NOWA ERA

PLEJADY I SIOSTRY AVALONU

Siedem Gwiazd Reiszi budzi się i przesuwa starą Epokę Ryb i wprowadza Ziemię w nową Epokę Wodnika. Wszystko to się dzieje pod kierunkiem Boskiej Inteligencji, Kosmicznej Trójcy. To Kosmiczna Inteligencja przekazuje i obecnie nam wyświetla wszystkie 7 promieni, które spadają na Ziemię z pokładu Aurora i wzmacniają naszą wiedzę i uzdrawiające energie, budzą nas do innej już aktywności.

Siedem Gwiazd Wielkiej Niedźwiedzicy ma wpływ na wszystkie poziomy ludzkiej świadomości związane z Ojcem Niebios i Kosmicznej Woli. Siedem promieni ma na celu dotrzeć do wszystkich ludzi, na wszystkich poziomach... ale kiedy ich wola będzie inna, nikt nie będzie ich na siłę zmuszał.

Kosmiczna Forma Boskiej Męskiej Zasady, 7 Słońc Reiszów, to Niebiański Człowiek, we wszystkich 7 aspektach, którymi są Jego Słońca.

W naszym życiu bardziej znane są jako 7 Sióstr Plejad w konstelacji Byka, które mają duży wpływ na wszystkie poziomy ludzkiej świadomości i są związane z Zasadą Niebiańskiej Matki i Kosmicznej Mądrości. To jest Forma Boskiej Żeńskiej Zasady.

Niebiańska Kobieta jest Boskim Planem i Architekturą Boskiej Matki we wszystkich jej 7 aspektach.

To jest sekretna Unia Niebiańskiego Mężczyzny i Niebiańskiej Kobiety. Na niebie jest odzwierciedlona Święta Męskość i Święta Kobiecość, stworzonych na prawdziwy Obraz Boga.

Krist/Sophia jest ścieżką duchowego Wniebowstąpienia, która doprowadzi do wewnętrznego odkrycia iskry boskości, która istnieje w Świętym Kryształowym Sercu i znajduje się w całym Stworzeniu.

Wewnętrzna ścieżka Krist/Sophia, która ma na celu zjednoczenie biegunów istniejących między wewnętrznym i zewnętrznym świecie sił... które alchemicznie przesuwają nasze Ciało Świetliste, na etapy zwiększonej równowagi energetycznej i hierogamicznego zjednoczenia.

Wewnętrzna ścieżka Krist/Sophia prowadzi nas do poszukiwania wewnętrznej mądrości poprzez naszą duszę, ostatecznie pozwalając osiągnąć Jedność z Bogiem już w 5D. Jak już wielokrotnie to podkreślałam, w 5D nie ma materii. I trzeba tą kwestię dobrze zrozumieć! Tylko nieliczna grupa ludzi Wniebowstąpi w tym czasie... przed Ziemią jeszcze 2 rasy ludzkie, aby Ziemia osiągnęła swój cel. Reszta będzie miała na to czas w przeciągu następnych 1000 lat.... również wielokrotnie o tym wspominałam. Czy oni będą zatraceni?

Wielu wzniesie się na wymiar, ja to nazywam 4.9 - tzw. Królestwo Niebieskie, o którym mówił Jezus, jako o swoim Królestwie. O tym pisze Biblia i żadna to tajemnica. Ale w tym Nowym Królestwie Niebieskim niczego człowiekowi nie będzie brakowało, to będzie prawdziwy Złoty Wiek.

A moim zdaniem będzie jeszcze 3 grupa ludzi, którym nie będzie dane wejść do tego Królestwa... i tu Ziemia przejdzie bifurkację, rozdzielenie się linii czasowej na dwie drogi... jedni wejdą po niej do Królestwa Niebieskiego, ostatniego poziomu świata materialnego na Ziemi... a ci drudzy pójdą w odwrotnym kierunku... ku swojemu przeznaczeniu. O tym też pisze Biblia.

Powoli jest przywracana ta prawdziwa święta wiedza, naturalne Święte Małżeństwo, o którym wielokrotnie pisałam od lat... o którym także pisze Biblia w wielu miejscach... zrękowiny... i ślubna komnata, nasza już wyższa żeńska świadomość, która jest zjednoczona z Chrystusem. Sekretna Unia Niebiańskiego Mężczyzny i Niebiańskiej Kobiety.

Siostry Avalonu, jako Najwyższe Kapłanki/Boginie wywodzące się od Marii Magdaleny Sophi... to one pomogły zachować wielką Tajemnicę Marii Magdaleny o Wielkim dziele Wniebowstąpienia.

To ciągle bardzo trudny temat, nawet obecnie w czasie Wniebowstąpienia Ziemi i ludzkości... może 1 procent ludzkości na Ziemi rozumie ten temat... a może nawet i to nie?! To jest daleko posunięta biologia człowieka, i bez tych zmian w naszych komórkach nic się tu nie dokona. Zamanifestowana na Ziemi podczas Misji Jezusa Chrystusa, zwanego często Jeszua... i całej żeńskiej krwi Chrystusa, Jego Matki Marii i Marii Magdaleny Sophi. To Najwyższe Kapłanki Żeńskich Linii Chrystusa, opisane w wielu rękopisach i pilnie strzeżone.

