NOWA ERA

KONIEC CYWILIZACJI - 2012?

- olbrzymie trzęsienia ziemi i wulkany
- tsumami
- huragany kategorii piątej
- zmiany pogody
- światowa wojna

Pięć ważnych przepowiedni zapowiadających od tysiącleci koniec istnienia naszej cywilizacji. Dużo osób ruszyło na poszukiwanie prawdy o Apokalipsie w roku 2012. Coraz więcej ludzi budzi własne umysły i przeciera sceptyczne oczy, sięgają po materiały i przepowiednie dotyczące ostatnich czasów. I Ching, Majowie, Islamski Hadith, Biblijny kod, zapiski na nagrobkach Indian w Gwatemalii, które mają już przeszło 5000 lat mówią jednoznacznie - w roku 2012 nastąpi koniec naszej cywilizacji. Majowie określili dokładną datę; 21 - 12 - 2012, jako dzień narodzin nowej epoki, która ma się wyłonić poprzez agonię i krew, ale będzie nadzieją i obietnicą.

Naukowcy postrzegają, że system słoneczny wchodzi w niezwykle silna chmurę energii. Już od roku 1940 a najmocniej od 2003 zachowanie słońca budzi ich niepokój. Nagłe globalne ocieplenie, topienie się lodowców, a najgorsze jeszcze przed nami, spodziewają się najwyższej aktywności słonecznej w roku 2012. Sztormy na słońcu mają wpływ na sztormy na Ziemi. Największe huragany; Katrina, Rita i Wilma były w tym samym czasie kiedy notowano sztormy na słońcu. Ziemskie pole magnetyczne, nasze zabezpieczenie przed słoneczną radiacją zaczyna zanikać a powiększa się dziura ozonowa.

Rosyjscy geografowie wierzą, że System Słoneczny znajdzie się w nadciągającej chmurze magnetycznej, która powoduje brak stabilizacji słońca i wszystkich planet z nim związanych. Przepowiednie zapowiadają katastrofę Ziemi związaną z nadciągającą chmurą energii. Największe zmiany są zapowiadane na rok 2010 - 2012.

Fizycy Barkeleya znaleźli, że dinozaury i 70% Ziemi było zniszczone 65 milionów lat temu, i wtedy Ziemia przeżyła wielką katastrofę.

Potężny wulkan Yellowstone, który wybucha z wielka siłą co 600 000 do 700 000 lat zaczyna być aktywny. Jednym z większych wulkanów, który może być porównywalny z wulkanem Yellowstone był wybuch wulkanu w Indonezji, w pobliżu jeziora Toba 74 000 lat temu. Spowodował śmierć więcej niż 90% całej ziemskiej populacji.

Wschodnia filozofia - I Ching, Chińska Księga Zmian i Hinduska teologia zapowiadają również zmiany w systemie wierzeń ludzi.

Biblia - zapowiada Apokalipsę. Armageddon jest też znany w Islamie i w wierzeniach żydowskich.

Wszystkie te informacje pochodzą od naukowca - fizyka Lawrance E. Josepha, pracuje w Albuquerque, Nowy Meksyk, USA. Napisał na ten temat książkę - "Apokalipsa 2012."

A co na to świat?

Jedni wierzą... inni nie...

Jedni idą przed siebie tworząc własne wizje, ignorują wszystkie czynniki, które niepokoją drugich. Świat nie pierwszy raz stoi w obliczu swojej zagłady i przejścia w nowe życie. Jeden okres właśnie się rodzi a stary umiera. Ważą się losy świata na potężnej kosmicznej wadze. Transformacja ludzkości na wyższy stopień ewolucji, nowa wspaniała wizja przesłonięta jest apokalipsą, zagładą naszej cywilizacji. Świat znalazł się między dwoma przeciwnymi siłami.

Zachodzi pytanie: czy uda się nam powrócić do Źródła?

Jedni walczą o pokój i miłość dla wszystkich ludzi na Ziemi, drudzy nadal sieją wojny i niepokoje. Produkują maszyny zagłady. Są i tacy, którzy egoistycznie stoją na boku, pracują tylko z myślą o sobie albo nie mają ochoty myśleć o czymkolwiek.

Według przepowiedni dzień zagłady jest już tuż za horyzontem a świat nadal w wielkim kryzysie. Nie jest to światowa fikcja, tylko czas wielkiej demonicznej konspiracji. W ostatnich miesiącach Rosja testuje swoją najsilniejszą broń o wielkiej destruktywnej sile.
Mówi się, że jest "ojcem wszystkich bomb".

