NOWA ERA

PRAWDZIWA LUDZKA TOŻSAMOŚĆ

... o której tak naprawdę ludzie mało wiedzą albo wcale... ponieważ tak bardzo zostali zmanipulowani przez naszych kontrolerów pod przywództwem Króla Tyranii, który przejął tą Ziemię tysiące lat temu.

Ale żyjemy w czasach, kiedy człowiek budzi w sobie Świadomość Chrystusową na bardzo wysokim poziomie. Następuje pełne przebudzenie 12 nitek DNA, które przywróci człowiekowi jego prawdziwą tożsamość, co będzie dla człowieka jego osobistym wniebowstąpieniem.

Kim jest Chrystus w nas?
To nasza osobista trójca na poziomie 10, 11 i 12 ludzkiej świadomości. Na każdym poziomie jest następnym etapem jego mistycznego małżeństwa 2 rozdzielonych energii Krist-Sofii z Wiecznym Źródłem Wszystkiego. To są już wysokie pola świadomości, Wyższa Jaźń i Ciała Świetliste w swojej krystalicznej formie i jest to model wniebowstąpienia. Bez Ciała Świetlistego tam nie wystartujemy.

To są 15 wymiarowe schody różnych widm częstotliwości w naszym indywidualnym systemie czakr. Pierwsze 10 warstw to Energia Kundalini, która tworzy różne prądy materii. A już te wyższe wymiary tworzą nam antycząsteczki, czyli płynną plazmę światła... ale to od ilości Energii Kundalini zależy nasz genetyczny kod, który ma zdolność przetrzymywania energii, to nasze energie duszy mają zdolność uruchomienia naszego DNA, po przesłaniu tego ładunku do Centrum Kundalini u podstawy kręgosłupa. To jest nasza ludzka rzeczywistość, nasza siła, nasza moc. To nasza boska świadomość i zapisy pamięci komórkowej i nasz wyższy duchowy człowiek wzrasta, dzięki czemu otrzymuje zdolność życia już w innym wyższym wymiarze. Świadomość Chrystusowa to już złożony uniwersalny system wyższego człowieka... a my ludzie stopniowo je odzyskujemy, przechodząc w górę stopień po stopniu.

A teraz mamy ten czas, kiedy otwierają się Uniwersalne Bramy w wyższe wymiary i człowiek otrzymuje dostęp do 12 wymiaru, gdzie będzie miał możliwość odzyskania zniszczonego Ciała Chrystusa i Sofii. Krist-Sofii to doskonałe Uniwersalne Prawo Płci, odzwierciedla święte męskie i żeńskie zjednoczenie i ponownie nas łączy z Całością na Prawdziwy Obraz Boga.

W każdym człowieku jest ta iskra boska i tylko od człowieka zależy, jak ją rozdmucha i co z tą wiedzą zrobi? Czy wybierze swój wewnętrzny świat, czy poszuka swojej prawdziwej tożsamości, czy nadal podąży za światem zewnętrznym?

Świadomość Chrystusową już poznaliśmy 2000 lat temu, inna sprawa jak się z nią identyfikujemy? Dzisiaj nadchodzi czas na powitanie Bogini, o której pisał tak wiele 100 lat temu R. Steiner.

Bogini wraca i drżą okrutni Tyrani, bo widzą już swój upadek. Dzisiaj jeszcze ranna, jeszcze liże swoje rany... ale te wszystkie kataklizmy na Ziemi oznajmiają nam, że już wyważane są ostatnie drzwi jej więzienia, uwalnia się z podziemia i nie ma takich drzwi, aby ją ponownie uwięziły... nie ma takich kajdan, aby ich nie rozerwała i aby ktokolwiek ponownie odebrał jej wolność. Ponieważ nie ma takiej technologii, aby zniszczyła oryginalne Kody Światła...
a my dzieci tej Bogini jesteśmy połączeni z nią linią krwi i to Ona wyciągnie nas z każdej niewoli. Każdy z nas w swoim czasie odzyska unię między naszym duchowym małżeństwem – to jest wzór Krystallah, połączenie płci poprzez Hieros Gamos między dwoma genetycznymi odpowiednikami, naszą bliźniaczą duszą, w jeden harmoniczny rezonans jako Całość. Ale musimy przejść 12 pól galaktycznych cyklów czasu w Trójcy... tylko na Fali Trójcy dokonamy tego połączenia.

Ludzkość na wykonanie tego skoku ma całą Erę Wodnika, póki co dokonają tego wyczynu najbardziej wzniesione jednostki, które przyszły tu już z wyższych poziomów i służą również w tym procesie jako filary wzniesienia. Po wykonaniu swojej pracy wrócą do Źródła.

Pisze o tym Biblia, która moim zdaniem jest najlepszą instrukcją wniebowstąpienia, trzeba tylko umieć ją czytać... czy ktoś wierzy, czy nie! To nie jest kwestia wiary tylko zrozumienia... i możesz pożreć te wszystkie księgi i nie zrozumiesz... do wszystkiego trzeba dorosnąć.

Ale co zresztą ludzi? Czy będą odrzuceni? To są kamienie węgielne na następne wieki, podwaliny pod nowe boskie świątynie, ale już nie te z cegły i cementu... oparte na Prawdzie i Boskim Świetle. Kamienie węgielne zamieszkają w dużo lepszym świecie... bez chorób, udręki i nienawiści... na różnych poziomach, aż człowiek osiągnie wzorzec elektronów 12:12 i połączy się z polem 13:13, to jest nasz genetyczny odpowiednik Świętego Związku Krystallah.

Vancouver
20 Jan. 2022

WIESŁAWA