NOWA ERA

PRAWDA CZY FIKCJA?
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

LINK! DO CZĘŚCI 3

"otwórz serce a ujrzysz cuda miłości"

W obecnym czasie mamy wiele pięknych haseł przebudzających do życia w miłości, radości, i w dobrobycie ... a za te porady jak otworzyć serce aby ujrzeć cuda miłości można dojrzeć dłuuuugi cennik!

Przewodniku światła, jeśli już wskazujesz drogę do miłości przebudź wprzódy siebie. Wezwanie do miłości za pieniądze brzmi troszkę dziwnie, kojarzy mi się zupełnie z czymś innym, nie łączę tej formy z rozwojem duchowym...

sorki ... skoro kogoś obraziłam, ale mój umysł tak reaguje na podobne hasła, które są sprzedawane na rynku ezoterycznym w dziale rozwój duchowy. Budzi się we mnie wielki opór bo zamiast proponowanego przebudzenia i zmartwychwstania widzę obłudę i manipulację.

Kochać to WIELKA ŚWIADOMOŚĆ DUSZY i żaden skarbiec nie może jej skruszyć. Obdarzać pełnią szczęścia i miłości potrafi tylko sakiewką ubogi, który nie dba aby ją łatwo napełnić.

Żal mi też tych co korzystają z podobnych drogowskazów. Nauczyciele duchowi czerpiący ze swoich nauk zyski mają problem przede wszystkim sami z sobą. Towarzyszy im ustawiczny strach przed życiem, boją się o jutro, tłumaczą swoje zachowania - muszę z czegoś żyć ... manifestują Boski Byt, ale zamykają się w ciężkiej materii, zdani tylko na siebie bo takie działania sprawiają, że ich komunikacja z Bogiem praktycznie jest niemożliwa. Brakuje im wiary, która na tej drodze jest niezbędna.

I moja dobra rada dla szukających pomocy!!!

Jeśli chcesz aby ktoś wskazał ci drogę zwróć się do Boga i nie bój się, że nie usłyszysz Jego odpowiedzi. Ten, który jest Prawdziwą Miłością pośle tobie swoich wysłanników, pomogą odnaleźć ci drogę ... i chyba nie uwierzysz, że wystawią ci za swoje usługi fakturę ... albo wprzódy każą wpłacić na swoje konto pieniądze a później dopiero otoczą cię swoją miłością. Bóg zawsze pomaga bezinteresownie a przewrotny człowiek w swoim geście miłosierdzia najwyżej udzieli ci promocji.

Radość miłowania, rozdawania szczęścia to nie kwestia pieniędzy tylko serca większego niż ocean, który nigdy nie boi się suszy. Tak, żyjemy w okresie Kali Yuga, zachodzą w nas wielkie energetyczne zmiany, wiele ludzi poszukuje pomocy, szybko wykorzystują to żerujący na cudzym nieszczęściu i niewiedzy. Palec Boży dotyka przede wszystkim ludzi ubogich, to im Bóg najmocniej pomaga za ich czyste serca i czyste intencje.

Czystością swojego serca proś Boga bo On jeśli widzi niedolę człowieka nie potrafi mu niczego odmówić.

Kali Yuga wiele ludzi obuwa w dziwne miłosierdzie, tworzą nieudaczne prawa miłości i dziwne prawa sprawiedliwości. Świat jeszcze o takich nie słyszał, ale Bóg pragnie aby człowiek przejrzał na oczy, aby nie był już ślepy. Kto tak wchodzi do owczarni Jezusa jest kłamczuchem i złodziejem, nie zależy mu na stadzie tylko na własnych dochodach.

Przebudźcie się i otwórzcie swoje oczy, zastanówcie się dlaczego podczas swojej ziemskiej pielgrzymki Jezus uzdrawiał tylu ślepych ... z ciemności prowadził ich w światłość.

Jezus mówił: " Kto we mnie wierzy, ten także będzie dokonywać uczynków, które ja czynię i większe nad te czynić będzie. (Ew. Jana 14:12)

Po owocach ich poznacie ... a nie po cennikach. Miłości nie kładzie się na szalki wagi. Bóg prosi abyśmy się wzajemnie miłowali i trwali w tej miłości, tylko taka miłość zapali w sercu radość, otworzy gwiezdne wrota. Nie gorszcie się tym co piszę, tylko dobrze sobie przemyślcie, jaką drogą kroczycie? Jakie jest prawdziwe wasze przeznaczenie i czy Bóg Ojciec takiego miłowania bliźniego od nas oczekuje?

