NOWA ERA

KRYSZTAŁOWA GWIAZDA

Przez środek ciała biegnie główna kolumna prądu duchowego zwana Sushumną. Kiedy człowiek posiada jeszcze pusty kanał Sushumna, daleka przed nim duchowa droga. Formuje się w kości ogonowej z pierwszych 8 komórek ciała duchowego. To jest główna rzeka energii w ciele człowieka, która powiezie go przez liczne życia do wieczności.

Rzeka Sushumna – prądy rdzenia, złożone z 2 spirali: białej i czarnej, zasady słońca i księżyca, 2 energie przeciwstawne (złota i srebrna)... ale kiedy obie wpłyną w tym samym czasie do głównej linii Sushumny, ta wspólna już energia staje się neutralna... a kiedy to się stanie, kiedy prądy rdzenia się zamanifestują, ten główny rdzeń staje się aktywny i nabiera wielkiej mocy, przechodzi przez 3 oko i ta rzeka zmienia się w prądy Hara.

Odbudowana cała linia Hara, to właśnie jest ta ścieżka do Wniebowstąpienia. Ale na tą ścieżkę prowadzi nas nasz centralny pionowy wypełniony już kanał Sushumna.

To kanał Sushumna pobudza nasze czakry, które są niczym kwiaty w ciele człowieka... kwiaty już dojrzałe... a w ich środku, kiedy te są już wykwitnięte, pojawiają się kryształowe nasionka. Kiedy już jesteśmy z tym wszystkim w energetycznej równowadze, cała nasza siła życiowa porusza się już w naszej centralnej kolumnie, ale to jest nadal nasza ścieżka po naszym mikrokosmosie. Jest to już dużo w życiu człowieka, ale ciągle za mało, aby osiągnąć swój główny cel. To tylko nasza mikrokosmiczna orbita, czyli kołowy przepływ energii poruszający się w górę kręgosłupa, który zamyka energię w kroczu. Wiele lat mi zeszło, zanim odkryłam, że jest jeszcze coś wyższego niż Energia Kundalini i jest nieporównywalnie większa niż sama ta energia.

Jeśli ten kanał centralny jest już dobrze wybalansowany, obie te energie (Yin i Yang) wpłyną do Sushumny, który do tej pory stoi pusty... i dopóki jest pusty ciężko nam będzie osiągnąć przyszłe linie czasu, które są osadzone w naszych obwodach energetycznych i w naszych czakrach ciała... toteż nie szukajcie ich w niebie, czy na urzędach u polityków, w murach kościoła... te energetyczne sznury, które nas wyniosą w przyszłe życie są w tylnym kanale naszego rdzenia kręgowego.

Istnieje 8 kanałów meridialnych, przez które człowiek może mieć wysysaną energię z jego ciała przez ciemne istoty... w tym jednym z ważniejszych jest seks, który powoduje bardzo duże osłabienie życiowej siły, w dodatku dużo ludzi tego tematu nie rozumie. Ale rozumieją to wspaniale nasi kontrolerzy i intensywnie wprowadzają swoje programy w nasze życie. Toteż należy dobrze rozpoznać, na jakie człowiek jest narażony ryzyko, szczególnie kiedy chce wstąpić na ścieżkę wniebowstąpienia. Jakie szkody może wyrządzić w jego życiu seks, szczególnie kiedy ta energia jest kradziona przez opętane osoby. A teraz należy tylko mocniej się rozejrzeć wokół siebie, jakie wielkie anomalia występują na tym polu... i kto i przez kogo jest krzywdzony?

Jeśli człowiek chce otworzyć swoją linię Hara, musi zadbać o swój seks, i nie bez kozery wypływa tu sprawa celibatu... chce wejść na tą drogę, musi zadbać o swoje naczynie rządzenia i poczęcia, to są 2 gałęzie wychodzące z tego samego źródła, główne kanały Yin i Yang. Rządzący kanał idzie w górę kręgosłupa, poczęcia w dół, a zaczyna się na ustach, tak jak pierwsze pocałunki. Jeśli szkodliwe dla nas energie mają dostęp do naszego ciała świetlistego i warstw fizycznych, nie może być mowy o prawidłowym przepływie energii w całym ciele... i punkt kontrolny, który znajduje się w czakrze serca nie przeniesie prawidłowych impulsów z centralnego układu nerwowego i mózgu, tam, gdzie ona powinna przejść... a jeszcze zakopie człowieka w głębokich astralnych warstwach energii. Nie pozwoli na przebudzenie Kryształowej Gwiazdy i jej sieci, która jest umieszczona w ciele planetarnym, i nie będzie w stanie uruchomić żywej energii naszego prawdziwego drzewa życia.

Kryształowa Gwiazda, czyli Kosmiczna Świadomość Chrystusowa, która jest na osi naszego Wniebowstąpienia, pokazał nam tą drogę Jezus Chrystus, została ona udaremniona przez siły lucyferiańskie i satanistyczne, które uczyniły z ludzi swoich poddanych i niewolników. W ten sposób została zniekształcona wewnętrzna Świadomość Chrystusowa, został wypaczony wizerunek wiecznego człowieka...

ale mamy taki czas, odwieczni Kosmiczni Strażnicy, Starożytna Rasa, zawsze pojawiają się pod koniec cyklu i pomagają ludzkości we wzniesieniu. Każdy osiągnie swój wymiar świadomości na swojej linii czasu. Wszystkie osoby będą rozliczone według własnych zasług. Tak dzieje się zawsze pod koniec cyklu wznoszenia. Ale aby zakotwiczyć się w częstotliwości Kryształowej Gwiazdy trzeba mieć dojrzałe wszystkie kryształowe nasiona potrzebne do wyższej komunikacji naszego już wyższego układu nerwowego z planetarnym mózgiem.

I naprawdę na tym polu, człowiek, ma jeszcze bardzo dużo do zrobienia, inaczej nie połączy się z Falą Trójcy i nie odbuduje oryginalnego szablonu ciała świetlistego. I nie wolno się na tej drodze oszukiwać... Boski Plan ma swoje założenia i przywraca w 100% Boski Porządek w całym stworzeniu, ale człowiek musi być na to gotowy. Jest zakotwiczony w 12 poziomach Chrystusa, dopiero wówczas nastąpi odbudowanie androgenicznych pól Merkaby - Christ/Sophia (Krystallah)... to ta forma tworzy zestaw instrukcji dla wszystkich pół Merkaba, na wszystkich osiach czasu i gęstości we Wszechświecie, czyli w Makrokosmosie.

Jak widzimy, termin Chrystus (Krist), wykracza daleko poza granice, jakie przypisują mu ludzie i jest związany z Wieczną Kosmiczną Świadomością... ale mamy do niego dostęp tylko przez ośrodek Kryształowej Gwiazdy (Świadomość Chrystusowa), wówczas możemy uzyskać dostęp do Fal Trójcy i połączyć się ze Światłem Wiecznego Źródła.

Tak, że ta końcówka starej Ery nie będzie dla ludzi lekka i nie wolno się oszukiwać, że wszystko popłynie łatwo jak po maśle. Kto tak czyni jest jeszcze mocno niedojrzałym człowiekiem... a jeszcze bardziej szkodliwe jest to, że jest dużo ludzi już „gotowych” do tej następnej fazy życia, brakuje im tylko czerwonego dywanu... którzy osiedli na laurach i czekają na swojego zbawiciela.

Vancouver
9 June 2022

WIESŁAWA