NOWA ERA

POWÓDŹ ŚWIATŁA - PHOTON BELT

Potężny pas światła - Photon Belt wpływa na Ziemię i daje nadzieję na lepsze jutro.

Photon belt złożony jest z 12-stu gigantycznych wirów. Każdy z nich odgrywa na Ziemi i w naszym układzie słonecznym swoją specyficzną rolę. 12-ście intensywnych wstążek światła przepłynie przez Ziemię wprowadzając na niej potężne zmiany. Cały proces będzie miał na celu oczyszczenie i wprowadzenie harmonii. Niektóre źródła twierdzą, że będzie bezpieczny i nie ma co się obawiać, ale są i takie, które nas straszą.

Wniebowstąpieni Mistrzowie mówią, że Photon Belt wniesie wysoko uszlachetniające wibracje i wartości Płomienia Wniebowstąpienia oraz inne cenne atrybuty. Nie obejdzie się też bez cierpienia, silne światło spowoduje sporo niewygodnych zakłóceń. Pierwsze oczyszczające wibracje wniknęły w atmosferę ziemską w 1998 roku. Światło z Photon Belt będzie uwalniało Ziemię falami z różnymi przerwami, w każdym roku oczyści dużo poprzednich lat. Każdego roku światło wyzwala swoje natężenie, będzie coraz bardziej intensywne i o większej częstotliwości. Musimy się zaaklimatyzować w tej nowej fali światła.

W roku 1998 Ziemia znalazła się w 1-wszym wirze. Co roku wchodzimy w następny wir. W ciągu 12 lat nastąpi całkowite oczyszczenie i przygotowanie Ziemi do procesu wniebowstąpienia w 5-ty wymiar. Po wpłynięciu na Ziemię nowej dawki intensywnego światła coraz więcej ludzi zaczyna odczuwać w swoich ciałach dziwne wibracje, napływ nowych energii, które oczyszczają głęboko komórki. Każda jedna osoba na Ziemi odczuje zmiany świadomości jak również musi przejść przez niezbędne symptomy jakie zachodzą w procesie transformacji. Nie ma już powrotu.

Ludzie muszą podjąć decyzję w jaki sposób chcą podróżować w 5-ty wymiar. Nadchodzi długo oczekiwany czas, w którym ludzkość doświadczy Nowej Ziemi i otworzy wyższą świadomość, ale nie wszyscy będą mogli osiągnąć 5-ty wymiar. Będą tacy, których potężna fala przygniecie i pozostaną w 3-cim wymiarze w następnym kole reinkarnacyjnym. Wybór należy do nas, w dalszym ciągu wszyscy mają szanse wniebowstąpienia. Osoby, które będą opierać się fali światła i wszystkim zmianom z tym związanym nie będą zdolni przejść przez 12 - ście wirów.

Jednak wielu postawi dla siebie wysoko swoją poprzeczkę i wzniosą się na wyższy poziom, duża ilość będzie niezdolna do pójścia naprzód. Narzucą sobie własne ideologie i osobiste plany by ocalić dotychczasowe dobra lecz takie decyzje zatrzymają ich proces transformacji. Będą też tacy, którzy będą gotowi podróżować dalej ale zauważą, że ich najbliżsi nie są gotowi, więc nie będą chcieli ich opuścić. Wniebowstąpieni proszą - nie bójcie się o swoich bliskich, pozostawcie ich, to jest ich wybór.

Fizyczne i emocjonalne ciała odbierają coraz wyraźniej nową fale światła, obecnie zachodzą zmiany w komórkach i genach. Wszyscy ci, którzy ucieleśniają światło i miłość są napełniani świadomością planetarną, uwrażliwiają się ich ciała i doświadczają niezbyt przyjemne objawy; bóle głowy, ból serca, palpitacje, chroniczne zmęczenie, zawroty głowy, nudności, mają problemy ze spaniem, brzęczenie w uszach, kłopoty ze wzrokiem i wiele więcej. Nigdy przedtem nie odczuwali podobnych symptomów. Biegają po lekarzach, bez skutku. Zauważają wielkie zmiany emocjonalne, ciało zaczyna samoistny proces oczyszczania się, znika wiele obaw, zmienia się proces myślenia. Nie należy się mocno przejmować, nie wyzwalać negatywnych reakcji i obaw. Cały ten bagaż powinien zostać za nami, ponieważ zatrzyma nas w 3-cim wymiarze. Wszystkie negatywne wibracje pozostające w ciele nie pozwolą dosięgnąć furtki wniebowstąpienia.

Pierwsze zmiany związane z transformacją rozpoczęły się na Ziemi 30 lat temu. Nasiliły się w roku 1987, 1994, 1998. W tych latach rozpoczęła się mutacja w wielu ciałach, które obecnie są już na wysokim polu świadomości. Wiele z tych osób w chwili przebudzenia miało w sobie mocno zaawansowany proces.

Obecnie wszyscy mieszkańcy Ziemi znajdują się pod działaniem światła. Mamy wolną wolę i każdy indywidualnie wybierze:
- drogę w wniebowstąpienie
- czy pozostać w starej formie.

Zdecydowani do wejścia w 5-ty wymiar muszą być gotowi do dalszej wędrówki w samotności. Nie mogą zatrzymywać się między dwoma światami by asystować tych, którzy tej drogi nie wybrali. Przechodząc bramy 5-tego wymiaru nadal można inkarnować się na własne życzenie, w charakterze nauczyciela pracując dla niżej rozwiniętych dusz, dzieląc razem z nimi ten sam los. Obecnie mamy również na Ziemi dużo starszych dusz, wspomagają nas Wniebowstąpieni.

Żyjemy w czasach, które podają nam do ręki "automatyczny pilot", narzędzie potrzebne do przyłączenia się do Świadomości Chrystusowej. Od tej pory zaczniemy myśleć i postępować jak Chrystus.

Vancouver
13 June 2008

WIESŁAWA