Nadchodzi nowa epoka, mówi się, że cała ze złota, w której zapanuje Duch Prawdy, wprowadzi nas w największe wartości ... nie materialne tylko w duchowe a ich nie można nabyć za żadne pieniądze. Tylko ponowne narodzenie się człowieka otworzy mu furtki do Wiecznego Królestwa, ziemia coraz mocniej zbliża się do nowych granic i nie wejdzie poza nie nic co nosi na sobie choćby cień brudu. Światło nigdy nie połączy się z ciemnością jak oliwa z wodą i jak ogień z wodą.

Przestrzegają ludzi od tysiąca lat przepowiednie; Maryja w swoich objawieniach, sybile, prorocy i sam Jezus, który zostawił nam ponadczasowe nauki i informacje co się będzie dziać w ostatecznych czasach.

Masz uszy słuchaj ...
masz oczy - czytaj ...
obserwuj znaki czasu ...

Już królowa Saby mówiła królowi Solomonowi co czeka nasz świat w dniach Sprawiedliwości Bożej, ale dzisiaj nikt tego nie chce słuchać. Ważniejsze są dla większości dzieła Walscha, który nawet dla największych zbrodniarzy żyjących na Ziemi znalazł miejsce w Niebie. Nikt nie musi się tłumaczyć ani bać swoich pomyłek i świadomych działań niszczących bliźnich, bo Miłosierny Bóg odpuści wszystkie winy ... więc hulaj dusza piekła nie ma ... należy się tutaj zastanowić jak daleko zaistniał człowiek w swojej moralności?

Zanim ludzkości objawi się doskonały świat wprzódy musi się oczyścić. Dużo przepowiedni opisuje jak będzie wyglądać trzy dni i trzy noce ciemności na całym świecie. Jakie kataklizmy będą temu zjawisku towarzyszyć. Jezus i Maryja wyraźnie mówią, że ocaleje na Ziemi tylko garstka ludzi, ocaleni będą ludźmi świętymi. To oni zapoczątkują Złotą Erę, przemienią Ziemię w prawdziwy raj. Ciężko jest opisać wszystkie informacje, przepowiednie, ostrzeżenia dawane światu przed wydarzeniami, które kroczą na Ziemię wielkim krokami. Nie pierwszy to raz, zna już Ziemia takie historie i ostrzeżenia proroków, których ludzie zupełnie ignorowali. I tak historia się powtarza. Nie słuchali Noego i teraz nie słuchają licznych ostrzeżeń, już nie tylko z jednego źródła.

Współcześni ludzie ukochali mocniej ziemski dobrobyt i uciechy niż Boga. Niby tyle się o nim mówi, ale przekręca się prawie wszystkie Boże słowa aby postawić na swoim.

Obala się Wielkie Prawdy, w licznych książkach pokazuje się drogę do sukcesu, pieniędzy i załatwia się wszystkie ludzkie bolączki w kilku słowach na necie czasami już tylko za 20 zł ... zwodzi się słabych a jej twórcy podążają do samodestrukcji.

Świat zniszczenia opisywany jest w przeróżny sposób, jedni postrzegają go jak ginie w ogniu, w naturalnych katastrofach, drudzy na wskutek nuklearnej wojny. Ciekawe są słowa Jezusa z Orędzi Weroniki Lucken (amerykańska mistyczka) z dnia 24 marca 1972 roku.

"Mówiłem wam o kuli odkupienia, co spowodowało u wielu dusz spekulację. Objaśnię teraz jak to się stanie. Kula ta przybliży się do waszej Ziemi. Przyjdzie ona ze Wszechświata, nie będzie pochodziła z ręki ludzkiej. Zostaniecie uderzeni przez kometę. Nastąpi czas waszego chrztu ogniem".

Weronice Lucken ukazane było jak to się odbędzie; olbrzymie błyskawice, straszny upał, kręcące się kule ognia spadające na Ziemię. Wszystko pogrążyło się w ciemnościach, ziemia i domy, w oknach zobaczyła trochę zapalonych świec, więc znajdą się i tacy, którzy nie ignorują słów przepowiedni. Ludzie będą biegać jak szaleni, będą szukać domów z zapalonymi świecami, ale wg przepowiedni tym, którzy zapalą świece nie wolno będzie otworzyć dla nich drzwi bo też zginą.

