NOWA ERA

PORTAL 11:11

Numer 11, miejsce tej liczby to nie tylko wartość jedynki... to również: 1, 2, 3, w zależności jak się na nią popatrzy (1+1=11, 1+1=2, 1+2=3) , jak widać mamy dostęp do 3 cyfr, a nawet czterech (1+1+1+1=4), automatycznie liczba 11 daje dostęp do 3 mistrzowskich liczb; 11, 22, 33, jest jednym ciągiem do oświecenia, dobrze wybalansowana 11 może mocno wpłynąć na naszą ścieżkę przeznaczenia. W tym przypadku to taki solidny stół na 4 nogach, który ciężko wywrócić... podobnie jak te totemy o 4 twarzach, nasi starożytni budowniczowie, które od zawsze strzegą naszego przeznaczenia i w swoim czasie zawsze pojawiają się na Ziemi.

Ale uwaga! 11 to również granica między wielkością a samozniszczeniem,
a jeszcze bardziej kruchą taflą lodu jest numer 22...
a dzisiaj mamy specjalny układ 11 : 11 = 22,
szczególna to data: 11 – 11 = 2022...
11 – 22 = 33.

Ale czy z tą wibracją: 11 – 11 – 2022 możemy się stoczyć?
To już musielibyśmy mieć wielkiego pecha?
Popatrzmy na tą datę:
wspólna numerologiczna wartość to, 11+11 + 6 = 28/10/1
umacniamy się w jedynce... w bardzo mocnej jedynce...
a sama liczba 28 (liczba aniołów), która mówi sama za siebie:
-Wszechświat zapewnia cię, że nie jesteś sam!
Symbolika 28 – to ukoronowanie, korona na twojej głowie – podwójny płomień, złożony z 2 liczb 14 (14+14=28). Czyli odzyskujesz na nowo to, co utraciłeś... swoje prawdziwe dziedzictwo.

28 to również zjednoczenie ze Wszechświatem, poczucie harmonii...
ale nie bądź niecierpliwy, nie pogardzaj wysiłkiem, przeszkodami, cierpieniem, im więcej ci się tego zdarzy tym więcej przypłynie do ciebie korzyści.

Zapamiętaj,
zawsze w końcu tunelu widać światło i każda bitwa, przeszkoda kiedyś się kończy.

Liczba 28 mówi wyraźnie, jesteś prowadzony i wspierany, nasze anioły cichutko kontaktują się z tobą, tylko im zaufaj, ale musimy mieć otwarte serca.

Dzisiaj wkładasz w swoje życie więcej wysiłku, ale za to czeka cię większa nagroda, ale anioły w tym dniu piszą ci otwartym tekstem:
-Będziesz solidnie wynagrodzony... za swoją siłę, odwagę, za życiową dojrzałość, za zaufanie, za branie na siebie ciężarów, za to wszystko będziesz solidnie wynagrodzony! W dodatku więcej dostaniesz, niż się tego spodziewasz, więc zaufaj swoim niebiańskim opiekunom... od słabej 2 zmierzasz prosto do 8, czyli osiągasz sukces na wszystkich ścieżkach swojego życia. W dodatku 10 (2+8), mówi ci, że twój inkarnacyjny cykl dobiega końca... a 1 to nowe początki.

Numer 11:11 to granica między wielkością a samozniszczeniem...
2 x 1 (11), łączy w sobie zarówno energię męską i żeńską... ale znajdują się na końcu 2 biegunów (+ i -). I aby się duchowo oświecić trzeba w sobie nosić obie te energie... i umieć je wspólnie zjednoczyć.

Żeby zaistnieć w świecie materialnym, potrzebujemy energii 22...
a następnie musimy wznieść się do oświecenia (33),
to jest wielki potencjał liczby 11, czyli jej stopniowanie, wchodzimy na własną górę, ale jeśli zapatrzymy się na świat, może ta nasza podróż w tym miejscu skończyć się...

Liczba 22, ale w duchowym wydaniu, to budowanie nowego świata... a ten ciągle przed nami.

2 x 11, to bardzo intuicyjny zestaw liczb, związany z podnoszeniem naszej świadomości.

