NOWA ERA

KRWAWE BOBROWE ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA

Ta wyjątkowa pełnia Księżyca w całej swojej okazałości będzie widoczna 8 listopada 2022r., najmocniej w godzinach porannych na terenie Ameryki Płn. Czyli będzie to ważny czas dla tych terenów i jego mieszkańców, i będzie miało wpływ na losy całej Ziemi. Póki co, wszystko jeszcze jest zasłonięte... ale wkrótce się objawi.

W tym czasie bobry budują swoje tamy, szykują się do zimy... ale nie jest to dla nich bezpieczny czas, myśliwi zastawiają na nich pułapki, polują na ich futra.

8 listopada Słońce znajdzie się w Skorpionie, a pełnia Księżyca będzie naprzeciwko Byka. Ta para często jest postrzegana jako siostrzane odbicie. Ale w tym miesiącu, podczas tego zaćmienia Bobra: Słońce i Księżyc ciągną w przeciwnych kierunkach. W astrologii pełnia Księżyca reprezentuje uwolnienie i manifestacje... w tym przypadku zaćmienie wzmocni chaotyczne wibracje, zmusi do stawienia czoła problemom i dodatkowym emocjom, których obecnie staramy się unikać.

W tym czasie jesteśmy w sytuacji, kiedy możemy czuć się zagrożeni, to jest dzień, kiedy ktoś próbuje nas wypchnąć z naszej strefy komfortu. Jest to krwawy Księżyc Bober, czas, kiedy szukamy schronienia i bezpiecznej strefy do przetrwania, ale ktoś próbuje na nas polować, zastawia pułapki i gromadzi futerka bobrów, w celu własnych korzyści.

Lecz automatycznie otwierają się nasze inne zdolności, kiedy Księżyc krzyżuje się na niebie ze ścieżką Słońca, w tym miejscu i my stajemy. Z jednej strony wzmacnia nas Bober a z drugiej strony Byk, który rządzi finansami, pieniędzmi, bogactwem... ale w tym czasie Byk nie dba o nasz komfort, narzuca pewne ograniczenia. To zaćmienie Księżyca w dniu 8 listopada znajdzie się w węźle północnym, wyznaczającym właściwą ścieżkę do osobistego przeznaczenia. Jest to bardzo ważny punkt naszego losu... toteż w tym dniu należy odpuścić wszystko, co nam nie służy, co może nas zablokować, przerwać naszą linię prawdziwego przeznaczenia. Musimy skupić się na sobie, dobrze zanurzyć się w wodzie... tak jak bobry, kiedy uciekają przed myśliwymi. Woda jest ocaleniem, nowym życiem, szczególnie teraz, w okresie nadciągającego Wodnika. Ważne jest, aby wzmacniać się szlachetnymi kamieniami, w tym przypadku najbardziej skuteczny jest kamień – tygrysie oko. Nie zapominajmy o paleniu ognia, kadzideł, medytacji, wszystko co nas utrzyma w bezpiecznej strefie.

Obecne zaćmienie to krwawy Księżyc, czyli może być chaos, a nawet zakłócony pokój na świecie... i tak może utrzymać się do połowy stycznia 2023r. Możemy być wypchnięci ze strefy komfortu, wpędzeni w strefę niepewności.

Ale bobry to również potężni i pracowici budowniczowie i pomimo że w tym czasie czeka ich wielka bitwa, to i tak wybudują swoje tamy. To są inżynierowie natury i inteligentni wykonawcy. I tego się trzymajmy... przyjmijmy taktykę bobra, musimy przetrwać cięższy czas, musimy także pomóc naszej ziemskiej rodzinie... te ciemne i zimne dni muszą kiedyś odejść, póki co przygotujmy się na cięższą zimę... wkrótce też zobaczymy większe nagrody... ale pamiętajmy, obecny czas, nie jest to czas na odpoczynek.

Vancouver
7 Nov. 2022

WIESŁAWA