Słowa Matki Bożej z dnia 24 marca 1973r.: " Kula oczyszczenia jest w drodze. Wszyscy, którzy podczas tych ciężkich chwil cierpienia pozostaną w pobliżu Mego Syna nie potrzebują się obawiać. Wszyscy ci, którzy podczas tych ciężkich cierpień wpadną w wieczną ciemność, uczynią to z własnego wyboru".

Są osoby, które różnie interpretują te dwie przepowiednie. Jedni szukają komety-planety nadciągającej na Ziemię. Inni przypuszczają, że dotyczy to wybuchu broni jądrowej, która ma być użyta pod koniec III wojny światowej.

Szwajcarski jasnowidz Eduard Meier przepowiadał w latach siedemdziesiątych XX wieku o kataklizmie kosmicznym grożącym Ziemi.

"Z przestrzeni kosmicznej wyłoni się meteor. Wpadnie do morza. Żarząca się kula rozpali powietrze. Nastąpi to w roku podzielonym na 3, którego suma daje trójkę. Zada Ziemi śmiertelny cios. Gigantyczna siła uderzy w planetę na północnym Atlantyku siejąc dookoła śmierć i zniszczenie".

O trzech dniach ciemności pisze Biblia. To wydarzenie ma być poprzedzone wielkim uciskiem na Ziemi, będą wojny, głód i mór, miejscami trzęsienia ziemi ..., ale jak pisze Biblia będzie to dopiero początek boleści, przyjdzie jeszcze większy ucisk, u wielu ludzi oziębnie miłość.

"A zaraz po tej udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, gwiazdy będą spadać z nieba i moce niebieskie będą poruszone".
(Ew. Mt. 24: 29)

Charakterystycznym znakiem przepowiadanym przez wielu mistyków jest pojawienie się na niebie znaku krzyża, który będzie widoczny parę godzin. Jasny promieniujący krzyż swoimi promieniami oczyści miejsca schronienia, którymi opiekuje się Maryja.

Maryja w swoich objawieniach prosi aby miejsca schronienia były zabezpieczone, uszczelnione: okna, drzwi, wywietrzniki. Powinny być pokropione wodą święconą jako ochroną przed siłami demonicznymi.

Wizje ciemności przedstawiają światu osoby wybrane. Każdy człowiek będzie miał możliwość zapoznania się ze stanem własnej duszy, obejrzy wizję własnego życia, swoje błędy i cnoty.

Przepowiednie mówią, że podczas tych trzech dni ciemności zginie więcej ludzi niż w dwóch światowych wojnach. Ciemność będzie trwać 72 godziny. Po upadku epoki Kali Yuga nastąpi na świecie Złoty Wiek.

Słowa Maryji: "... najpiękniejszy będzie obraz życia ludzkiego po oczyszczeniu Ziemi. Ludzie będą pracować dla własnego dobra, ale w imię miłosierdzia i służby bliźniemu. Sława, pieniądze i potęga własnego "ja" będzie bezużyteczna.

(...) Dzieci moje będą żyć ubogo i będą mniej uzależnieni od dóbr materialnych. Księża powinni zajmować się własnym życiem duchowym ale winni wspomagać wiernych w ich próbach wzbogacenia się duchowego i modlitewnego. Dzieci moje unikać będą tych, którzy głoszą rewolucje i przewroty bo są narzędziami szatana ..."

A takie słowa kieruje do ludzi podczas trzech dni i nocy ciemności: "Zamknijcie drzwi i okna i nie słuchajcie nikogo kto wołałby z zewnątrz. Największe pokusy przyjdą od demonów naśladujących głosy waszych bliskich. Nie dajcie się zwabić, bo będą to głosy piekielne, chcące podstępem skłonić was do opuszczenia domu".

Tylko nakręcane zegary będą wskazywać czas, nie będzie elektrycznego prądu.

Po dniach ciemności będzie czysto i zielono. Woda stanie się czysta jak kryształ. Nie będzie żadnego skażenia w wodzie i w powietrzu. Będzie to najpiękniejszy obraz życia ludzkiego. Ludzie pracować będą dla własnych potrzeb, ale w miłości dla dobra bliźniego.

Podobne opisy możemy znaleźć w Biblii. Zanim nastąpi Era Pokoju będzie poprzedzona trzema dniami i trzema nocami ciemności, kataklizmami i zagładą większości ludzkości na Ziemi.

cdn...

Vancouver
26 Jan. 2009


WIESŁAWA