"Ojciec wszystkich bomb" - bomba paliwowo - powietrzna zwana inaczej bombą termobaryczną. Twórcy nowego dzieła mówią, że nowa rosyjska bomba jest 4 x silniejsza od jej amerykańskiego prototypu zwanego "Blackjacks" i typu Tu-95 "Bear". Pierwsze testy nowej bomby odbyły się w roku 1999 w Czeczenii. Pierwszy oficjalny test tej bomby był 12 września 2007. Według komentarzy rosyjskich specjalistów wojskowych nowa bomba jest tak samo silna jak ładunki atomowe.

Obecnie mamy już na świecie GBU-43/B MOAB - zwaną "matką wszystkich bomb" wyprodukowaną przez amerykanów i "ojca wszystkich bomb" stworzoną przez Rosjan.

Patryk Geryl

Belgijski pisarz, autor książek o roku 2012 sugeruje, że ziemia wkrótce znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie. Zmiany magnetyczne i przebiegunowanie będzie miało olbrzymie konsekwencje na naszą planetę. Wystąpią masywne trzęsienia Ziemi, tsunami, wybuchy wulkanów, duże zmiany klimatyczne. W swoich książkach wyjaśnia stare kody Majów i Egipcjan, oni też przepowiadali nadchodzącą super klęskę. Coraz więcej ludzi zastanawia się co robić aby przetrwać ten niezwykle ciężki okres? Czas jest krótki a niewiele ludzi zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji.

Duża grupa w wielkim zaślepieniu uważa, że 2012 jest tylko wielkim krokiem ludzkości w głębsze wymiary świadomości bez żadnych innych konsekwencji.

Tam, gdzie idzie wielkie światło
zaraz za nim podąża wielka ciemność.

Wielka mądrość jak ocalić Ziemię ukryta jest w labiryncie w sekretnej komnacie w Gizie. Po zatopieniu legendarnej Atlantydy około roku 9792 p.n.e kapłani z zatopionego lądu swoją potężną astrologiczną wiedzę przenieśli na kontynent Płd. Ameryki i do Egiptu. W Egipcie trwają intensywne prace, wielka Piramida jest skanowana przez ekipę: polsko-egipsko-amerykańsko-belgijską. Wspólnie próbują rozgryźć zagadkę tajemniczego Sfinksa.

Świat nadal nie zauważa wszystkich tych zmian i żyje swoim normalnym życiem. W najbliższym czasie szykuje się dwie znaczące olimpiady: zimowa w roku 2010 w Whistler-Vancouver, Kanada i letnia w roku 2012 w Londynie. Trwają gorączkowe prace w obu tym miejscach, mało kto myśli, że w tym czasie czekają Ziemię wielkie przemiany.

Co 13 000 lat na Ziemi następują potężne zmiany, ulega przemianie wszystko ..., ale o tym wie mała garstka ludzi. Kundalini Ziemi wnika w ciała ludzkie. Sekretna energia budzi człowieka lecz aby połączyć się z Wielką Kosmiczną Energią cały świat musi się obudzić. Do wielkiej transformacji potrzebna jest wielka mądrość i pokój. Tylko drogą prawdy człowiek usunie chaos, który może przeszkodzić Ziemi w tej największej podróży. Potrzebna jest kosmiczna wiedza o prawach natury i kosmosu. W jaki sposób my ziemianie jesteśmy połączeni z gwiazdami, czym są dla naszego życia promienie kosmiczne?

Mądre decyzje i głębokie osobiste zaangażowanie milionów ludzi uratuje naszą Ziemię. Tylko prawdziwa duchowa moc i wspólnie zjednoczone serca, odejście od egoistycznych dróg przywrócą właściwy balans Ziemi. Niebo jest sekretnym miejscem, gdzie znajduje się Mistyczne Serce. W cudowny sposób połączysz się ze Świętą Matką-Ojcem . W chwili kiedy doświadczysz mistycznego zjednoczenia zrozumiesz w pełni słowa "Bóg jest wokoło ciebie i w twoim wnętrzu".

Rozkwitnie w tobie kwiat życia, staniesz się jedyną świadomością z Uniwersum. Stare drogi - praca nad potęgą własnych zmysłów i siłą własnego ciała, wnoszące tylko dysharmonie muszą być dobrze zrozumiane, musisz zawrócić z tych starych dróg ignorancji i egoizmu aby móc zaistnieć w nowym świecie. Twoje życie nabierze nowego sensu wówczas kiedy w mistycznej podróży użyjesz serca małego dziecka, wtedy Bóg weźmie twoją rękę i przeprowadzi cię przez pas ciemności do nowego pięknego świata.

Vancouver
25 Feb. 2008

WIESŁAWA