NOWA ERA

PRZEJŚCIE W ZŁOTY WIEK

Przechodzimy z Ery Ryb do Ery Wodnika, to czas, w którym Równonoc cofa się o pełne 360 stopni. Precesja równonocy jest spowodowana różnicą sił grawitacyjnych Słońca i Księżyca na Ziemi.

To wszystko znajdziemy w naukach dotyczących Wniebowstąpienia i nie trzeba tu być ani jasnowidzem, ani innym geniuszem, te nauki zostały dane wszystkim ludziom, ale czy wszyscy z nich korzystają?
Inna sprawa, zostały pocięte i trudno nam ustalić Prawdę, trzeba szukać we wszystkich religiach, ale ludzie idą albo na łatwiznę i biorą tylko, co im ich religia podają na talerzu... albo walczą z innymi religiami i ludźmi, którzy szukają tej wiedzy... z różnych powodów.

Zodiak, tak geometryczny i energetyczny jest dostosowany do alchemicznych Praw Boga, który nadzoruje Kryształowa Gwiazda. Obecnie ziemska magnetosfera staje się coraz słabsza, ale te zmiany magnetyczne pozwalają na zwiększenie nasycenia Układu Słonecznego kosmicznymi promieniami... i dzieje się to już od wielu lat, dokładniej od 2000 roku, następny większy ruch w tym kierunku, nastąpił w roku 2012. Na naszą Ziemię po raz pierwszy została wprowadzona srebrno-złota częstotliwość energii. Po raz pierwszy jest transmitowana do naszego Słońca. Poprzez rozpuszczenie Srebrnego Promienia w Złotej Bramie mamy możliwość wrócić do Źródła.

To boska alchemia, bo tak należy nazwać ten proces, przynosi nam nową substancję, która ma właściwości zarówno wody, jak i eteru. Jest to mieszanka srebrno-złotych plazmowych ciekłych częstotliwości światła, tzw. „Ognista Woda”.

Ognista Woda jest nowym elementem duchowym, który zaczyna dzisiaj kształtować Ziemię i nas. Pisze o tym Biblia, już na samym początku... którą osobiście uznaję za najlepsze źródło, które przekazuje wiedzę o Wniebowstąpieniu... ale trzeba ją umieć czytać, a nie szukać w niej horrorów, które też tam nie wzięły się przypadkiem... to nasza karma, jaką sami sobie stworzyliśmy jako ludzkość.

Rzeka Żywych Wód od Matki Stworzycielki, Tęczowych Krystalicznych Wód, wypływa z tronu Boga i jednoczy się w wymiarowych Drzwiach Złotej Bramy. Najważniejszą emanacją tego tajemniczego Eliksiru jest jednocześnie srebro i złoto, Kielich Boga, który otwiera Portal Złotej Bramy. W ciele człowieka połączą się 2 kanały: Ida i Pingala i otworzą jedną wielką rzekę srebra i złota, która będzie już płynąć razem w jednym kanale Sushumna.

O Złotej Bramie pisałam już wiele lat temu, także o Srebrnej Bramie Człowieka. Wężownik i Orion są lustrzanym odbiciem przeciwnej biegunowości. Razem reprezentują wznoszącą się ścieżkę przez Bramę Człowieka i spotykają się przy Bramie Bogów.

Aby osiągnąć pełny proces Wniebowstąpienia musimy przejść przez wiele etapów, osiągnąć nasze najwyższe możliwości. Tylko wówczas wejdziemy do Królestwa Świadomości, aby ostatecznie zakończyć cykl ewolucji.

W tym cyklu musimy uzyskać dostęp do Złotej Bramy, która pozwala nam podążyć ścieżką Wniebowstąpienia, aby zjednoczyć się z kosmicznym Duchem Świętym. To jest brama Wiecznego Życia, która wylewa Uniwersalny Eliksir u stóp Wężownika (Ophiuchusa).

Złota Brama znajduje się na ścieżce obwodu, gdzie przecinają się 2 wielkie strefy niebieskie i tworzą 4 ćwiartki.

Pierwszym wielkim obwodem/obiegiem jest droga Słońca przez Zodiak w jego rocznym cyklu. Druga okrągła ścieżka, zwana galaktycznym równikiem jest dużo dłuższa, to cykl około 26 000 lat. Punkt przecięcia się tych dwóch obiegów, znajdujących się między konstelacją Byka i Bliźniąt, to Srebrna Brama. Drugi Punkt przecięcia tych dwóch obręczy jest między Konstelacją Skorpiona i Strzelca, tuż pod prawą stopą Wężownika. To jest Złota Brama.

Po rebelii lucyferiańskiej Ziemia pogrążyła się w ciemności, podczas jej najciemniejszego eonu i zapadła w stan uśpienia. Ciało Słoneczne Chrystusa zostało rozdzielone, jako pojedynczy Złoty Pierścień. Został uśpiony ouroboros-wąż/smok i dopóki ten nie zostanie przebudzony przez Szmaragdowe Tęczowe Promienie, nie odzyskamy Graala Matki/Żeńskiego Chrystusa. Toteż czekamy na chwile powrotu Szmaragdowego Zakonu ze Szmaragdowego Zamku, zawieszonego w Centrum Wszechświata.

Dopiero kiedy Ziemię otoczy pierścień Złotego Ognia, połączy się konstelacja Byka z Aldebaranem - jako Królewska Gwiazda Wschodu w koronie Uniwersalnego Graala... i tak będzie zapoczątkowany Złoty Wiek Wniebowstąpienia, w doskonałym pokoju.

