NOWA ERA

NA PROGU NOWEGO
(CZĘŚĆ 1)
LINK! DO CZĘŚCI 2

W tym roku rządzi nami bardzo ważna liczba „23”... to bardzo szczególna liczba, a kiedy jeszcze pojawia się w odpowiednim towarzystwie, dzieją się cuda.

Jest to Liczba Budowniczych Mistrzów, a kiedy oni pojawiają się w naszym życiu należy oczekiwać dużych zmian... i właśnie takie mamy czasy, przebudowa tej Ziemi i nas samych. Dlatego nie jest to łatwy czas, tylko dokładna przebudowa wszystkiego, co nas otacza i naszych energetycznych ciał i stworzenie nowego życia... już w innym wymiarze rzeczywistości.

Liczba 23 reprezentuje nie tylko wielką twórczość, wyobraźnię, artyzm, przede wszystkim wprowadza nas w świat bezwarunkowej miłości. Ten rodzaj miłości nie ma nic wspólnego z tą naszą przyziemną, to rodzaj czystej miłości.

Kiedy ten numer stanie przy tobie, znaczy, pomagają ci twoi Aniołowie i Wniebowstąpieni Mistrzowie lub Wielcy Budowniczy. Aniołowie są posłańcami ze świata duchowego, niosą przesłanie od Boga, które daje nadzieję... inspiruje i zachęca.

Liczba 23 mówi, że jesteś na właściwej ścieżce, robisz to, co powinieneś robić. To potężna liczba kojarzona z nowymi początkami i kiedy pojawi się w naszym życiu, zawsze dojdzie do dużych zmian. Ale tu należy również się skłonić w kierunku naszych duchowych opiekunów. Nie jesteśmy na tym świecie sami! Toteż sobie sprawdźcie datę swojego urodzenia, może być ważna, szczególnie kiedy zamienicie rok urodzenia na obecny rok, wyjdzie wam cel życia na obecnej ścieżce w bieżącym roku. Ukażą się wam nowe widoki, jakich wcześniej nie było widać.

Dlaczego? W tym roku zaczyna się tworzyć związek Bliźniaczego Płomienia... liczba 23 działa mocno na duchowym poziomie, ale trzeba się trzymać właściwego kursu... bo można także pobłądzić. Jak każda wibracja, tak samo liczba 23 ma 2 bieguny.

23 to 2 i 3:
-2: stabilność, współpraca, obowiązki... negatywny jej biegun, to wszystko, co przeciwne dwójce i czyni tą mocną dwójkę bardzo słabym numerem.
-3: inspiracja, realizacja, postęp.
Te dwa połączone z sobą numery (2+3) mocno zaowocują atrakcyjnością, człowieczeństwem, ekspresją, ponieważ ta osoba ma wsparcie z Królestwa Niebieskiego.

3 to trójca, z którą są powiązani Wniebowstąpieni Mistrzowie, to liczba duchowej tajemnicy.
2+3=5, a piątka oznacza zmiany, wolność, podróże... tym razem na lepsze, z tymi pozytywnymi wibracjami (2, 3) pokonasz wszystkie przeszkody, toteż popatrz na siebie, jak wibrujesz z tymi cyferkami.

Jeśli pozytywnie, to znak, że Bóg jest z tobą we wszystkim, co tu robisz, czego się tylko podejmiesz powinno zakończyć się twoim sukcesem, osiągniesz swoje cele, chociaż może to trwać nieco dłużej, niż ty oczekujesz. Wszystko zależy, w jakim towarzystwie spacerujesz... i to ci ukaże numerologia.

Numer 23 połączony jest z 37, więc zajrzyj głęboko w swoje wnętrze, co tam nosisz we własnych kielichach, nad czym należy jeszcze popracować? A jeszcze jest ciekawiej, kiedy Numer 23 jest połączony z kombinacją 7, 77, czyli jesteś w zgodzie z wyższym celem własnej duszy. Ilekroć ta potężna Liczba 7, 77 pojawi się w twoim życiu otrzymasz przewodnictwo od Archaniołów i Wniebowstąpionych Mistrzów.

Numer 77 wzmacnia moc wibracji, rezonuje z wysoką duchową wibracją, wnosi duchową mądrość, moce psychiczne, czyli przebudzenie twoich duchowych możliwości.

