NOWA ERA

KIEDY KALI YUGA SKOŃCZY SIĘ...

... któż to tak naprawdę wie, w jakim kierunku zmierza ten Kosmiczny Zegar zarządzany ręką Boga-Ojca?

Któż to wie, kiedy z Jego Rezydencji rozlegnie się ten dźwięk, który obwieści światu tą nową Jego godzinę?

Kiedy ruszy ten Zegar ze złotymi literami i będzie budził miasta wiecznego światła... kiedy Ziemi objawi się Złoty Pierścień otaczający całą Ziemię...
Pierścień, który leży uśpiony od tysiącleci i będzie wskrzeszony w naszych czasach przez oddech Wielkich Kosmicznych Magów, Strażników Najwyższej Wiedzy, Starożytnych Budowniczych, którzy trzymają całą wiedzę i mądrość Wszechświata... są kręgosłupem Wielkiej Księgi Wiedzy... i nikt obcy nie ma tam wglądu... są tam także genetyczne kody i tylko przez Białych Magów można do nich otrzymać dostęp... i tylko wówczas można na świecie powielić tą wiedzę, pochodzącą bezpośrednio ze Źródła. Będzie to zapis nie na kartce papieru, nie na murze w kościele czy innym złotem rzeźbionym ołtarzu, nie będzie zasługą żadnego ziemskiego kapłana... ołtarzem i największą rzeźbą tego ukrytego kodu będzie żywa świątynia, ukształtowana ręką samego Boga... i tam te kody bezpiecznie dotrwają do tego czasu... kiedy wybije ta Wielka Godzina.

Tak, tak te kody są dobrze ukryte i wytrysną z jednego Źródła... I nie będzie to ziemskie laboratorium (chociaż na świecie tych aż tyle... i trwa poszukiwanie odpowiedniego materiału genetycznego). A to, co się na Ziemi dzisiaj uprawia, jako tą prawdziwą wiedzę-naukę, to w 99% jest tylko zwykły śmieć... i dlatego postępuje na Ziemi taka degeneracja, Ziemi i ludzi. Ten świat jest zasilany głównie przez sztuczne systemy i jest kontrolowany przez istoty, które tak naprawdę nie mają nic wspólnego z tymi prawdziwymi ludźmi, znaczy mają mocno ograniczone siły życiowe, które są przeciwne z naturalnym życiem.

Istoty w służbie Światła-Boga pozwalają żyć wszystkim żywym istotom, chcą, aby wszyscy byli wolni i nikogo nie kontrolują, nie utrudniają im życia. To nie Bóg kończy ich życie, to oni sami między sobą czynią porachunki, ale mają dobre alibi, że działają w misji Boga. To ich los będzie bardzo smutny.

Niestety, na Ziemi inkarnowało się wiele innych świadomości ze swoimi osobistymi programami... a nawet planami, jak na nowo zagospodarować tą Ziemię i przejąć ją na własność... i zakładają na Ziemi swoje okablowanie i zmieniają ludzką genetykę. W ten sposób wiele ludzi zostało oderwanych od Świadomości Boga i ci ludzi ulegli zepsuciu i obecnie daleko odbiegają od normy.

Wszyscy ci, którzy nie rozumieją tego zagadnienia i łączą się ze światem kontrolerów, przejdzie ponownie przez swoje poletko 3D, po czym wrócą na płaszczyznę astralną, bo nie będą mieli dokąd pójść... no mogą jeszcze, wrócić do tego świata fizycznego i na nowo to wszystko rozgryzać.

Dlatego tak się dzieje, ponieważ zbyt wiele ludzi jest zbyt mocno związanych ze swoim światem materialnym, a ich czakra serca jest zablokowana emocjami, nie ma w niej ciała duchowego, pomimo że wszyscy dzisiaj prawią sobie aż tyle... o miłości... ale przez te ostatnie lata widzimy - jaka to miłość? Jaka jej jakość? To są tylko błyszczące opakowania i dlatego u ludzi jest brak tego prawdziwego zasilania.

