NOWA ERA

PODRÓŻ W ZŁOTY WIEK
(CZĘŚĆ 2)
LINK! DO CZĘŚCI 1

Charakterystyczne dla nadchodzącej ewolucji świata i ludzkości są zmiany pogody, najboleśniej odczuwają je ludzie. Wejście w Złoty Wiek, który da poczucie mocnego gruntu pod nogami wprzódy doświadczy cały świat i ludzkość potężnymi przeobrażeniami. Muszą się uwolnić spiętrzone pokłady negatywnej energii, która tkwi w ziemi i w ciałach ludzkich. Ziemia i ludzie są wspólnie połączeni. Nie pozostaje nam nic innego tylko współpracować z naturą. Przynależymy do tej samej sieci - nici Boskiej komunikacji. Za ich pomocą otrzymujemy fale mądrości, wiedzy i łaski. Natura nas leczy, rozpuszcza negatywne odczucia i dostraja do galaktycznej częstotliwości. Czym bardziej klarowne są nici człowieka, tym odbiera bardziej czyste przekazy idące do nas z kosmosu. Człowiek coraz mniej błądzi, wypala się jego karma. Każdy jest zdolny przywołać prawdę i mądrość, ale musi być obiektywny i naturalny w swojej ocenie. Klarowność spojrzenia dopuszcza wyższą świadomość - mądrość płynącą z Najwyższego Źródła. Mądrość z tego poziomu musi być stuprocentowa i odpowiada prawdzie.

Nasza krystaliczna nić: Ziemia - człowiek - natura, zakotwiczona jest w Centrum Galaktyki. Dla czystych połączeń jest to nieustannie otwarty kanał energii. Jesteśmy zakorzenieni teraz i tutaj, musimy spojrzeć trzeźwymi oczami na wszystko co nas otacza, na swoją fizyczną postać, na nasze rozumowanie, zastanowić się jakie światło wnosimy do naszej materii?

Chełpimy się swoją wiedzą, zdolnościami ... nawet paranormalnymi ale nie potrafimy zsynchronizować naszych energii z ziemią. Bez tego procesu nie będzie możliwy nasz powrót do gwiezdnej ojczyzny.

Dużo ludzi jest dzisiaj nastawionych na znaki i przekazy, szukają albo taniej sensacji albo sposobu do przyłączenia się do Kroniki Akaszy, gdzie zapisana jest wiedza Ziemi z wszystkich jej okresów, tajemnice Wszechświata, obfituje w bogactwo sekretnych symboli. Nie jest łatwe wejście do tej komnaty, jest chroniona przez gwiezdne tarcze i strażników - opiekunów, którzy uniemożliwiają niepowołanym dostęp do potężnych mistycznych tajemnic i wszechpotężnej wiedzy. Wprzódy należy się zsynchronizować z naszą kosmiczną siłą; podłączyć się do jądra Ziemi i gwiazd. Matka Ziemia musi być uwolniona z negatywnych energii, czystość środowiska to również nasza równowaga. Wprzódy należy uleczyć Ziemię a razem z nią uzdrowimy siebie.

Nasze dzisiejsze globalne myślenie ludzi, którzy wstępują na ścieżki duchowe to przeważnie w większości chwilowy entuzjazm i kierowanie myśli na własny materialny sukces. Uporządkowanie siły ziemi i kosmosu ukierunkują impulsy świadomości, połączą nas ludzi z Najwyższym Źródłem. Musimy wiedzieć, że nasze ciała współwibrują z oddechem Uniwersum, ale od nas zależy na ile one będą klarowne, jak mocno będziemy otwarci na przyjęcie nowych energii napływających do nas w obecnym czasie. Należy też wiedzieć jakie silne wibracje nadciągają do nas... czy wszyscy jesteśmy w stanie przyjąć najwyższą kosmiczną częstotliwość?

Nasza planeta zbliża się do końca wielkiego cyklu, muszą z niej zniknąć wszystkie cienie, które odgradzają Ziemię od czystego światła. Są potężnym murem między Galaktycznym Sercem i sercem człowieka. Ludzie otoczeni chmurą cienia gubią drogę, oddalają się coraz bardziej od Boskiego Źródła.

Coraz mocniej rozdzielamy swój byt w poszukiwaniu ziemskiego szczęścia. Musimy jednak wiedzieć, że dusza człowieka wiedziona jest wielką tęsknotą za swoją prawdziwą ojczyzną. I przyjdzie czas, będzie się gwałtownie wyrywać ze sfery materialnej, skoczy w nieznane. Gorzej będzie z tymi ludźmi, którzy pójdą drogą swojego rozumu, za wszelką cenę będą chcieli utrzymać swoje ziemskie zdobycze, ciało i rozum.