Liczba 7 wskazuje na szczęście i pomyślność, podwyższa duchową świadomość.
Liczba 77 to pozytywne zmiany i razem połączona, wynosi nas do liczby 5 (7+7=14/5). Jest to wskazówka... w twoje życie wpłynie coś nowego. W kontekście 77 to twój duchowy rozwój, a jeszcze inaczej to wygląda, kiedy w nasze życie wpłynie Numer 777. Przekazuje specjalne przesłanie, potrójna 7, to wyjątkowa wibracja, Boskie Królestwo... i obfite nagrody.

Liczba 777 to też pobudka dla ciebie. Boskie Królestwo dokonuje pewne zmiany... toteż i ty musisz zmienić swój styl życia (zajrzyj w swoje kielichy), im więcej wprowadzisz w siebie pozytywnej energii, tym więcej przyciągniesz do siebie bożych błogosławieństw.

I śmiało, proś o wszystko, a będzie ci dane! Ale i ty musisz nawiązać kontakt ze Wszechświatem... odblokuj swoje serce i umysł i już nie mów, że nie jesteś nic warty... i bądź gotowy na przemiany w swoim życiu!

Kiedy Wszechświat jest zadowolony z ciebie, zmieni się twoja różniczkowa matematyka i boski rachunek będzie już inny, małe cząsteczki będą zastąpione większymi. Rachunek prosty... z małych ilości, odpowiednio zarządzanymi, czynimy duże... i tak samo dzieje się z liczbą 7, możemy ją powielić do 77, 777, 7777 i więcej... a to jest już potężne oświetlenie w twoim życiu.

Numer 7777 mówi ci - powstań i walcz! Nawet wówczas, kiedy wszystko okazuje się ponad twoje siły. Rozczarowania i niepowodzenia nie powinny cię zatrzymać, kończyć twoich projektów. Masz w sobie potencjał, więc walcz, masz już w sobie duchową inteligencję, bo to jej musisz użyć... walczyć z sercem, aby nikomu nie zrobić po drodze krzywdy. Pnij się na swój szczyt, ale nie po trupach innych, a Boskie Królestwo udzieli ci swojej pomocy i swoje dary. 7777, tu marzenia się spełniają, oprócz mocy mózgu, ktoś błogosławi cię charyzmą, pasją i odwagą. To też wskaźnik, masz mnóstwo szczęścia... ale pamiętaj, tego wszystkiego nie bierzesz ze złotej tacy tylko dla siebie, chociaż to ciężka praca i ci się to należy. Ale tak wygląda praca z Boskim Królestwem, im więcej dasz, tym więcej otrzymasz i jeszcze bardziej wzmocnisz swoje energie.

A teraz popatrz, co się dzieje w naszym dzisiejszym życiu... popatrz na daty!

1. Data 23 - 02 - 2023
a. 23 - 2 - 2023 = 14/5 ... 14=7+7
b. 23+2=25/7, 20+23=43/7... 25+43=68/14/5 (2x7)
c. 23+23=46/10/1... 46+4=50/5.

W tym układzie mamy także wibrację 77, która razem daje 14/5, czyli 14=7+7, czyli następne ukryte 2 siódemki... toteż razem jest ich 4 = 7777.
14/5 to bardzo ważny karmiczny numer (o tym napiszę później)
i inny karmiczny numer 68/14/5.

2. Data 22 - 03 - 2023
a. 22-3-2023=14/5
b. 22+3=25/7... 20+23=43/7, 25+43=68/14/5
c. 22+23=45/9... 45+3=48/12/3

3. Data 12 - 04 - 2023
a. 12-4-2023=14/5
b. 12+4=16/7... 20+23/43/7... 16/7+7 (2023)=23/5
c. 12+23/35/8... 35+24 (4+20)=59/14/5.

Na przestrzeni krótkiego czasu (luty, marzec, kwiecień), mamy podobne numery, które wpłyną bardzo mocno na nasze życie.

