NOWA ERA

MERKABA - GWIAZDA DAWIDA

Czyli tworząca się Triada, która odbuduje nasze energetyczne zniszczenie, przywróci do równowagi nasze odwrócone energetyczne sieci... a na tej Triadzie będą budowały się następne, już bardziej zaawansowane... ale to już bardzo zaawansowana wiedza i odbędzie się dalej w czasie... póki co musimy zrozumieć ten najbardziej prosty schemat Merkaba.

Merkaba na tym poziomie, odwróci utraconą równowagę i wszystkie zniekształcenia. Żeński pierwiastek to proton.

Obecnie nasza Triada musi być przebudowana i musi przejść jeszcze więcej poziomów częstotliwości aż do ekstremalnych wysokich wibracji Pól Kryształowej Gwiazdy.
Triada – Fala Trójcy, czyli doskonała równowaga między elektronem i protonem, która tworzy nasze pole neutronów, czyli pole punktu zerowego. I tak się budzi Kosmiczna Świadomość. Gdy tworzone są neutrony dostajemy się z powrotem przez to pole (okno neutronów) do Rdzenia w Centrum Galaktyki... wejdziemy na tą oś czasu.

Okno neutronowe to Portal 13, gdzie dostajemy się do Łuku Matki i Rdzenia Drogi Mlecznej. Jest to połączenie z siedmioma niższymi niebiosami (nasze obecne wznoszenie się...). To ta Arka, Kosmiczna Matka... Łuk Matki jest 13 Bramą.

Przez tą Bramę, Kosmiczna Matka, w swoim czasie przejdzie do Okna Neutronowego, czyli Punktu Zerowego... i wyjdziemy z tego Wszechświata. To Święta Matka uzdrowi nasze zniekształcenia w oknie neutronowym i przekoduje punkty wirowania 12:12 albo Łuku Ojca, jest to pierwiastek eteru.

Kiedy człowiek przejdzie przez ten Portal jest w stanie stworzyć Kosmiczną Triadę, czyli posiądzie cały kod żywego światła. To także daje połączenie z Portalem 13 i zyskujemy połączenie z Wiecznym Źródłem.

Ciało Merkaba zawiera dwie obracające się w przeciwnych kierunkach spiralne energie świadomości, są już zrównoważonym Ciałem Świetlistym, męsko-żeńską przeciwbieżną spiralą energii świadomości. Tylko taki szablon ciała świetlistego da hasło do odciśnięcia kodów DNA i RNA.

DNA – zasada męska
RNA – zasada żeńska
i obie muszą być w równowadze, aby ta machina odblokowała nasze 12-niciowe DNA, aby wszystko poszło w ruch. Tu muszą zaistnieć doskonałe matematyczne wartości i wszystko musi się odbyć zgodnie z ruchami wskazówek zegara, jednak żeńskie energie muszą wibrować przeciwnie do wskazówek zegara.

I tak zadziała nasz kosmiczny zegar, wszystko musi być w swoim czasie, według kosmicznego zegara, czyli Kosmicznego Krzyża.

Sześcioramienna Gwiazda to jest właśnie taka energetyczna równowaga na wcześniejszych etapach budowania się Komunikacji z Najwyższą Jaźnią, wewnętrznym światłem. Zdolność czuciowa Gwiazdy Dawida... jest to Biała Kula z 12 wymiarowym Białym Promieniem, który pochodzi z 12D.

12 wymiarowy Biały Promień otworzy wszystkie 144 subharmoniczne struny, czyli otworzy 12 niciowe DNA. To jest już krzemowa matryca, która zawiera Kody Wiecznego Chrystusa.

Vancouver
25 Nov. 2022

WIESŁAWA