NOWA ERA

POTRÓJNA BOGINI - MATKA SOPHIA

Nadciągają na Ziemię nowe świadomości, które żyją w zgodzie z Kryształową Gwiazdą, i jednostki świadomości, zwane Aurorą. Aurora umożliwi dostęp do przejścia do Nowej Ziemi, do obszaru Wniebowstąpienia w Andromedzie.

Jest to Aquaelle, które zawiera kody wodnej córki Promienia Matki. Męski odpowiednik Aquaelle nazywa się Aquafaj, który przekazuje Szmaragdowy Promień Ojca, poprzez kody Ojciec-Syn. Oba te elementy mają na celu przywrócenie i zjednoczenie męskich i żeńskich odpowiedników i zbudowanie Uniwersalnej Matrycy Krist/Sophia.

Do platformy Aureola ma dostęp Brama Polarna, która jest połączona z siecią Wniebowstąpienia, która otwiera się na przejście z Drogi Mlecznej do Andromedy, gdzie ma wniebowstąpić Ziemia... gdzie znajduje się Matryca Aquaelle. To wszystko się wydarzy poprzez powrót Świętej Matki i Jej Akwamarynowego Promienia, który od początku był w rękach Melchizedeków, Starej Rasy Budowniczych, Architektów tego Wszechświata (Uniwersalny Niebieski Promień – Królestwo Niebieskie).

Poprzez utworzenie nowej obręczy (piasty), utworzonej w Bramie Arki Przymierza, ludzkość odzyska oryginalne więzy genetyczne, aby się uleczyć poprzez nowy krystaliczny prąd.

Kody Matki – mitochondrialne DNA przenoszone są przez linie rodowe matki i dotyczą zarówno kobiet i mężczyzn (stąd pewnie Żydzi uznają jako bardziej wiarygodną matkę niż ojca dziecka, i to od matki dziedziczy pochodzenie). Ponieważ te kody mitochondrialnego DNA mają zdolność do uzdrawiania (gdy są aktywowane), będą najlepszymi uzdrowicielami, tego, co zostało w ludziach zaburzone.

Kody Chrystusa są w nas aktywne, kody Matki (które zostały nam odcięte), dziś przechodzą poprzez Promień Akwamarynu, aby pomóc Ziemi i jej dzieciom.

Kiedy zaczną działać, kiedy zrównoważą się i utworzą nieodłączną zasadę płci (bliźniaczy płomień), która istnieje od początku naszego stworzenia i przywrócimy energie tej równowagi (bliźniaczego płomienia), wówczas przywrócimy w naszych ciałach chemiczną energię i doskonałą równowagę z pożywienia, która jest kluczem do naszego metabolizmu, to najlepszy nasz dietetyk.

Aquarose – to promienie wodnego kodu córki, która się dziś budzi... są koloru różowego. Męski odpowiednik jest bardziej niebieski (... no i jak się to ma do ubranek naszych nowo narodzonych dzieci? Dziewczynki różowe i niebiescy chłopcy... i skąd to się wzięło?).

To nasza stara pamięć, tych istot, które są w zgodzie z Kryształową Gwiazdą i przekazują dalej na swoich potomków. A to jest zjednoczona para Krist/Sofia, która została na tej Ziemi rozdzielona. Jak widać ta pamięć jest mocno w nas zakorzeniona.

Kiedy Kosmiczne Różowe Diamentowe Słońce Ojca połączy się z Białym Diamentowym Słońcem Kosmicznej Matki, zostanie ogłoszone Święte Małżeństwo... a na Ziemi zostanie przywrócona Świadomość Krist/Sofia. Białe Słońce jest Matką Białego Płomienia Kosmicznej Świętej Matki, jest białe i ukryte w akwamarynowej plazmie (akwamarynowe pole dźwiękowe, które emanuje prądy Kosmicznej Amoreai).

Dzisiaj budzi się nasza Słoneczna Bogini, rozkłada już swoje skrzydła, które zostały poranione w okresie Atlantydy. To jest Potrójna Bogini, która w swoim czasie wystrzeli w górę w naszych kręgosłupach i rozpocznie się budowanie naszych świetlistych ciał.

Święta Matka Sofia powstaje z kolan, poprzez świętą plazmę dźwiękową w Konstelacji Wężownika... i rozpala piąty element Eteru.

Wkrótce ta pamięć zostanie nam przywrócona.

Vancouver
5 Dec. 2022

WIESŁAWA