"Kto walczy o życie, straci je..."

U wielu spotykamy strach przed zmianami, blokują wszelkie informacje na ten temat albo szukają rozwiązania w alkoholu, narkotykach ... szukają ziemskich rytuałów, zaklęć. W ten sposób wyzwalają w sobie nie wolność tylko przymus, sami dobierają sobie szansę na właściwą transformację. Grupa uzależnionych uparcie powtarza swoje teorie, że różnego rodzaju narkotyki wpływają na ich rozwój duchowy ... to jest potężne zakłamanie a pozorna wolność nie może być wolnością skoro nie rządzi umysł człowieka tylko alkohol i narkotyki. Coraz mocniej zamykają się w swoich lękach, gubią miłość. Zaprzeczają swoim prawdziwym uczuciom zamykając proces wzrastania.

Również ucieczka przed informacją, przepowiednią... nie jest właściwym rozwiązaniem. Świat zna dużą ilość objawień, które nas otwarcie informują o nadchodzącej przyszłości, wyższe Istoty przekazują światu cenne wskazówki. Czy ludzie chcą tego słuchać? Tylko nieliczna grupa poświęca im większą uwagę, ale jeszcze większa naśmiewa się, ignoruje. Należy spojrzeć na nie z innej strony. Od zarania świata siły kosmiczne ostrzegają ludzi przed katastrofami, dają wskazówki jak człowiek powinien postąpić... głupotą jest uciekać w świat niewiedzy, ignorancji, przy ich pomocy możemy bezbłędnie znaleźć ratunek dla siebie.

Kończy się okres Kali Yugi, żyjemy w czasie kiedy Uniwersum proponuje nam uwolnienie się od wszystkich życia cieni. Wszyscy mamy szansę rozwiązać własne węzły karmiczne. Każda ludzka istota może dążyć do zjednoczenia z Bogiem. O tym wspominają wszystkie religie... wskazują na Boga Miłosiernego wybaczającego wszystkie winy... lecz również mówią o chwili wylania się gniewu Bożego... sprawiedliwości. Od człowieka zależy w co uwierzy i jaką drogą pójdzie, sam ukształtuje swoje dalsze przeznaczenie.

Bezwarunkowa miłość
tolerancja
sprawiedliwość

dadzą sposobność odrodzenia w nowym świecie - w Złotej Erze. Pomocną formą będzie modlitwa. Nie zapominajmy o niej każdego dnia. Niech nic jej nie przysłoni bo cóż może być ważniejsze w codziennym życiu człowieka jak nie rozmowa z Bogiem?

Ty nie zapomnisz o Bogu
to i On będzie o Tobie pamiętał!

Ważnym elementem są medytacje, codzienna dawka wyciszenia jakże mocno dzisiaj potrzebna ludziom nieustannie goniącym w poszukiwaniu ziemskiego szczęścia. Medytacja - bezcenny środek naszej klarowności umysłu. Organizm skupiony i odprężony jest centrum zdrowych myśli. Medytacją może być zwykła praca w ogrodzie, przebywanie wśród roślin uwalnia ze zmysłów magazyny negatywnych emocji. Dla każdego ważne jest bycie z naturą - pływanie, spacer w lesie, w parku. Dużym nieporozumieniem jest kiedy człowiek sądzi, że medytować można tylko w odpowiedniej pozycji, w odpowiednim pomieszczeniu, pod okiem doświadczonego guru ... bogactwo duchowe skrywa się w nas, samo odsłoni się na każdym czystym gruncie i mocno zamanifestuje swoją obecność.

Uniwersum nie popełnia żadnych pomyłek, umieściło człowieka w doskonałej oprawie, która daje we wszystkich królestwach natury możliwość wzlotu duszy. Jeśli sami czegoś nie zepsujemy na pewno dokonają się w nas głębokie przemiany.

To tylko własnym rozumem ograniczamy swoje swobody, swoje pole działania, gubimy swoje człowieczeństwo ... bogactwo duchowe skrywa się w nas, samo znajduje określone narzędzia, przywołuje wrodzoną mądrość. Wyraź tylko gotowość na przyjęcie Boga a On cię otoczy swoją mocą.

30 June 2009
Vancouver

WIESŁAWA