NOWA ERA

NOWE ŻYCIE 8-8-8
(CZĘŚĆ 3)
LINK! DO CZĘŚCI 2

Dzisiaj jest potężna data 08-08-08.

8-8-8  LWIA FURTKA - na naszej Planecie będą instalowane Energie Chrystusa co spowoduje szybkie budzenie się ludzkiej świadomości. Każdy kto jeszcze nie został aktywowany w dzisiejszym dniu będzie miał taką możliwość. W chwili połączenia się z nową energią automatycznie wejdzie na ścieżkę wniebowstąpienia.

Ziemia stoi w obliczu potężnej energii.
8 jest znakiem życia wiecznego,
symbol nieskończoności, obfitości, jedności.
8 - 8 - 8 daje wielkie przyśpieszenie.

Nadszedł czas, Amon Ra będzie aktywował stare połączenia z Syriusza. Ziemia zostanie podłączona do wiedzy z tego systemu gwiezdnego. Wielu z nas inkarnowało się w tym czasie z Syriusza, te osoby posiadają bardzo zaawansowaną wiedzę o Ziemi i Uniwersum. Część tej wiedzy będzie wykorzystana do wniebowstąpienia Ziemi do piątego wymiaru. Aktywowanie Lwiej Furtki da stałe połączenie z Syriuszem. Jednego z większych połączeń dokona Isis. Energie żeńskie doprowadzą do równowagi między energiami męskimi i żeńskimi. Isis ponownie zjednoczy porozrywane energie.

Od 1 sierpnia ludzkość doświadcza nowego przyśpieszenia i podnoszenia świadomości. Napływają energie, które mają nieograniczone możliwości z samego Serca Boga. Są udostępnione dla wszystkich tych, którzy przygotowali siebie na ten dar życia. 8 -8 - 8 zwana Lwią Bramą albo Królewską otworzy podwoje do dziedzictwa człowieka i będzie początkiem drogi w powrotnej podróży do domu. Energia Chrystusa-Maitreyi, której domem jest Syriusz stopniowo otworzy pamięć do zrozumienia kosmicznych Prawd, usuniemy błędy przeszłości, fałszywe wzorce i strach. Syriusz zasila energią nie tylko układ słoneczny, ale również całą galaktykę. Zawsze był duchowym prototypem dla Ziemi i odgrywał istotną rolę w rozwoju naszej planety. Spirytualne energie idą z Syriusza do czakry naszego słońca i przez promienie słoneczne wejdą na Ziemię. To co skryte zostanie objawione, znajdziemy klucz do wielu tajemnic.

8-8-8 daje okazję szybkiego przebudzenia. W dniu dzisiejszym na świecie będzie przebudzonych około 1% ludzi. Wtargnięcie w ciała wyższej energii otworzy kryształowy kod w postaci czterościanu, który istnieje w kodonie każdego aspektu DNA znajdującego się w obrębie każdej komórki organizmu.

W dawnych czasach "Rekordy Pamięci" były ukryte głęboko w ziemi. Główna matryca wszystkich kodów znajduje się w Wielkiej Piramidzie w Gizie strzeżona przez Sfinksa.

Miesiąc sierpień zaczął się od nowia (zaćmienie słońca), w nasze życie wchodzą nowe początki, nowe spojrzenie na wszystko co jest dla nas ważne. W tym dniu warto zakończyć ze swoją negatywną przeszłością, rozwiązać problemy, które zatykają nam kanały do Najwyższego Źródła. Aby rozwiązać swoje problemy musimy zerwać stare przyzwyczajenia, nałogi, zatrzasnąć za nimi stare furtki. Musimy zrozumieć prawdziwość życia, odróżnić istotę zła i dobra. Poruszajmy się swoją drogą naprzód, ale wprzódy rozeznajmy właściwie cel naszej podróży.

Pamiętaj! Każde narzędzie: medytacja, modlitwa, techniki duchowe ... ect ... są bezowocnymi drzewami dopóki nie zostaną poruszone przez serce. Wszechświat wie jaką naturę ma człowiek i jakie nim kierują intencje. Najważniejsze dla nas aby uaktywnić własną bramę miłości a wówczas Najwyższe Energie wpłyną w nasze ciało bez żadnego wysiłku.

8 sierpnia obudził się w Marsie, razem z Uranem wyciągają nas z przeszłości, zmieniają się sytuacje i szybko wzrasta energia. Nowa energia wnosi wiele nowych pomysłów, które wynikają z łączenia się Merkurego z Neptunem wciągając nas w Boski Plan. Od 8 sierpnia Ziemia w ciągu 4-ch dni przejdzie w kolejny cykl przyśpieszenia. Lwia Brama otwiera się przy pełni Księżyca, będzie otwarta do 12 sierpnia. Następnie 13 sierpnia Venus zarządzana przez słońce wejdzie do 5-tego domu Lwa. W tym dniu nadejdzie Bogini Ognia i zaleje potężną energią Ziemię. Ognista Bogini jest manifestacją Sekmet. Już od 9 sierpnia na Ziemi będą wirować czyste energie uzupełnione przez energie Księżyca. Cały ten proces będzie regulowany przez Uran - Planetę nagłych zmian.