Jakiś czas temu, nie tak dawno, pisałam na księdze gości, miałam wizję w moim pokoju... pojawiło się wokół mnie multum wirujących tęczowych obwodów, miałam wrażenie, że mają łuski węża... ale i widziałam je jako tysiące oczów Boga. Był jeden duży okrąg a z niego jakby wypadały małe...

Miałam też wizje w roku 2000, ukrzyżowany Jezus Chrystus na środku globu, pokazywał mi, że pragnie, a ja go nie mogłam napoić... przeraziła mnie ta wizja i długo nie miałam na nią rozwiązania? Długo myślałam, że to może być wielka wojna na Ziemi, bo cała Ziemia była skąpana w płomieniach ognia, a ja nie miałam dostępu do Chrystusa. Dzisiaj myślę, że to był pojedynczy Złoty Pierścień Ognia, który zatykał mi drogę do Chrystusa... czas pokaże, czy mam rację?

Pierwszy etap Wniebowstąpienia to duchowe przebudzenie, wzrost naszej świadomości, która budzi naszą energetykę i łączy się z ciałem fizycznym, zmieniając jego bioneurologię. Następny etap to aktywowanie Kundalini, która przenosi nasze energie do góry kręgosłupa, do czakry korony (7), później robi obwód i w czakrze grasicy (8), budzi Kryształową Gwiazdę, tym sposobem zaczynamy podróż jeszcze wyżej do czakry 9, już w towarzystwie Kryształowej Gwiazdy.

Przebudzenie na tym poziomie postępuje stopniowo przez wiele lat, to jest proces wielowymiarowy (49 poziomów). Aby Wniebowstąpić musimy przerobić cały system piętnastkowy (1-15), połączyć całą linię Hara.
Wniebowstąpienie polega na przeniesieniu naszej już skupionej świadomości z jednej rzeczywistości do drugiej.
Co znaczy ta piętnastka?
Poziom, na który został zakotwiczony nasz osobisty Chrystus, już w formie zasady męskiej i żeńskiej. Czyli wskrzeszony Chrystus i Jego żeński odpowiednik. Aby wskrzesić wymiar 15 potrzebna jest męsko-żeńska energia (srebro i złoto). Piętnastka jest podstawą Świętej matematyki Starożytnych Budowniczych.

Aby przejść cały ten proces, potrzebuje to wielu lat, to złożona mechanika kwantowa rządząca ruchem świadomości w czasie i przestrzeni. Kiedy zmienia się energia, zmienia się świadomość, ale do tego potrzebny jest czas i przestrzeń, aby osiągnąć przyszłą oś czasu. Wszystko odbywa się przez stopniową aktywację częstotliwości różnych ciał gwiezdnych, które to przekształcają nasze płaszczyzny, tworząc wielowymiarowy model naszej rzeczywistości, co zmusza te osoby to przesunięcia się pod wpływem zmieniających się energii. I tu niekoniecznie wszyscy ludzie osiągną ten cel, to nie tylko wybór takiej osoby, to również poziom jej osobistej energii, której z jakiegoś powodu, ta osoba nie chce albo nie umie poszerzyć i dostosować się do innych warunków.

Wybór człowieka to Prawo wolnej woli... ale niech sobie ktoś nie myśli, że może iść dwoma drogami, ten numer nie wyjdzie.

Wniebowstąpienie to zmiana widma częstotliwości poprzez przebudzone Kundalini, przesunięcie naszych energetycznych wzorców-matrycy krzemianowej DNA. To cały ładunek wydarzeń, zanim przejdziemy całkowitą transformacje i transmutację różnych wzorców i różnych programów, aby nasza dusza znalazła swój szablon i zakotwiczyła się w nim. Po aktywacji wszystko zaczyna się przesuwać, wyłaniać... i tak to człowiek odczuwa we własnym ciele, wszystko tam się rusza i wyłania się inna świadomość, budzi się pamięć komórkowa, zmienia się nawet styl odżywiania... i nic nie trzeba robić na siłę, to się samo dzieje. Usuwane są fałszywe programy i to wówczas widzimy, że i nasza świadomość nie jest już taka sama. Toteż często zostawiamy ten stary świat i ruszamy naprzód, pękają znajomości, związki, zmieniamy pracę, miejsce zamieszkania, zainteresowania, religię. I to wszystko, emocje i ból transformacji i to, co się w tym czasie dzieje w życiu prywatnym, nazywamy Kryzysem Ciemnej Nocy Duszy. To prawdziwy emocjonalny ból i brak równowagi, to też symptomy wielu chorób a w zasadzie pseudo-chorób, czyścimy poprzednie zapisy nawet z przeszłych wcieleń. Usuwamy to wszystko z naszych ciał i przeżyjemy to od nowa, kiedy ten stary program się uwalnia, tak jakbyśmy przekręcali film, tym razem od końca, to nasza karma i odblokowanie linii rodowej i genetyki. Taka przebudzona istota jest również filarem dla całej własnej linii rodowej. A nie jest łatwo usunąć zapis, szczególnie ze swojej inaczej myślącej rodziny. To jest dopiero wielka kotwica... i mówił Jezus:
- kim jest moja matka, kim są moi bracia... jesteście nimi wszyscy... to też dla nas nauka, że nie musimy się tak mocno uziemiać... mamy swój inny program a drugi człowiek swoją wolną wolę.

Wniebowstąpienie to linia czasowa 5D, obecna linia czasowa dla planety Ziemi... i takie właśnie częstotliwości pojawiły się w naszych osobistych polach, ten schemat 14/5 i 43/7... i nie są przypadkowe... (14 karatowy Christ i Wolność (5)). Na tym świecie nic nie dzieje się przypadkiem.

Vancouver
2 March 2023

WIESŁAWA