NOWA ERA

LICZBA 13

Kiedy księżyc jest w Siódmym Domu
a Jowisz zrówna się z Marsem
wtedy pokój poprowadzi planety
a miłość będzie sterować gwiazdami
-to początek Ery Wodnika...

nadchodzi czas, budzi się Święta Liczba 13, która została uśpiona na Ziemi i pogrążona w ciemności. Mało tego wmówiono ci człowieku, że jest nieszczęśliwą liczbą. Ale dzisiaj jest budzona przez Szmaragdowego Ducha i objawi ci się wkrótce, jako Złoty Pierścień otaczający Ziemię. Złoty Pierścień był uśpiony, lecz nadchodzi czas, że będzie wskrzeszony, co pozwoli otworzyć na Ziemi Złoty Wiek.

Wąż, kiedy utworzył koło, wziął swój ogon we własne usta i scalił cały kosmos. Stało się wszystko we wszystkim. Naturalny cykliczny ruch dający wszelkie życie. Kosmiczny wąż-smok, scalony w jedno koło, jest nazywany Ouroboros (uroborus).

Ouroborus jest mistycznym symbolem i jest bardzo ważny w wielu religiach, i reprezentuje go Liczba 13. W języku koptyckim ouro - znaczy król, ob - wąż. Znany już był w Egipcie 1600 lat p.n.e. Stamtąd przeniósł się do Fenicjan i starożytnej Grecji. Platon opisywał planetarny ruch scalony w jedność, pierwszy opisał węża jedzącego własny ogon, kosmiczny cykl i ciągłość życia we Wszechświecie.

Ouroboros znaczy, życiowy konflikt, kiedy życie mija i przychodzi śmierć... ale koniec znaczy też początek... kosmiczny cykl - koło, ukazuje się w połowie jako światło i w połowie jako ciemność - Yang i Yin.

Liczba 13 to linia słonecznego smoka i jego wieczne atomy nasion, które przywrócą Ziemi pierwotne Królestwo, prawdziwą Chrystusową Rodzinę. Rozbudzi siatkę linii Krist/Sofii... i aktywuje ciało świetliste Ziemi i ludzkich ciał... i tu będzie niespodzianka... pojawi się kobieta Chrystus.

Złoty Pierścień wyzwala planetę Ziemię, zakończy na niej lucyferiańską władzę i tyranię, kończy się ciemny eon (kali yuga) panowania upadłych aniołów. Nad Ziemię nadciąga idealny pokój i miłość - Złoty Wiek.

Kosmiczna Trójca jest Polem Boskiego Źródła dla całej naszej Uniwersalnej Matrycy Czasu, a jest to Szmaragdowy Porządek, Pierwotne Pole Dźwięku.

Nasz obecny ziemski czas, to przekształcanie się człowieka w kamień filozoficzny poprzez przesunięcia jego częstotliwości energii. Przesuwamy atomy oparte na węglu (666) do pierwiastków o wyższej częstotliwości - do struktury krzemowej (999).

Co to da człowiekowi?

Przede wszystkim kończy z konsumpcyjnym stylem życia, z wampiryzowaniem energii, uwalnia się od pasożytów. Łączymy się ze Źródłem Wiecznego Życia, obserwujmy siebie i własną wewnętrzną magię. Sami jesteśmy dla siebie alchemikami... a dzisiaj tworzymy tajemniczą substancję, łączymy srebro ze złotem. A ta energia poprowadzi nas do wiecznego życia.

Vancouver
12 Feb. 2022

WIESŁAWA