krótki czas uwolniony.” (Ap 20, 1-3).

„A gdy się skończy tysiąc lat, z więzienia swego szatan zostanie zwolniony. I wyjdzie, by omamić narody z czterech narożników ziemi, Goga i Magoga, by ich zgromadzić na bój, a liczba ich jak piasek morski. Wyszli oni na szerokość ziemi i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane, a zstąpił z nieba ogień od Boga i pochłonął ich. A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i fałszywi Prorocy. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków.” (Ap 20, 7-10).


Z tych słów wynika, że będzie drugie zmartwychwstanie i dopiero potem Wielkie panowanie Chrystusa.

„Potem ujrzałem wielki biały tron i na nim Zasiadającego, od którego oblicza uciekła ziemia i niebo, a miejsca dla nich nie znaleziono. (...) A Śmierć i Otchłań wrzucono do jeziora ognia. To jest śmierć druga - jezioro ognia. Jeśli się ktoś nie znalazł zapisany w księdze życia, został wrzucony do jeziora ognia.,”
(Ap 20, 11;14-15)

„I ujrzałem niebo nowe i ziemię nową, bo pierwsze niebo i pierwsza ziemia przeminęły i morza już nie ma. (Ap 21, 1)

„I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: <<Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi i będą oni Jego ludem, a On będzie 'BOGIEM Z NIMI'.”
(Ap 21, 3)

„A nic nieczystego do niego nie wejdzie ani ten, co popełnia ohydę i kłamstwo, lecz tylko zapisani w księdze życia Baranka.” (Ap 21, 27)

„I [odtąd] już nocy nie będzie. A nie potrzeba im światła lampy i światła słońca, bo Pan Bóg będzie świecił na nimi i będą królować na wieki wieków.” (Ap 22, 5).

Póki co musimy zakotwiczyć się w Sercu piątego wymiaru świadomości, trzymając się zamiaru Jedności z Bogiem i ze wszystkim co jest wymagane na tym poziomie. Pierwszym aktem jest zamiar zjednoczenia duszy z Bogiem i życie w Bogu, bezustannego doświadczania tego stanu. Aby tego doświadczyć trzeba chociaż na parę minut dziennie usunąć na bok ziemskie życie w wejść głęboko w Serce Boga dla własnego dobra i dla wszystkich ludzi o podobnych zamiarach.

My, którzy jesteśmy w ludzkich ciałach nie musimy do końca ani znać, ani rozumieć doskonałych rozwiązań, a nawet w jaki sposób będą realizowane Boskie Plany. Boskie Istoty nie wymagają od nas wznoszenia projektów, których nie rozumiemy; ludzie mają takie pomysły, które tylko dla nich wydają się być wspaniałym rozwiązaniem. Na Ziemi jest już wystarczająca ilość Służb Boga, które wdrażają idealne rozwiązania według Boskiego Planu. Wszystko zaprojektowane idealnie, a my mamy tylko starać się być dobrymi i wdrażać w życie dobro, sprawiedliwość, prawdę i bezwarunkową miłość. W ten sposób wszyscy zadziałamy jako kanały dla Boga i nowego cudu Ziemi.

Wprzódy musimy stworzyć i utwardzić piątą płytę i powoli zacząć budować drogi do szóstej - Jedności z Bogiem.

I musimy wiedzieć, że nie ma duchowego przymusu, zmuszania ludzkości, aby powróciła do świadomości Jedności z Bogiem wbrew jej woli. W Boskich Wymiarach Świadomości jest to niedozwolone. Ludzkość musi powrócić świadomie z własnej nieprzymuszonej woli. Żaden przymus nie ma miejsca, każdy z nas sam musi otworzyć te drzwi i przejść w następny wymiar i nie ma również powrotu. Otwieramy Boskie drzwi za pomocą modlitwy, dobrych uczynków, cnót, nie czynimy żadnych nadużyć, szantażów, manipulacji i czyńmy to co jest dostępne dla nas, nie starajmy się otwierać drzwi, które są jeszcze dla nas zamknięte z chęcią wykorzystania ich do własnego ego. Nie otwierajmy na siłę własnych czakr, Kundalini, trzeciego oka, w dodatku wybiórczo, co nam się w danym dniu spodoba jakże często z pominięciem niższych planów, idąc tylko za swoim nadmiernym pożądaniem. Nie można rozwiązywać równań z dwoma niewiadomymi jeśli nie umiemy stosować prostych matematycznych obliczeń. Takie działania dają nieharmonijny nawyk, a ten zawsze przywróci nas do starego wzoru (jak w bajce o rybaku i złotej rybce). I nie bójcie się, że nie będziecie gotowi, oddajcie się Chrystusowi, a On już was dalej pociągnie.