16 sierpnia zaćmienie Księżyca przyniesie dwa połączenia, które będą zapowiedzią naszej nowej koncentracji. Połączenie Słońca z Neptunem uruchomi nasz duchowy plan. Do akcji wejdzie Saturn - zdyscyplinowane podejście w celu dokonania zmian. 16-go sierpnia będą budzić się nasze emocje i pragnienia aby oddalić się od przeszłości. Wielu z nas poczuje nacisk, mocniejsze popchnięcie albo odwrót aby łatwiej można było pójść za nową falą.

24 sierpnia pełnia Księżyca postawi wielu na nowych pozycjach, popłyną nowe wypowiedzi i ujawnią się nowe związki. Pełnia Księżyca rozszerzy poczucie celu, pasji, wyniesie do większych dynamicznych działań w celu uzupełnienia własnych luk blokującym nam dalszą drogę.

W dniu 22 sierpnia Merkury w opozycji z Uranem da gwałtowny cios, może zdarzyć się wiele nieoczekiwanych zdarzeń, które zwiększą tępo i ułatwią nam wejście w nową fazę życia. W tym czasie należy wyciągnąć rękę do pojednania i z pełną odpowiedzialnością swobodnie poruszać się po przeszłości, już bez żadnego obwiniania nikogo za swoje życie. Należy rozwiązać wszystkie problemy, już nie uciekać od zaistniałej rzeczywistości, wyjdźmy im na spotkanie, nie kryjmy się w ich cieniu. Należy stworzyć korzystny odpływ negatywnych energii i właściwą drogę w przeciwnym kierunku.

Ognista Energia w dniu 27 sierpnia skrzyżuje się z Saturnem, będzie to kluczowy dzień na wielkie zmiany w naszym życiu.

W dniu 08-08-08 będą aktywowane różne furtki - większe i mniejsze. Niektóre otworzą się w oka mgnieniu, inne będą wymagać więcej czasu. Ważne są nasze intencje i rozeznania wszystkiego co robimy. Musimy jasno zdać sobie sprawę z celu, nie należy umieszczać siebie w żadnej energii, które mogą nam zaszkodzić. Bądźcie ostrożni ze wszystkimi inicjacjami, zbyt naiwne ślubowanie nie wiadomo komu nie pozwala iść naprzód, zatrzymuje w miejscu inicjacji. Łączcie się tylko z Najczystszym Sercem Boga. W tym dniu pomoże oczyścić wszystkie inicjacje, pomoże zerwać z nałogami. Ta faza oczyszczenia będzie utrzymywać się aż do końca sierpnia. Oderwijcie się od źródeł innych energii, iluzji własnych nieświadomości. Proces oczyszczania dla wielu osób może okazać się bardzo bolesny.

Aby wejść w nową fazę życia należy wybalansować wszystkie swoje systemy energetyczne
i połączyć się z Najwyższym Źródłem. Musimy zamanifestować swoje chęci i rozświetlić swoje drogi, stworzyć tylko jedno połączenie, oczyśćmy się świadomie i podążajmy tylko za jednym wzorem - wołajmy Boga aby nas przemienił, by stransmutował stare energie na nowe. Doświadczmy Jego Łask.

Pomyślcie jakie zbędne ślubowania poczyniliście w swoim życiu, zdejmijcie z siebie ten zbędny bagaż, proście Boga o prawdziwe rozeznanie i odwołajcie wszystko to co wam stoi na drodze, proście o zrzucenie klątw ... w nowym wyzwaniu życia droga musi być wolna i czysta.

Oświadczam,
że w swojej niewiedzy pomyliłem/am drogę.
Boże, proszę oczyść mnie z iluzji,
które się we mnie zakorzeniły.
Pokaż mi czyste możliwości,
niech wzrastam tylko w Twoim Świetle,
karmiony Twoją Miłością.
Chce przebudzić się w Twoim Królestwie!

Przebudź w moim sercu moje ziarenko świadomości,
uzdrów mojego ducha, moje ciało,
pragnę podążać tylko za Twoją Miłością
i świadomie wyznaczam sobie tylko jedną drogę
oświetloną Twoim blaskiem!

Niech Twój Boski rytm
towarzyszy mi od dziś po wsze czasy
Niech się tak stanie! (3x).

8 sierpnia rozpoczyna się Olimpiada w Chinach. Starym zwyczajem jest to czas pokoju. Potężne masy ludzi koncentrują się na pokojowej walce. W takiej chwili wznosi się masowa świadomość.

Numerologiczny obraz daty 08-08 - 2008 = 26/8
Balans, odpowiedzialność, moc, autorytet.
Wibracja pionierska zakotwiczona w Mądrości Boga.
26 000 lat kosmiczny cykl - okres, który przynosi wolność i nowe wyzwania.
26/8 karmiczny numer - czas wielkich rozwiązań, sukces.
888 - symbolizuje sekretny Numer Chrystusa - Mądrość i Miłość.

Ludzkość dostaje: Złoty Klucz, którym otworzy Bramy Słońca i Srebrny Klucz, który da możliwość otwarcia świadomości duszy.

Przebudźcie się i doświadczcie Miłości i Łask samego Boga. Dzisiaj dostajemy Prawo przeniesienia się do Wiecznego Życia.

Namaste

Vancouver
8 Aug. 08

WIESŁAWA