NOWA ERA

ŁUK OJCA/MATKI - PODWÓJNA TĘCZA

Nasza duchowość, nasza prawdziwa esencja
schowana jest w nas...
ale została zagrzebana
brudem tego świata
i jak my ludzie
tego zagadnienia dobrze nie zrozumiemy
trudno nam będzie wyjść z tego błota...

i musimy także pamiętać
najpiękniejsze kwiaty lotosu wykwitają na bagnach
to tam zapuszczają swoje korzenie
i przez te ciemne wody
przebijają się do słońca...

i nie ma takiej siły
aby je pokonać
aby wstrzymać ich prawdziwą naturę
i ty człowieku jesteś takim lotusem...

Prawdziwy człowiek rodzi się z ziarnem Chrystusowym, czyli posiada w sobie ziarno Świadomości Chrystusowej. W swoim czasie to ziarenko budzi się w nim... i zaczyna wzrastać do wielowymiarowej świadomości. Nasi ziemscy kontrolerzy cały czas nas pilnują i próbują uszkodzić nasz system nerwowy i uszkodzić to nasze Złote Ziarno, które jest naszym dziedzictwem. Wymazują tą pamięć człowieka – Świadomość Chrystusową, na różne sposoby, jednym z bardziej znanych jest kontrola umysłu. W tym punkcie ich programu (a mają ich multum), dużą rolę odgrywają nasze światowe religie, które po części niosą w sobie prawdę lecz z drugiej strony bywają totalnie zakłamane. Jednak na Ziemię przychodzą istoty, którym ciężko wymazać Prawdę z ich pamięci. Religie zakrywają także działalność na Ziemi Fałszywych Bogów, którzy są twórcami kontroli umysłu.

Obecnie trwa na Ziemi naprawa zniszczeń, naszych prawdziwych boskich połączeń. Rozpoczęła się transmisja fali płynnej plazmy Kosmicznego Chrystusa, która przebudzi w ludziach nasiona Ciała Świetlistego. To jest cykl wznoszenia, który przywraca ludziom równowagę, którzy są na to gotowi... ale muszą mieć odpowiednio przebudzoną i rozwiniętą czakrę serca. Atom Nasion Świadomości Chrystusowej znajduje się w 8 czakrze, która rejestruje całą pamięć świadomości we wszechświecie. Zostało to człowiekowi skradzione, a to Wyższe Centrum Serca, zwane Kryształowym Sercem jest połączeniem ze Szmaragdowym Kryształowym Sercem Boga Ojca.

Kosmiczny Bóg-Ojciec emanuje jako Łuk Ojca, który jest połączony z Łukiem Świętej Boskiej Matki, to bliźniaczy szmaragdowy Promień, który trzyma energetyczną równowagę. Obecnie te 2 łuki Świętego Ojca i Świętej Matki zakotwiczają się w naszej ziemskiej rzeczywistości... toteż obserwujemy na niebie coraz częściej podwójne tęcze. Tam, gdzie je widzimy zostają naprawiane nasze zerwane mosty z Boskim Źródłem. To religijny terror zniszczył tą Boską Zasadę, to przez to połączenie odzyskujemy swoją prawdziwą Boską Moc, nie ma innej drogi. I zaczynamy funkcjonować w naszym prawdziwym Drzewie Życia. Nasz układ nerwowy i energetyczny zostaje przywracany do równowagi. Fałszywi Bogowie dokonali w naszym prawdziwym Drzewie Życia potężnych spustoszeń. Odcięli nas od Żeńskiej Zasady i zniszczyli Zasady Ojca. Aby to połączenie odbudować musimy odblokować nasze duchowe korzenie. Musimy odciąć od siebie strach, przestać być ofiarami... ale i przestać być łobuzami, musimy odłączyć się od korzeni Tyrana w świecie materialnym. Musimy wejść na fale współczucia. I musimy dobrze zrozumieć materialne kwestie, to znaczy: rolę pieniądza na tym świecie, kont bankowych, kredytów, majątków, sukcesów... które niby dają nam bezpieczeństwo.

Ale czy czasami nie jest to tylko złudzenie twojej mocy? A ja ci mówię – twoja łódź ratunkowa stoi w innym porcie! I jest stabilna i bezpieczna! Kiedy tego nie zrozumiesz, to twoje złudne bezpieczeństwo uderzy w ciebie bardzo boleśnie.

Dopóki my tej zasady Ojca/Matki nie zrozumiemy i nie uzdrowimy, nie przezwyciężymy kontroli umysłu fałszywego króla tyrani... a ten tyran i jego banda będzie nadal po świecie łaził a jeszcze nasili swoją tyranię... co obecnie widzimy.

Musisz rozpoznać prawdziwe duchowe elementy w sobie, prawdziwy duchowy fundament, tą silną bazę... musimy stworzyć silne połączenie z Ojcem z 15D i Matki z 7D. Inaczej nie odblokujemy czakry korzenia, która zbyt mocno zablokowana czyni z człowieka ofiarę, a zbyt mocno otwarta – oprawcę. Mówi się dużo o odbudowie Świątyni Salomona, to jest związane z fałszywym królem tyrani, to jest czakra korzenia Ziemi... chęć uziemienie Ziemi jeszcze mocniej. My musimy dziś zrozumieć, że takie mocne uziemienie z Ziemią nie da nam upragnionej wolności.

My ludzie musimy naprawić własne pręty – kręgosłupy (Drzewa Życia), poprzez przebudzoną i odpowiednio przebudowaną Energię Kundalini. Musimy prawdziwie zrozumieć działanie tej energii aby zbudować 3 struny subharmoniczne w wymiarach 3-6-9, czyli poziomu Ciała Triady, inaczej nie aktywujemy swojego ciała świetlistego... ale ten temat to następna lekcja – jak odbudować naszą osobistą świątynię... to ona da nam wolność!

Vancouver
25 Nov. 2021

WIESŁAWA