NOWA ERA

MAJOWE ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA ROKU 2022

Zaćmienie Księżyca z 16 maja 2022 roku to nie tylko zaćmienie Księżyca, również przypłynęła na Ziemię ogromna ilość energii Skorpiona, toteż może się łączyć z wydarzeniami, które wyszły na światło dzienne pod koniec zeszłego roku. Dla wielu dopiero teraz mogą się ujawnić, dla wielu będzie to szok. Wielu spuści nisko swoje głowy, zobaczą, jak bardzo błądzili, będzie im głupio... ale dla wielu życie rzuci pod nogi ciężkie kłody, na ich drodze pojawi się wiele niebezpiecznych zakrętów a bez zrozumienia tego, co naprawdę się dzieje, nie można poruszać się prawidłowo, szczególnie kiedy ten okres naładowany będzie olbrzymią energią.

Skorpion nosi w swoim ogonie żądło i czerpie siłę z emocjonalnej strefy, toteż musimy tą strefę odpowiednio ogarnąć, nie dać się zamieść tym ogonem, kiedy się już wydaje, że wszystko jest w porządku... bo możemy ponownie wylądować w niekorzystnym miejscu. Oznaczałoby to, że los tego człowieka nadal jest pod kontrolą jakiegoś niewidzialnego zarządcy, nadal Saturn trzyma jego więzy przeznaczenia... do tego, człowiek dziś siedzi na niebieskim skrzyżowaniu, ale nie wie tak naprawdę – gdzie ma dalej iść?

Co mówi to zaćmienie na temat konfliktu na Wschodzie? Zaćmienie było
tylko częściowo widoczne nad Europą (tzw. półcieniowe), i co mówi?

-Rosja nie da się zatrzymać w najbliższym czasie, a kraj sąsiedni wyrządzi następne szkody. Zaćmienie Księżyca przechodzi ze Wschodu na Zachód przez znak powietrza (Waga) i znak wodny (Skorpion), co wskazuje na fale upałów, a następnie gwałtowne oziębienie. Będą huragany, ciężkie deszcze, może to już zdarzyć się w czerwcu. Podobnie będzie w Ameryce Płd. i Afryce, będą tam trudne warunki pogodowe. Spodziewane są również zmiany pogodowe w Indiach już w maju i czerwcu, pomimo że tam zaćmienie Księżyca było niewidoczne. Ogólnie Daleki Wschód będzie bardziej nerwowy i należy oczekiwać tam niezbyt przyjemnych niespodzianek, nie tylko pogodowych.

Co jest jeszcze zagrożone oprócz pogody?

Trzeba uważać na wielu politycznych przywódców na świecie, trzeba też zadbać o zdrowie, ktoś za wszelką cenę będzie chciał nam je zepsuć, podobnie z pieniędzmi, dobrobytem i osobistymi relacjami.

Ale będą i dobre dni, Jowisz i Pluton zwiększają swoją moc a w tym przypadku i nasza moc się zwiększa, lecz człowiek musi być w tym czasie bardzo uważny, nie być zbyt pewny siebie i nie posuwać się zbyt daleko... zanim postawimy krok naprzód – upewnijmy się, że nie wdepniemy w bagno.

Zaćmienie Księżyca 16 maja 2022 roku to tak zwana „karma bobra”, będąca wyzwoleniem, czyli przeznaczeniem duszy i jest to nasza zbiorowa karma... i trudno tu nie zauważyć, że to, co się obecnie dzieje, tyczy się nas wszystkich... i trudno tu gdziekolwiek uciec przed tym przeznaczeniem, dopada nas wszędzie i wszystkich.

Zaćmienie Księżyca w nocy odbija światło Słońca, czyli reprezentuje nasze emocje i podświadomość a Księżyc porusza się w cieniu Ziemi.

A jak my mamy podejść do tego wydarzenia?

ako wezwanie Wszechświata do nowego poziomu świadomości i nowe wskazówki do naszego rozwoju. W przestrzeni otwierają się dla nas nieznane i ukryte jak dotąd drogowskazy, znaki, sygnały, które ujawnią się w następnych miesiącach... toteż bacznie obserwujemy nadchodzące dni, tygodnie, miesiące, nie wolno niczego pominąć, spodziewajmy się nowej fali oczyszczenia, a to zawsze bywa bolesne, to dostęp do naszej podświadomości, do naszego podziemnego świata i stare rany zostają znowu rozrywane a wszystko jeszcze nadal niewidoczne dla naszego oka, chociaż podglądamy na wszystkie strony, nadal nie rozumiemy wielu rzeczy.

Stąd takie ruchy w tunelach, trzęsienia ziemi, wybuchy, wyważane są te ciągle ukryte drzwi do tajemniczych miejsc... i nie łatwo je wyważyć, ciemni strażnicy pilnują ich wnętrza, nie pozwalają zajrzeć do niewidzialnego świata pełnego brudnych tajemnic... ale wkrótce się odsłoni, a my musimy posprzątać ten bałagan i dalej płynąć z prądem, nawet w okresie ujawniania zdrad, odsłaniania się toksycznych ludzi, którym do tej pory ufaliśmy... a szczególnie bądźmy uważni na tych, którzy trzymają w swoich garściach władzę i mocno o nią walczą. Tu trzeba zachować czujność nie tylko w krokach, także w słowach, nie dajmy się zepchnąć w bagno, tu kłania się duża dyplomacja i wewnętrzna mądrość... a jak widać na świecie tej mądrości nadal ludziom brak... i pchają się do pociągu własnego zatracenia ze swoimi szabelkami w dłoniach. Dziś to nie sztuka być głupio odważnym, sztuka przejść przez bagno i nie zatonąć i przenieść tą wolność na drugi brzeg. To odważni budują most w ciemności, aby wszyscy mogli przejść na drugą stronę. Toteż nie grajcie bohaterów, tam gdzie nie potrzeba... nawet Jezus wymykał się w odosobnienie w chwili kiedy jego życie było zagrożone, wprzódy trzeba położyć pod to życie, pod budowę swojego domu, kamień węgielny, aby nasz dom był stabilny i nie runął na ruchomym piasku. My tu walczymy przede wszystkim o własną duszę... i to trzeba już wiedzieć... to nasza zbiorowa odpowiedzialność... samemu nie utonąć i nie pogrążyć jeszcze innych.

Budzimy Matkę Ziemię i przechodzimy przez wielkie zmiany. Saturn znajduje się blisko Księżyca i nadal stwarza trudności w komunikacji z innymi ludźmi...
ale mimo wszystkiego skorzystaj z tego, że podczas zaćmienia zasłony robią się coraz cieńsze i kiedy skupisz swoje intencje, możesz uzdrowić siebie i wejść w wyższy duchowy wymiar... wówczas przeniesiesz siebie w bezpieczne miejsce i jeszcze pomożesz innym.

Vancouver
16 May 2022

WIESŁAWA