NOWA ERA

PUNKT AZURY

Podczas tego cyklu wniebowstąpienia ludzkość podnosi i rozszerza zbiorową świadomość. Na Ziemi może być naprawione DNA, które zostało poważnie zniekształcone poprzez liczną manipulację genetyczną. Nasz potencjał został uśpiony, zniszczono nasze bliźniacze płomienie, co automatycznie nie pozwala się przebudzić naszemu kryształowemu sercu... mało... ludzie nawet nie wiedzą, że takowe istnieje. A bez tego serca człowiek nie może uruchomić swoich duchowych mocy, nie może przebudzić swojego ziarna, czyli potencjału Kosmicznego Chrystusa/Krista, opartego na bliźniaczym płomieniu serca.

Chrystusowe ziarenko znajduje się w grasicy. To jest bardzo ważna część ciała świetlistego... ciała już wysoko przebudzonego z połączonym bliźniaczym płomieniem, czyli zapalonego przez Ducha Świętego, niczym ogień w czasie Olimpiady... i zaczyna się akcja... w tym przypadku, zaczyna wykwitać Diamentowe Serce.

Ten punkt uzyskuje dostęp do Gwiazdy Duszy. Ta maleńka biało-niebieska iskierka światła na centralnym pionowym kanale, otworzy dostęp do Złotego Promienia. To połączenie zlokalizowane jest na szczycie mostka i zapali w człowieku Wieczny Płomień, połączy 2 dusze.

To jest ten Wieczny Płomień w Sercu Jezusa Chrystusa, który nie bez powodu pojawił się na Jego obrazach... to ta wieczna lampka paląca się w kościołach, wieczny symbol naszego życia. Inaczej zwany Amoraea Płomień – Wewnętrzny Duch Święty (przebudzona już 8 czakra grasicy). A tam już pulsujące ziarenko Chrystusowe, to wiecznie żywe pole świadomości Kosmicznej Trójcy, Punkt Azury, wiecznej kreacji, który już nieustannie rozmnaża się w żywe migocące światło... to właśnie to światło, przebudzone w wyższym ciele człowieka, zmienia kody świetliste, w celu naszego odrodzenia, przebudzenia 12 niciowego DNA. Bez uruchomienia tego punktu człowiek nigdzie nie ruszy.

Ten 12 niciowy Promień Chrystusa - Złoty, to płynna plazma światła, świetliste ciało już przemienione, które otrzymuje oryginalnie Boski Plan Stworzenia.

Wieczny Płomień Bożego Ducha Świętego od tej pory nieustannie mnoży żywe nasiona światła, w których pierwszym atomem zarodkowym jest Atom Krista, ciekłego światła plazmowego pola przedmaterii Uniwersalnego Pola Chrystusowego, który otwiera naszą wewnętrzną świątynię... a tak dokładnie – drzwi Kryształowego Serca, generuje wewnętrzne światło w Punkcie Azury.

Właśnie ten obszar jest tym miejscem, w którym rozkwitnie Diamentowe Serce, które połączy człowieka z całym Wszechświatem. Człowieka grasica zaczyna się zmieniać w Kryształowy Lotus... i tu zacznie się prawdziwe kwitnienie nowego ludzkiego zasiewu.

A wszystko w chwili, kiedy nastąpi na Ziemi pierwsze połączenie dwóch Bliźniaczych Płomieni. To będzie punkt rozpoczęcia się na Ziemi - Nowej Złotej Ery.

Vancouver
7 Jan. 2023

WIESŁAWA