NOWA ERA

POTĘŻNY KRWAWY KWIAT

Pełnia księżyca 26 maja 2021, jest całkowitym zaćmieniem księżyca. Nazywa się krwawym i ma duże duchowe znaczenie... odnosi się do moralności. Pełnia księżyca 26 maja to również wielka próba z powodu chciwości, niemoralności, zamieszania i oszustwa... i już widzimy od kilku dni, jakie mieszanie następuje w amerykańskich finansach. Elon Musk nieźle zamieszał, wystarczy popatrzeć na długość kolejek pod kanadyjskimi i amerykańskimi bankami.

Jesteśmy pod Jowiszem, ale w łapach Skorpiona, który zachęca do oszustwa, przestępstw i chorób. Jowisz jest pozytywną planetą, ale Saturn, który wchodzi w ten układ powoduje trudności i zamieszanie... toteż uważajmy na nasze emocje, ponieważ wytrącą nas jeszcze mocniej z równowagi, będą ujawniać się skandale i inne moralne upadki... wyjdzie na żer dużo mieszaczy, którzy do tej pory siedzieli cicho, będą powodować zwarcia, W tym zostanie wystawiona na próbę nasza wiara. To zaćmienie wystawi nas na różne dziwne i skrajne religijne poglądy i duchowe utarczki. Szczególnie wystawieni będą na piedestał przywódcy i duchowi wampirzy, ponieważ przedawkowali, a teraz przychodzi czas na rozliczenia.

Najbardziej to zaćmienie będzie widoczne na zachodnim wybrzeżu Ameryki, od Hawajów po Alaskę, zwane - „Potężny krwawy kwiat”... wszystkie zaćmienia mają duży wpływ na cały świat, jako całość. Zawsze są zwiastunami zmian, zapoczątkują coś nowego. Jedno jest burzone, drugie już jest w drodze, około 3 miesięcy i powinna być widoczna zmiana.

Zaćmienie księżyca to cykl emocji... to zaćmienie zachęca nas, aby uwolnić się od starych emocji, które już do niczego nam nie służą. Musimy wiedzieć, po zaćmieniu przychodzi całkowite oświetlenie - reset cienia, widzimy wyraźnie, co zostało ukryte w podświadomości i co wylewa się na świat. Następne dni będą tego odbiciem. To następny proces transformacji, cykl, który może nam przynieść następną ważną zmianę.

Musimy też wiedzieć podczas zaćmień dzieją się różne ukryte rzeczy, ale dla nas to bywa pomocna dłoń Wszechświata, abyśmy mogli bezpiecznie wejść w nowy okres... toteż Wszechświat nam zaciemnia wiele rzeczy, dzieją się w ukryciu... a my musimy zaufać, ponieważ jesteśmy częścią kosmicznego planu... nic tu nie dzieje się przypadkiem.

To nie wszystkie zaćmienia, jakie do tej pory przerabialiśmy w ostatnich latach, szczególnie 2019 - 2021, a w związku z tym mamy tyle nowych zmian i inne również bolesne cykle życia. A my musimy wszystko puścić, wybaczyć i oprzeć się na mądrości. Takie zaćmienie to tylko sezonowa zmiana, zapalenie naszej następnej duchowej świecy, a my musimy otworzyć następną bramę i otworzyć się na nowe. Czas już nie płakać za starym. Ten czas już nie wróci, ale wcale to nie znaczy, że będzie gorszy.

Vancouver
25 May 2021

WIESŁAWA