Budzi się Gwiazda Lwa i musimy zwrócić oczy na słowa Biblii, a dokładniej rzecz ujmując na Objawienie Św. Jana (9.11). Tutaj jest opisany Abaddon, jako Niszczyciel-Anioł otchłani, upadła czarna gwiazda, która chce popchnąć ludzkość do otchłani. Męczy na świecie ludzi swoim żądłem skorpiona, każdego, kto nie ma pieczęci na czole, tych mu nie wolno skrzywdzić. Czarna Gwiazda Abaddon w Centrum naszej Drogi Mlecznej jest tym, co się łączy z Bestią 666. Żywi się żywymi istotami i wysysa siłę życiową... i jeśli w tym miejscu nie przesuniemy energii planetarnej, kiedy nie wyrównamy z Czarną Gwiazdą Abaddon w centrum Drogi Mlecznej, upadłe istoty wdrążą swoje mechanizmy kontroli w nasze umysły na Ziemi, wprowadzając swoje plany.

Ale ten stan rzeczy się zmienia, mówią nam to numery, ważne daty. Planetarna Laska Ziemi zostanie wyrównana z Czarną Gwiazdą Abaddon i usuniemy fałszywą macierz z ludzkiego genetycznego zapisu, przez Niebieskie Pióra Aquaferionu. Kiedy to się stanie ruszy Nieskończony Boski Rachunek, który tworzy Kosmiczny Zegar w naszym Wszechświecie. Powrócą Strażnicy 12 Filarów i Architektura Kryształowej Katedry, blokując wszystko, co nie należy do tego systemu. Upadną wszystkie istoty, które zdecydowały, że będą naszymi bogami. I tak się skończy ten czas dla proroków zagłady.

Wielki Biały Lew został stworzony przez Niebieski Promień Matki. Jest z Rasy Kotów-Lwów/Sfinks. Serce Białego Lwa znajduje się w 12 wymiarowym Centrum Energii (12D). To jest węzeł, Portal Gwiezdnych Wrót. Ten Portal jest zakotwiczony na Siatce Złotego Orła.

Siatka Złotego Orła jest pod opieką Złotego Promienia Serafinów (horyzontalnych linii czasu) i jest to wielowymiarowa planetarna sieć. To nasza zbiorowa świadomość i żywych istot, które tworzą pola Ziemi, dosłownie jest to zbiorowa świadomość, która zawiera zapisy duchowych linii krwi, anielskiej linii genetycznych Serafinów... a to jest cała historia Rodziny Michała na naszej planecie i poza nią.

Rodzina Michała i ci, którzy mają ptasią genetykę i pamięć Serafinów, są świadomością, która łączy się z Siatką Złotego Orła To wszystko jest również związane ze Strażnikami Graala. Są to grupy dusz, które są zaangażowane w ukryte galaktyczne historie i w ochronę Ziemi.

Serce Siatki Złotego Orła posiada bardzo ważny globalny dostęp kontrolny, który znajduje się w Iranie (w 10 wymiarowych Gwiezdnych Wrotach) I stąd na tamtym terenie te wszystkie niepokoje... i to od wieków, to jest walka o przejęcie tych wrót... i teraz popatrzcie, kto o nie walczy, aby je przejąć... a kto ich broni, to wiele wam wyjaśni dzisiejszą sytuację na świecie. Jest to wojna o ramy czasowe i dlatego tam tyle ognia, wojen i innych wstrząsów. Tam jest też zainstalowany fałszywy archanioł Michał... ale ja osobiście silnie wierzę, że Prawdziwy Archanioł Michał utrzyma w swoim władaniu te tereny.

Jak wygląda Archanioł Michał?
Tak w całej krasie pokazał mi się w roku 2000, wówczas miałam z Nim spotkanie w całej krasie. Opisałam to w książce „W czepku urodzona”. Opisałam tak, jak widziałam, w tamtym czasie mnie mocno chronił przed inwazją demonów, które nieustannie czyhały, aby mi zrobić krzywdę. Wówczas jeszcze nie wiedziałam, z kim i z czym się mierzę i miałam blade pojęcie o samym Archaniele Michale. Wzbogacałam tą wiedzę przez następne 23 lata.

Demony usiłują zniszczyć wszystko, co daje dostęp do Królestwa Niebieskiego, do wielowymiarowej Rodziny Chrystusa (Kryształowa Gwiazda).