Liczba 22 ma niesamowitą moc, trzeba tylko ją dobrze zrozumieć i umieć utrzymać w swoich rękach, jak lejce podwójnych koni... jest to zarazem liczba geniuszu... jak i samozagłady, jeśli nie potrafisz chodzić po tej linie nad przepaścią, może się to smutno skończyć...
i to, co widzimy obecnie, jawi się nam z upadkiem... i tak czujemy, że w każdej chwili nasza przechadzka może się skończyć, że nie damy rady tych swoich szalonych koni poprowadzić... ?

Ale to upadek starych systemów, a my obecnie musimy się dostroić do ścieżki duszy i celu duszy... a nie kaprysów naszego ego. Nie ulegajmy starym systemom; ani temu lepszemu... ani temu gorszemu, nie bójmy się upadku finansowego, utraty mieszkania... idziemy w inny świat... i jak mówił Jezus Chrystus: w moim Królestwie jest pod dostatkiem mieszkań i wszystkiego czego twoja dusza zapragnie... dlatego, co się obecnie dzieje na świecie, to tylko nauczka dla ciebie... bo brak ci zaufania do Wszechświata! Ciągle wolisz ziemskich bossów... bardziej im ufasz i rozpaczasz, że znowu nie prowadzą...
i za chwile i oni będą się ze sobą szarpać, bo zawiodą ich wszystkich te ich strategie... i wystąpią przeciwko sobie... bo zapomnieli skąd się wywodzą, sami mianowali się bogami.

A na świecie będą ogromne zmiany... ale na lepsze, zmiany poczynione inną ręką... w najbliższych miesiącach będą jeszcze wydarzenia, które wstrząsną nami wszystkimi... ale właśnie tak wygląda wznoszenie duchowe... i nie ma takiego wznoszenia, aby człowiekowi nie wytrysnęła nowa energia, w dodatku o mocy atomowej... i albo go wzmocni albo zabije... a z tego, co się wzmocni, rodzi nowa już bardziej rozwinięta Jaźń.

A to zrzucanie starej skorupy i ubieranie się w nową, bywa dla nas ludzi nie lada wyzwaniem i nie lada wyczynem... bo kiedy ją gubimy siedzimy, jakby na własnych gruzach, w bólu, cierpieniu... a kiedy ona narasta naradzamy się od nowa... już w nowej wersji. I ten wejdzie w tą nową bramę, kto ma siłę i odwagę. I nikt nam nie obiecywał, że będzie łatwo! Mówił Jezus Chrystus:
-Chcesz podążać za mną, weź swój krzyż na plecy i mocno zaprzyj się...

11 : 11 – to czas jakby podwójny (2 x 11 = 22), czyli budowanie nowego świata alei stary ciągle się wali... i zrywamy stare połączenia... i budujemy nowe, zatapiamy stare miasta, stare mosty... bo musimy uruchomić własne skrzydła... a to przede wszystkim podnieść naszą świadomość... Wchodzimy już w świat wielowymiarowy, ta dualność już się kończy...

... to portal w nowy świat... mimo że nie wydaje się to łatwe, a nawet niemożliwe, budowniczy ujrzy swoją budowlę... to niemożliwe stało się cudem.

Toteż taką datę mamy dzisiaj przed sobą: 11 – 11 – 2022...
jest to potężna manifestacja nadchodzącego już dużymi krokami nowego czasu... tylko musisz go dobrze zrozumieć, rozpoznać. Każda liczba ma swoje metafizyczne znaczenie i swoje głębokie korzenie, nie tylko we Wszechświecie, również w naszej duszy. Każda dla duszy jest swoistym budzikiem.

A ten dzisiejszy dzień, magiczny dzień, który jest dla nas żyjących na tym globie Dniem Niepodległości, sugeruje duchowe przybliżenie do Wielkiej Bramy, do tych Złotych Ust Boga... i zapowiada twój najszczęśliwszy dzień, który wkrótce nastąpi.

Każdy numer roku to numerologiczny kod, który ma swoje potężne znaczenie, obecny rok 2022 to potrójna dwójka, to numer aniołów niosących nam: energię miłości, radości i pokoju.

Ale i ty musisz zrobić inwentaryzacje w swojej komorze i sprawdzić, jakie masz w niej swoje ziarno pod nowy zasiew. Czy ty jesteś gotów wyjść z nim na swoje pole?

Vancouver
11 Nov. 2022

WIESŁAWA