NOWA ERA

NADCIĄGA NOWA EPOKA

Patrząc na świat w tej chwili, wydaje się to być mało prawdopodobne, że będzie mile widziany ten świat, który ma nadejść w bliskiej przyszłości. Dużo ludzi oczekuje tego nowego świata, tylu o nim pięknie mówi... ale wielu tak naprawdę nie wie, na co naprawdę czeka, wielu nie zdaje sobie sprawy, jak wygląda Wniebowstąpienie człowieka... dużo tych duchowych ludzi zapewnia, jak będzie wyglądać nasze przyszłe życie... a tak naprawdę mało to kogo obchodzi, że o tym zadecyduje Duch, który rozwija się w człowieku... to On ustawi nowe prawa i przywileje, i ustawi je sprawiedliwie, nie według ludzkiego widzimisię i tego ludzkiego bajania, wielu z nich to rzesza guru i awatarów, którzy już ustawili nowy porządek świata, swoje nowe długoterminowe programy... ale nie mają pojęcia, co się zdarzy jutro?

Wszyscy jakoś zapomnieli, że ta nasza Ziemia ma jeszcze innego Właściciela – Prawowitego... i na ten nasz świat wjedzie Wielki Woźnica tych tysięcy rydwanów, dzisiaj kulawych z połamanymi kołami, w tym wielu guru i awatarów, których trzeba będzie uzdrawiać, aby mogli wieść na ziemi inne życie. Ten Wielki Woźnica jest Panem Złotych Rydwanów, to jego Armia, która pokona na Ziemi cały fałsz i kłamstwo... i przepędzi najeźdźców.

I kto tu naprawdę jest tym prawdziwym władcą tej Ziemi, o którą dzisiaj toczą się takie potężne zapasy... tych, co tak na siłę wskrzeszają w sobie tę iskrę, aby zostać królem tej Ziemi... i ileż to tych iskier zostaje obecnie wskrzeszanych, iluż to nosi na swoich głowach fałszywych koron... iluż to ludzi kreuje się na świętych... a nawet męczenników, za którymi rusza multum ludzi i kruszą swoje kopie o wielkie imię tego człowieka, nowego zbawiciela tej Ziemi... który gdzieś tam poległ między mieczami dobra i zła... i znowu pojawia się jakaś tam nowa iskra, taka samozwańcza, a nasze koło życia nadal się kręci na swojej starej osi... i znowu pieje kogut, jak każdego ranka.

A trwanie tego Nowego Świata należy do innego Promienia Życia, z wyższego świata, który odbierze okupantowi Ziemi jego władzę, którą teraz sprawuje...

pewnie wiele osób już to zakumało, o czym ja tu teraz piszę... kto nie... nadal będzie biegał za ziemskimi guru i swoim kołem czasu...
a to wszystko się zadzieje już w niedługim czasie...

a ty człowieku, otwórz swój umysł...
i jak są ślepi ci, którzy nie dostrzegają tych starych odwiecznych prawd.

Już niedługo nadejdzie z wielką mocą siła, która rozegra tu wielką bitwę i sprowadzi na nas nową epokę, która zmieni niewyobrażalnie życie na Ziemi... i runą wszystkie nasze plany... bo ten Wielki Woźnica wyzeruje nasze koło życia. Ustawi od nowa swój zegar i podłączy do niego własną Iskrę. A ta Iskra przebudzi w ludziach ich Ogniste Litery i zmieni ich życie.

Dziś płaczesz człowieku na Armagedon, jutro uznasz go za zbawienie...
dziś jesteś jeszcze pogrążony w ciemności...
a jutro będziesz światłem i miłością.

Vancouver
25 Aug. 2022

WIESŁAWA