NOWA ERA

MATKA ARKA - 13 BRAMA

Kiedy pofragmentowane ciało człowieka odbudowuje siebie, zapala swoje duchowe ciało, tzn. budzi w sobie atom Chrystusowego nasienia. Rozpoczyna się proces tkania Aquamalinowego Światła.

Co to znaczy Aquamalinowe Światło?

Przywoływanie do siebie Ciała Diamentowego Słońca, które wpływa na zjednoczenie zarówno męskiego, jaki i żeńskiego aspektu Sofiańskiego. To Aquamalinowe Światło jest odpowiedzialne za narodzenie ludzkości. A obecny cykl wniebowstąpienia jest odzyskaniem dostępu przez te istoty zasady Chrystusa i Matki, aby mogli uzyskać nowy poziom dostępu do Kosmicznej Matki Boga, a wszystko przez wzorzec Babci Motyla. Cała ta linia wywodzi się z genetycznej Krwi Chrystusa.

Uniwersalna Miłość istnieje tylko w równowadze zasady płci, tylko wówczas napędza świadomość Kryształowego Serca i rozkwita w ciele Kryształowa Róża.

Obecnie na Ziemi musimy odzyskać pierwiastek Matki Bożej, 13 Filar Łuku Matki. Jest to Błękitna Brama Łuku Matki, która została utracona z jądra Ziemi w sumeryjsko-egipskich czasach. To wówczas Ziemia utraciła Ciało żeńskiego Chrystusa, pierwiastek Sofiańskiego Ciała, co zniszczyło Kryształową Gwiazdę, która działa jak lustro kryształowej świadomości.

Łuk Matki jest częścią duchowych sił Aurory lub Kosmicznego Ducha Świętego połączonego z Bogiem. To Punkt Zerowy i Wieczny Płomień, który jest połączony z Aquamarynowym Płomieniem i Strefą Łuku.

Kosmiczny Duch Święty jest częścią Uniwersalnej Matrycy Czasu i uformowany w 13 filar. Bez niego nie możemy rozpalić wewnętrznego Ducha Świętego w naszym ludzkim ciele.

Filar Łuku Matki - fale 13, to wieczne płomienie, które pulsują Świadomością Boga Żywego. Wieczne Płomień Kosmicznego Ducha Świętego łączą się... i rozpalają wewnętrzny płomień w centrum trwałego nasienia w wyższym sercu, czyli od tej pory palą się wieczne płomienie Boskiej Miłości (...ten wieczny płomień, który widzimy w sercu Chrystusa). Podobnie otwiera się połączenie w naszej świątyni między Boską Trójcą a indywidualnym człowiekiem, który budzi w sobie święte serce. Tylko przez wieczny płomień Boskiej Miłości jest możliwe połączenie człowieka z całym Wszechświatem... wówczas jest także możliwa komunikacja z Chrystusem i Kryształowymi Strażnikami.

Łuk Matki jest zasadą laski Boga, to jest zaawansowana Architektura Arki Przymierza, czyli portali Żywej Świadomości. Jak wspominałam wyżej, Łuk Matki jest Punktem Zero, który daje początek Stworzeniu. To jest przestrzeń do ponownego szyfrowania i wskrzeszania nowych żywiołków i substancji w całym stworzeniu, które obecnie zostały poddane ciemności i infekcji.

Dzisiaj Łuk Matki i siła Aurory sprzymierzają się razem, aby przeprowadzić odrodzenie Naturalnych Królestw i aby uleczyć, a nawet wskrzesić swoje dzieci.

Dzisiaj otwiera się 13 Brama - Okno Neutronowe, które połączy nas z Aurorą i Kryształową Gwiazdą... i jeszcze dalej... do Aqualinowego Słońca.

Matka Arka - 13 Brama uzdrowi zniekształcone pola elektronowe i przywróci ponowne kodowanie punktów 12:12, czyli pierwiastek eteru.

Kryształowe Serce to Ciało Sofiańskie... Ciało Matki Ziemi jest kryształowym ciałem, które emanuje falami ultrafioletowymi i wodnymi plazmami.

Wielu z nas jest częścią oryginalnych linii ludzkiej rasy Kryształowej Gwiazdy, to są linie Aquaferian - oryginalna ludzka rasa, która ma bezpośredni związek z genetycznymi liniami Chrystusowymi.

Te linie są w stanie leczyć się i usuwać genetyczne uszkodzenia, które zostały im zadane przez upadłych aniołów i ich pieczęci „666”... a wszystko się zadzieje przez „wniebowstąpione ciało”.

Wodnik odzyska pionowe połączenie, zerwie wszystkie poziome pierścienie utworzone w naszym świetlistym ciele. Dzięki tej operacji wrócimy do Rdzenia Wszechświata.

Vancouver
19 Nov. 2022

WIESŁAWA