Ale kiedy Kryształowe Serce Wszechświata zrówna się ze Szmaragdowym Sercem na tej planecie Ziemi, kiedy te 2 serca połączą się, wówczas będzie koniec upadłych aniołów i zostaną usunięte wszystkie ich programy i klątwy... i nastąpi powrót Prawdziwego Władcy tej Ziemi i Złoty Wiek.

To, czym mogę się z ludźmi podzielić... i brakuje tu dokładnych dat... bo Bóg nie chce niszczyć nikogo, tylko cierpliwie czeka aż do ostatniej godziny... to ludzie sami niszczą siebie, poprzez strach, zachłanność, głupotę... brak zaufania do Boga.

To moje osobiste doświadczenia oparte na moich wizjach i snach... i na mojej wiedzy... i tej ziemskiej, której nie można zbyt mocno ufać... i tej nie z tego świata, która idzie od Istot, które często czytają (opowiadają) mi swoje historie, wyświetlają na białym ekranie, na którym przesuwają się przed moimi oczami linijki świetlistych ksiąg, kiedy rankiem budzę się do nowego życia, często jeszcze moje oczy śpią, ale moja dusza już się budzi i czyta te pierwsze newsy, jakie się pojawiają na moim wewnętrznym ekranie... np. dzisiaj rano miałam nieziemski sen... i tak sobie myślałam, że nie są to sceny z tego świata, bo takich przedmiotów i ubrań nigdzie tu nie widziałam, szczególnie były piękne nakrycia głowy u dzieci, jakby całe ze złota... i te dzieci były takie piękne... nie z tego świata... pięknie śpiewające i takie radosne, którym wtórowała ich niewidzialna matka, słyszałam ją... ale jej nie widziałam... i ten sen był taki wyraźny aż trudno sobie wyobrazić, że można było tam we śnie widzieć najdrobniejszy szczegół, kolor... w tym pięknym kolorowo-złotym śnie nie z tego świata, pełnym pięknego śpiewu i dźwięku. Tak można się budzić każdego dnia... w dodatku za oknem niespodzianka... wesołe słonko zagląda do okna a niebo absolutnie błękitne... po długich deszczowych dniach... jakby mi chciało coś powiedzieć. I moje ciało dzisiaj takie spokojne i ciche...

Tak, tak... powoli, ale odzyskujemy swoje Świątynne Wzgórze, wraca do nas Kryształowe Serce a w Nim rozpali się 144 000 innych Szmaragdowych Serc. To będzie początek Nowego Świata. Wracamy do Domu, do Szmaragdowego Zamku... byłam już w nim w roku 2000... i długo go szukałam pośród gęstych chmur... ale nikt go nie widział, nikt o nim nie słyszał. Jego Złoty Tron został ukryty w 48 warstwie.

A ty nie pytaj, kiedy wybije ta godzina, ten Kosmiczny Zegar jest dobrze zabezpieczony przez Białych Magów... na mocnym kręgosłupie Wszechświata. I to oni otworzą te gwiezdne wrota, kiedy uznają, że przyszedł właściwy czas... i będzie stworzona nowa Kosmiczna Istota, zrodzona z 2 boskich zasad: męskiej i żeńskiej i wspólnie połączona Świadomością Chrystusową.

Przełomową datą była 22-02-2022 / 6x2=12/3... następne lata do dalsze oczyszczanie i budzenie się eucharystycznego kielicha i wzrastanie w nim Złocistego Nasienia Chrystusowego... a kiedy to wszystko się zdarzy... kiedy to się zakończy?

Kiedy wszystko się zjednoczy na jednej Trójfali KA-TA-RA, oryginalnej pieczęci planetarnej siatki, która dawno temu została rozrzucona na wielu wymiarach.

Vancouver
28 Jan. 2023

WIESŁAWA