Piąty wymiar to takie zamieszkanie w podzamczu wielkiego pałacu. Szósty wymiar to już pałac, poczucie nieśmiertelności duszy, prawdy, miłości dla wszystkich dusz. Tutaj dostaniemy więcej zrozumienia na temat Boga i Jego mocy.

Szósty wymiar to moc uzdrawiania i fenomenalne cuda, ale należy także pamiętać, że uniwersalne prawo wolnej woli nie pozwala na leczenie chorób, kiedy jest to sprzeczne z wolną wolą chorej osoby. Człowiek musi chcieć być uzdrowiony z własnej woli.

Prawdziwy healer nie zmusza do leczenia czy innych działań, ale przede wszystkim pomaga osobie wybaczyć, usunąć poczucie bezwartościowości, wszystko co blokuje człowiekowi drogę w uzdrowienie.

Nasza Boska nieśmiertelna dusza połączona jest z naszym ciałem w naszym sercu i kiedy już wzleci wyżej pojawi się w wymiarach, gdzie mieszka prawda, pokój, zgoda, miłość i Boskie Moce, które istniały zawsze. Toteż nam zwykłym ludziom potrzebne są takie słowa modlitwy, afirmacji, aby oderwać się od niższej świadomości i zaistnieć w Sercu Boga. Tak więc musimy włożyć trochę wysiłku i jak to już nie raz pisałam przenieść naszą świadomość z naszego umysłu do naszego serca, gdzie jest portal do Boskiej Świadomości.

Właśnie teraz mamy taką możliwość, dostępu do Boskiej Jedności, połączenia naszej duszy z Bogiem, ale też pamiętajmy to przejście jest niezmiernie wąskie i trzeba mieć wielkie zaparcie, aby się przez tą szczelinę przedrzeć.....

Również człowiekowi ciężko zaistnieć w czakrze gardła, to najtrudniejszy odcinek drogi i wiele dusz zostaje na tym poziomie, w dodatku kiedy otworzą się dla nich umiejętności siddhi (LINK!) i sami zaczynają naśladować Boga, nie umieją przerwać tych działań. Kiedy przejdziemy ten wąski przesmyk zobaczymy przed sobą nowe, wielkie przestrzenie i nie będziemy mieć najmniejszych wątpliwości, że już wkraczamy w w Świat Jedności z Bogiem.

Nigdzie w całym kosmosie od początku czasu nie ma takiego przejścia z trzeciego wymiaru do piątego, kiedy przeskakujemy jeden wymiar, tak jak byśmy skakali z jednego brzegu na drugi poprzez głęboką fosę pełną ostrych mieczy uniesionych do góry i to jest wielki duszy dylemat, uda się czy nie uda?

I jeszcze jeden dylemat; z jednej strony pozostaje Ziemia jako nasz raj do życia, a z drugiej widać Boskie Światło i inne miejsce, jeszcze zamglone, ale dusza wie, kiedy tą fosę przeskoczy to już nigdy nie wróci na stary ląd. Tylko wolontariusze pracujący dla światła poruszają się w dwóch kierunkach, jako wieczni kosmiczni wielowymiarowi wędrowcy, którzy przemieszczają się w celu budzenia masowej świadomości.

Taki przeskok z trzeciego do piątego wymiaru pozwala człowiekowi szybciej się rozwijać, znaleźć większą mądrość, otrzymać wyższy awans, ale wprzódy musimy przejść przez ból przeżywania, który przeżywany na naszej Ziemi powoduje głębsze poznanie i zrozumienie woli życia w Bogu. Bolesne doświadczenia motywują nas do szukania Bożego życia, a następnie wprowadzenia zmian w naszej osobowości, które przeniesie nas z powrotem do Bożego życia w Świadomości i Jedności z Bogiem. Żadna forma życia w całym kosmosie nie była na takiej pozycji.

Dlatego my ludzie mamy całkowicie unikalne doświadczenia, a nabyta w ten sposób wiedza związana z odejściem i ponownym powrotem do Boga daje możliwość wzbogacenia naszego życia w więcej elementów. Oznacza to, że my, którzy przeszliśmy wszystkie perypetie w naszej ziemskiej podróży mieliśmy więcej pracy, więcej wyborów, poznaliśmy więcej dróg i to wszystko poprzez bolesne doświadczenia. Kiedy wracamy do Boga to już w zaawansowanej formie, przeobrażamy nasze wysypisko śmieci i odpadów w piękny Boski ogród.

Piąty wymiar to początek powrotu do Domu ... i czas aby się obudzić i w końcu zająć się własnym wysypiskiem. Ziemia ciągle podróżuje, chociaż w innym czasie i przestrzeni, czy kiedyś zostanie pożarta przez inne grupy gwiazd ... tego jeszcze dzisiaj nie wiemy!?

2 Nov. 2011

WIESŁAWA