Podczas Wniebowstąpienia Jeszuy/Jezusa Chrystusa, cała ta linia pomagała Jezusowi, znani byli jako Rybacy w Galii. Matka Jezusa pochodziła z tej samej linii i wywodziła się z linii bezpośrednio od Marii Magdaleny Sophi. To była Sekta Nazareńska. Wniebowstąpienie Jezusa nie byłoby możliwe bez żeńskiego aspektu, ponieważ to żeński aspekt jest bardzo ważnym komponentem ciała świetlistego i duchowych skrzydeł Niebiańskiego Człowieka.

Słoneczny Chrystus Maria to Potrójna Słoneczna Bogini, która obecnie powraca na Ziemię, z wieloma ukrytymi kodami światła, które ostatecznie przebudzą Ziemię. Najbardziej ta wiedza została zachowana we Francji w starych Katedrach poświęconych Matce Bożej. To jest potężny temat, wspominałam o tym w moich książkach, również o ciele Kathara... ale tutaj skupię się jedynie na Świętej Matce Sophi, jako Boskiej Słonecznej Linii Krist/Sopia, która obecnie zapala 5 element eteru, swoim Kryształowym Różanym Sercem... a z wnętrza tego Serca objawi się Królestwo Boże i Najświętsza z Najświętszych Sophia... i w tej samej chwili skończy się kontrola Ziemi przez siły lucyferyczne.

Pani Wszechświata powraca i wskrzesza nasze ciało świadomości... budzi się Święta Tajemnica Słonecznej Wody Ognia, poprzez zanurzenie w boskich elementach eteru, który oczyści naszą krew i duszę. Każde włókno naszej istoty będzie nasycone oczyszczającymi duchowymi wodami i będą wymazane duchowymi wodami, wszystkie zniekształcenia w naszych komórkach. To będzie namaszczenie Boską Ognistą Wodą i odbędzie się masowe wielkie odrodzenie świadomości.

Potrójna Bogini Słońca, Soniczny Filar jest związany ze zmartwychwstaniem Kosmicznego Chrystusa.

Jeszcze wczoraj nie miałam zamiaru na ten temat pisać... lecz kiedy wieczorem usiadłam na kanapie, ujrzałam wprzódy znaną mi już szmaragdową kulę, utkaną z różnych geometrycznych form, migotała i delikatnie huśtała się w przestrzeni, około 1 metra przed moimi oczami... i nagle w połowie tego dystansu między tą szmaragdową kulą i mną zobaczyłam przesuwający się kryształowy lotus, który mogłam położyć na własnej dłoni. Kryształowy lotus płynął przede mną z prawej na lewą stronę, niczym statek, lekko kołysząc się na boki... za kilka sekund pojawiło się kilka takich samych lotosów, płynęły równo, jeden za drugim... i mogłam je zatrzymać w jednym miejscu za pomocą mojego wzroku... i mogłam odwrócić ich trasę... więc dało mi to do myślenia, że ta energia płynie z mojego ciała... a jeszcze trochę później pojawiły się inne już bardziej zaawansowane formy kryształowych kwiatów... i zrozumiałam, że to jest czas... że wchodzimy w inny świat... to się właśnie dzieje... chociaż to trudno dostrzec naszymi ziemskimi oczami.

Ten świat jest jeszcze ukryty przed ludzkością, na Ziemi musi się jeszcze więcej oczyścić, podobnie w naszych ciałach... ale wokół nas pojawia się już ta potężna energia, kryształowo-plazmatyczna... dzisiaj rano też ją widziałam, tańczyła wokół mnie. W takim przypadku muszę usiąść albo mocno stanąć na ziemi, zachować równowagę, ponieważ ta energia porywa człowieka za sobą... dzisiaj miałam wrażenie, że moje oczy wypełniają się dziwnym płynem? Były jakieś inne... ale tam nie było żadnego płynu... a raczej jakby mi ktoś tam zainstalował szklane obręcze, przez które już inaczej widzę ten zewnętrzny świat. Nie umiem do tego właściwie podejść, to nowy element mojego życia... nawet o takim czymś nie słyszałam, ale wiem, że podczas tego procesu jest wiele zmian w obrębie naszych fizycznych oczu.

Jakiś świat kryształów wchodzi w moje pola... jak wiele lat temu wchodziłam w tajemnicze kule, które były ozdobione tysiącami żywych róż... a później odkryłam, że podobnie wyglądają witraże w Katedrach Najświętszej Panny we Francji. Pisałam o tym wiele razy, nie jest to nowość!

Ale nie trzeba mi wierzyć... to są moje osobiste doświadczenia, z którymi się z Wami dzielę, to mój zagadkowy wewnętrzny świat, który jest także jeszcze okryty głęboką tajemnicą przede mną samą. Płynę na jakiejś innej fali... po swoich przestrzeniach... zatopiona w moich marzeniach... i kieruje się tam, gdzie widzę lśniący piękny diament.

A żeby to mi jeszcze bardziej skomplikować, elektrycy, którzy ostatnio zmieniali w mieszkaniu elektryczne urządzenia, zainstalowali urządzenie, kiedy się poruszam, zapala się z niego świetlisty diament.

Vancouver
7 March 2023

WIESŁAWA