I tu ponownie wróćmy do Liczby 23, która jest przypisana do Kryształowej Gwiazdy Lwa. To w tej wibracji jest uruchomione nasze ciało świetliste, ta liczba jest tym kluczem do przebudzenia i oświecenia - 14/5, kod 14 - 14 Pokolenie Chrystusa i 5 Wolność.

Liczba 23... o tyle stopni jest przesunięta oś pionowa orbity Ziemi wokół Słońca. To odchylenie powoduje dzisiaj, że Ziemia się chybocze, niczym bączek który zwalnia. Z tego powodu biegun północny cofa się w Zodiaku, przechodząc z Epoki Ryb do Ery Wodnika. Cała epoka, potrzeba około 26 000 lat, aby ten proces się dokonał, znaczy, proces formowania się Układu Słonecznego. Wszystkie rzeczy dzieją się w układzie piątkowym lub podzielone przez nie, lub w inny sposób związany z piątkami. To jest tak zwane „Prawo Piątek”... czysty chaos... nić życia, usunięcie separacji.

Ludzkie komórki płciowe mają 23 chromosomy, inne komórki ludzkie posiadają 46 chromosomów, ułożonych po 23 pary... to wszystko ma związek z naszym ciałem świetlistym, z Merkabah... z Pegazem - skrzydlatym koniem... a Merkabh, to Biała Gwiazda na skrzydle Pegaza. A wyzwolenie się Merkabah to nic innego jak przywrócenie oryginalnej Matrycy z Liry. To szablon Potrójnego Męskiego Kosmicznego Chrystusa i Białego Słońca i Kosmicznego Różowego Słońca w Konstelacji Liry, która następnie migrowała do Pegaza poprzez Kosmicznego Ojca Mer-Lwów.

Kosmiczny Ojciec, Różane Diamentowe Słońce wyraża się w nas, jesteśmy wpleceni w kody Berła w warstwach 5D. Kiedy budzi się w nas Energia Kundalini, aktywuje się Słoneczne Jajo i następuje odrodzenie.

Obecnie świadomość w naszym Układzie Słonecznym przechodzi swój własny poziom inicjacji słonecznej, płyną zwiększone ilości plazmy słonecznej... i mamy wiele zaciemnień Słońca, które zmieniają dzień w ciemność (pisałam na ten temat w książce „Koniec czasów”) i zaciemnień w naszych umysłach... kiedy te nowe energie nas zalewają. Ostatnie emisje plazmy słonecznej oddziałują na jonosferę Ziemi, zmieniając szybko kształt i kierunek pola magnetycznego, wytwarzają intensywne zorze polarne, które zwiększają zasięg ziemskiej fontanny plazmy. To jest dowód na to, że przechodzimy przez coś nowego, ważnego, szybko postępująca ewolucja ludzkości. Jesteśmy w bardzo ważnej podróży, póki co Ziemi, ale już pchamy własną ewolucję świadomości na inną ścieżkę i rozbijamy stare energie, które nam w tym przeszkadzają.

I coraz częściej mamy wrażenie, że jesteśmy przeciągani przez ucho igielne... u mnie to się dzieje dosłownie, moje uszy są zablokowane od dłuższego czasu... a przechodziłam nawet przez całkowitą utratę słuchu. Wygląda to tak, jakby mi jakaś energia lub ciśnienie zatykało prawe ucho i czuje tam nawet ból, ale czym wyżej jestem nad poziomem morza, coraz lepiej słyszę, nieskazitelnie, czuję się jak ryba w wodzie w wysokich górach, a jeszcze lepiej, kiedy lecą samolotem. Wszystkie problemy ustępują, znaczy jest to kwestia ciśnienia w głowie. Ogólnie biorąc czuje w moich uszach kłucie, swędzenie, ból, wyraźnie czymś się zapychają... obecnie zwalnia się ta blokada po prawej stronie i przemieszcza się do lewego ucha. To sprawia, że inaczej rozumiem pewne zgłoski. Następuje tu wyraźna zmiana energii i zmienia się moje słyszenie... pojazdy, które mam jeszcze przed sobą, słyszę już za mną. To są już objawy Wniebowstąpienia, w komórkach działają już wyższe częstotliwości energii.

W drugiej części wyjaśnię znaczenie liczb, jakie pojawiły się w części 1.

cdn...

Vancouver
28 Feb. 2023

WIESŁAWA