NOWA ERA

KRYSZTAŁOWA EGIDA

Kto ma chociaż trochę pojęcia i wyobraźni na temat Wniebowstąpienia, ten zdaje sobie sprawę, jak multum jest tych etapów wniebowstąpienia, występujących w tym jednym procesie. I nie mylcie tego z przebudzeniem Energii Kundalini, to także jeden z tych etapów, bez którego nic się nie zadzieje.

Wprzódy trzeba zbudować mocny rdzeń (kręgosłup). Aby pomieścić w nim całe wewnętrzne światło i przygotować ciało do trzymania napierśnika, w celu otrzymania pełnej oktawy każdego z 12 wymiarów harmonicznych nitek (144). To wszystko służy do wyrównania Kodów Symboli Światła w boskim wyrównaniu do Fuzji Dźwięku i Światła ze wszystkimi liniami i łańcuchem DNA i podwójnej helisy DNA, zwaną wiecznym Ciałem Wiecznego Boga, połączonego z Chrystusowymi Falami Plazmowymi dla podstawowych tonów, nadtonów i międzywymiarowych rezonansów tonów Krystalah (KA RA YA SA TA AA LA).

Ważnym kodem światła jest tak bardzo nierozumiana Sześcioramienna Gwiazda Dawida, jako pierwsza przyczyna, jednoczesnej funkcji częstotliwości dźwięku kwintesencji Świętej Matki - Czystej Ognistej Wody, Świętej Siły Ożywionej, która kontroluje esencję życia organicznego i wiecznego.

Aby każdy z nas mógł się dostać do prawdziwej duchowej natury Chrystusa, wymaga to ponownej kalibracji... i tu musi być już jasne... nie uda się to bez gruntownej przemiany naszej całej planety. Dopóki na Ziemi nie zmieni się wibracja w podstawowej strukturze energetycznej, w strumieniach częstotliwości rdzenia i podstawowych tonów z Falami Plazmy 7 Świętych Słońc Kryształowej Gwiazdy, nie ma szans na takie połączenie, uzdrowienia serca i rdzenia, aby ponownie zintegrować mentalną fragmentację i jest to niemożliwe, aby połączyć się ze swoją prawdziwą Wyższą Jaźnią, automatycznie nie otrzymamy całego światła. Dlatego siły przeciwne tak mocno nad tym wszystkim pracują, aby nam ten projekt zepsuć.

I tak nasze wzniesienie czeka już od roku 2013, aby na Ziemi zmieniła się częstotliwość wibracji na sprzyjającą wniebowstąpieniu. Póki co, to co mamy, ma olbrzymi wpływ na nasze fizyczne, psychiczne, emocjonalne i duchowe ciała. Świat jest ciągle pod kontrolą umysłu sztucznej inteligencji... umysłu uzależnionego i destrukcyjnego i ciągle mocno niezdrowego stylu życia. Jest to dla nas ciągle bardzo ciężka praca, aby się z tych wszystkich czynników wyzwolić... i oczywiście wielu ludziom ciągle brak zrozumienia w tym temacie.

Obecnie mamy duży projekt Aurory, który na nowo próbuje połączyć Ziemię z Kryształową Gwiazdą, z jej 7 Świętymi Słońcami, jest to właśnie te 7 tonów Krystallah, Krist/Sophia.

Kiedy zostaną przełamane wszystkie programy kontroli umysłów nastąpi integracja między ciałami. Musi nastąpić aktywacja klejnotów w Kryształowej Egidzie, które przesuwają się w odpowiednich wzorach, jako reakcja na Kryształowe Lustro Świadomości (kulę), lub Kryształowy Kalejdoskop, wielokrotnie wam o tym wspominałam... wchodziłam do kulistych wnętrz... dopiero wówczas można zbudować napierśnik Kryształowej Egidy w swojej aurze.

Kryształowe Serce połączy się z Kryształową Egidą... i wówczas wszystko zostanie uwolnione, niczym dobrze zamknięty sejf, kiedy użyjemy prawidłowego hasła. Ziemi zostanie zwrócona wolność i nastąpi otwarcie Wodnego Portalu, poprzez Łuk Kosmicznej Matki.

Napierśnik Kryształowej Egidy chroni ciało fizyczne, Diamentowe Serce i ciała duszy. To są tęczowe pastelowe ruchome światła o częstotliwości, które pochodzą z diamentowego Światła Aurory, które poruszają się w określonych wzorach, jako reakcja na Kryształowe Lustro Świadomości (Wszechwidzące Oko Boga), są to 2 kule (Merkabah).

Napierśnik Kryształowej Egidy ma 144 struny subharminiczne, Chrystusowe Fale Plazmowe, ciało świetliste, łańcuchy DNA, kody światła... to jest już potężna Boska Architektura, której nie można utworzyć tak szybko, jak się wielu ludziom wydaje, to wymaga określonego czasu, a nawet kilku wcieleń... to jest już cały zestaw, który może pomieścić w sobie naszą wewnętrzną duchową obecność światła (Wyższe Ja) i utrzymać napierśnik w pełnej oktawie, każdego z 12 wymiarów harmonicznych nitek... oczywiście trzeba także mieć już Tarczę 12D, ponieważ od tej pory nie będziemy już mieć dotychczasowego uziemienia.

Temat potężny i nie da się tego wyjaśnić w kilku zdaniach.

Vancouver
22 March 2023

WIESŁAWA